4:0

koniec (1:0, 0:0, 3:0)

02.12.2022, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • 22. kolo • Števo Lasab

Tipsport: 1.74 4.43 3.84

Zvolen po výbornom kolektívnom výkone najmä v obrane dnes zdoláva Spišskú Novú Ves a potvrdil, že má výborné tretie tretiny. Víťazstvo sa síce rodilo ťažko, ale ako sa hovorí trpezlivosť ruže prináša. A tak domáci trpezlivo držali a bránili jednogólové vedenie z tretiny. V tretej tretine ale pridali ďalšie tri góly a zápas nakoniec vyhrávajú 4:0. Pekný zbytok večera a Ďakujem za pozornosť. (19:32:46)

Dnešné stretnutie sleduje 1280 divákov.

59:49

Zvolen dal gól! RADOVAN BONDRA dnes otvoril skóre a aj ho uzatvára. Získal puk a od vlastného pravého kruhu na vhadzovanie cez celé ihrisko triafa prázdnu bránu – 4:0.
Asistovali Alec Rauhauser a Chris Langkow.

59:42

Csányi mohol strieľať spoza obrancov na prázdnu bránu, váhal však a tak mu hostia puk vzali a na druhej strane strieľal Kerbashian spoza obrancu. Rovno však do Trenčana.

59:10

Majdanovi ušiel ľahký puk do stredného pásma.

58:48

Spišiaci nechávajú Melicherčíka na striedačke, hostia v šestici.

58:48

Oddychový čas pre tím HK GROTTO Spišská Nová Ves.

58:48

Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
Sládok – 2 min., držanie.

58:20

Melicherčík odchádza z brány. Je totiž avizované vylúčenie.

57:50

Zvolen dal gól! Zvolen hral prvú presilovku v zápase a práve ju premenil. Marek Viedenský sa pozrel úplne iným smerom a úplne inde prihral. Totálny tým zmiatol súpera a PATRIK MARCINEK sám pred bránou nemal problém prekonať Melicherčíka – 3:0.
Asistencie Marek Viedenský, Maroš Jedlička.

56:48

Ani jedna z dvoch domácich striel na Melicherčíka neprešla.

56:06

Vylúčenie v tíme HK GROTTO Spišská Nová Ves:
Rapáč – 2 min., sekanie.

55:40

Viedenský naskočil z trestnej lavice a takmer šiel do samostatného nájazdu. Zle ale spracoval puk.

55:04

Spišiaci si príliš veľa prihrávajú a podľa mňa príliš malo zakončujú. Teraz Beaudryho strela, ale Trenčan ju kryje.

54:19

Kerbashianova strela úplne mimo brány.

53:39

Viedenský – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

53:09

Spišiaci držali pol minúty puk v útočnej tretine, ale opäť sa nepresadili. Zvolen dnes totiž ukážkovo bráni a to, čo na bránu prejde spoľqhlivo zatiaľ kryje Trenčan.

4:0

Góly a asistencie: 19. R. Bondra (Jedlička), 41. Stupka (Šiška, Hanna), 58. Marcinek (Viedenský, Jedlička), 60. Bondra (Rauhauser, Langkow)

HKM Zvolen: Trenčan (Paterson) – Rauhauser, Messner, Hanna, Mudrák, Sládok (A), Hain – R. Bondra, Langkow, Jedlička – Šiška, Huntebrinker, Stupka (A) – Csányi, Viedenský (C), Marcinek – Hraško, V. Fekiač, Kolenič
Tréner: P. Oremus

HK Spišská Nová Ves: Melicherčík (Varša) – Ališauskas, Žiak, Romaňák, Beaudry, Malina, Ulander, Groch – Majdan, Kerbashian, Vandas (A) – Nellis, Bortňák, Rapáč (C) – Verbeek, Salituro, Giľák – Hamráček, Vartovník (A), I. Novák – Šuty
Tréner: V. Wojnar

Rozhodca: Snášel, Goga – Knižka, Synek (video – Mihálik)