po s.n. (2:1) (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)

03.12.2022, 17:00 • Zimní stadion Sokolov, Sokolov • 26. kolo • Adam Beneš cz

Tipsport: 2.35 4.1 2.43

Ode mě je to dnes vše. hezký den! (19:40:49)
HC Baník Sokolov zvítězil v nepříliš záživném utkání. Skóre otevřel přesnou střelou Martin Weinhold. Poté se hrál hokej plný nepřesností. Hosté dokázali srovnat zásluhou Jakuba Svobody, který se trefil pěkně v přesilové hře. Rozhodující nájezd proměnil Jaromír Kverka, který tak rozhodl o dvou bodech pro domácí.

65:00

65:00 Jaromír KVERKA - 2:1

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Baník Sokolov.
JAROMÍR KVERKA provedl bezchybně svůj blafák a rozhoduje o vítězi dnešního utkání.

3. séria 2:0

Jan Svoboda neproměnil střelou na lapačku.

Kverka proměnil forhendový blafák.

2. séria 1:0

Indrákovi ujel kotouč a ani nevystřelil.

Hauser nad betonem prostřelil Postavu.

1. séria 0:0

Pechanec mezi betony neprostřelil Michajlova.

Tomi trefil bekhendovým blafákem tyč.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo. Na řadu přijdou nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

63:36

Sokolov rozehrává od své branky.

62:10

Kverka jel s Tomim dva ne jednoho. Kverka adresoval Tomimu přesnou přihrávku. Střelu Tomiho ale dokázal Postava vyrazit.

61:15

60:34

Chrobočkova střela byla zblokována, domácí poté vyhazují.

60:01

Přerov bude hrát ještě minutu a patnáct vteřin přesilovku 4/3.
Po 60 minutách je stav nerozhodný. Ve třetí třetině dokázal vyrovnat přesnou střelou v přesilovce Jakub Svoboda.

58:28

Další ofsajd domácích. Vypadá to, že půjdeme do prodloužení.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:12

Puk ležel v brankovišti. Hosté ho ale nedokázali dostat za brankovou čárou.

57:06

Utkání se víceméně dohrává. Vypadá to na dělbu bodů.

55:56

Nahození Černého končí v ochranné síti.

55:17

Chybu Krutila nedokázal Přerov potrestat.

54:26

Tvrdá střela Pohla propadla Postavy mezi rukou a tělem, puk ale poté minul branku.

54:20

Zakázané uvolnění Přerova. Dočkáme se ještě branky v základní hrací době?

53:36

Úmyslný ofsajd domácích.

52:27

Kverka přenechal kotouč Tomkovi, který střelou zápěstím trefil jen přesně postaveného Postavu.

50:56

50:56 Jan SVOBODA - 1:1

50:56

Přerov právě vstřelil branku!
Přeci jen využívá Přerov přesilovku. JAKUB SVOBODA dostal od Černého nabito na levý kruh a střelou z první se trefil přesně do pravého horního rohu.
Asistence: Robert Černý, Tomáš Kudělka

50:28

Ofsajd Přerova. Přesilovky dnes ani jednomu týmu vůbec nejdou.

49:45

Chrobočkova střela neměla šanci na úspěch.

49:40

Stanislav Vrhel – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování.

49:37

Jan Svoboda se dostal k puku v mezikruží, jeho lehká střela nenadělala problémy Michajlovovi.

48:04

Střela Kudělky letěla daleko od levé tyče.

46:23

Střela Jakuba Svobody na Michajlova nedoletěla.

45:47

Ofsajd Sokolova. Ve třetí části opět nesledujeme moc pohledný hokej. Snad se ještě dočkáme nějakých branek, ale moc to nevypadá.

45:03

Kverkovu střelu vyráží Postava vyrážečkou do rohu kluziště.

44:10

Ministrovo nahození vyrazil Michajlov do ochranné sítě.

42:35

Hrdinkova střela byla zablokována.

41:54

41:37

Chrobočkovu střelu vyrazil Michajlov betonem.

40:25

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:46.
Druhá část je minulostí. Ve druhé třetině jsme viděli dvě šance Rulíka, který ani jednu šanci neproměnil. Utkání zatím nenabízí moc krásy a spíše to bude utkání maximálně o dvou brankách. Jediným úspěšným střelcem zůstává Weinhold z 18. minuty.

40:00

39:54

Jaromír Kverka – 2 min., hákování.

39:22

Krutilova nepřesná přihrávka přes osu. Přerov se opět osvobozuje.

38:25

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
David Březina – 2 min., nesportovní chování.

38:25

Březina se dostal k dorážce z bezprostřední blízkosti. Michajlov byl pozorný.

37:16

Ministr byl volný ve slotu, od Doležala ale nedostal přesnou přihrávku.

36:41

Přerov šel do přečíslení tři na dva, útok ale zastavil ofsajd.

36:27

Hajného střela letěla mimo branku.

35:33

Dlouhé nahození Postava vyrazil jen před sebe, kam najížděl Jaromír Kverka, který ale nedokázal prostřelit přerovského brankáře.

35:23

Střelu Doležala ukryl Michajlov do lapačky.

34:25

Teď dvě velké šance pro Rulíka, který jel dvakrát sám na branku. Poprvé Rulík zkusil zakončení mezi betony, které Postava chytil. Ve druhém případě sokolovský útočník minul branku.

33:25

Střela Dobšy byla zablokována.

32:57

Jakub Svoboda najížděl na pravém křídle. Pohl ho ale dobře pokryl.

32:38

Ofsajd Sokolova. Komerční přestávka.

32:08

Sokolov je nyní aktivnější, ale pořád jsme ve druhé třetině neviděli velkou příležitost.

31:25

Osmíkovi se nepovedla stahovačka. Kotouč doputoval až k Postavovi.

30:47

29:38

Další dvě střely Tomiho. Proti oběma zasáhl Postava.

29:15

Střela Tomiho z pravého kruhu končí na hrudi Postavy.

28:47

Tomáš Doležal – 2 min., vražení na hrazení.

27:47

Pohlovo nahození vyráží postava do rohu kluziště.

27:12

Domácím se nepovedl přechod do útočného pásma. Následuje komerční přestávka.

25:52

Goiš naskočil na led a hned se dostal ke střele, která ale končí na těle Michajlova.

25:41

25:00

Sokolov se za více jak tři minuty v přesilovce k ničemu nedostal.

24:02

Kverka se dostal do slibné střelecké pozice, Postava ale neměl místo mezi rukou a tělem.

23:14

Zatím hodně nepovedená přesilovka Baníku. Hosté opět vyhodili.

22:11

Domácí se nemohou usadit v pásmu. Elitní přesilovka kolem Kverky střídá.

21:41

Jiří Goiš – 2 min., podrážení + 2 min., nesportovní chování.

21:06

Kotouč se dostal k Michajlovovi, který přikryl kotouč. Vhazovat se bude před jeho levicí.

20:47

Ministr chtěl před brankou tečovat kotouč, což se mu nepovedlo.

20:01

V první třetině jsme neviděli moc velkých šancí. Jedinou velkou šanci měl Sokolov, kterou také využil v 18. minutě zásluhou Weinholda. Na oficiálních stránkách je veden jako střelec branky Novotný, což je mylný údaj, protože branku jednoznačně vstřelil sokolovský obránce. Snad v dalším průběhu uvidíme více zajímavých situací.

Druhá třetina začne přibližně v 17:56.

20:00

19:47

Krisl se po skončení přesilovky dostal k nahození na branku, puk si ale opět našel Michajlov.

19:42

19:14

Přerovu se přesilovka vůbec nedaří. Domácí už po několikáté vyhodili.

18:14

Přihrávka rukou Přerova. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

17:42

Ondřej Hrabík – 2 min., držení.

17:36

Postavovi vypadl kotouč, dorážet se pokoušel Hajný a Rulík, Postava ale nakonec kotouč našel a přerušuje hru.

17:08

17:08 Martin WEINHOLD - 1:0

17:08

Baník právě vstřelil branku!
Sokol se dostal do rychlého brejku. Na levé straně kluziště byl úplně volný Tomi, který našel najetého MARTINA WEINHOLDA, který se trefil přesně k pravé tyčce.
Asistence: Vojtěch Tomi, Adam Rulík

16:14

Tarnoczy se dostal k odraženému kotouči, střelou v mezikruží minul branku.

15:44

Kudělkova střela byla nepříjemně tečována pro Michajlova, ten si i tak našel puk, který také chytá.

15:13

Ofsajd Přerova.

14:12

13:46

Ministr se dostával přes obránce, podjela mu ale brusle, a tak místo puku skončil v brance on.

13:38

Jurčíka střelu si Michal Postava pohlídal.

13:12

Po minutě přesilovky Přerov vyhazuje.

12:47

Hauserova střela ze slotu letěla hodně mimo branku.

12:12

Jan Svoboda – 2 min., sekání.

11:15

Pechanec našel před brankou Jana Svobodu, který vystřelil ihned z první, jeho střelu si Michajlov pohlídal.

10:46

Zatím sledujeme hokej bez nějakých velkých šancí. K vidění je hodně nepřesností.

10:09

Rulík střílel bekhendem z úhlu mimo branku Postavy.

8:22

8:08

Chrobočkovi sjel při střele puk, domácí poté vyhodili.

7:20

Přihrávka přes osu byla zblokována. Kotouč se dostal mimo útočné pásmo Přerova.

6:40

Sokolov vyhazuje.

6:22

Ondřej Hrabík – 2 min., podrážení.

6:15

Přerov vyhodil přes všechny čáry. Icing.

5:33

Michajlov přikryl kotouč a přerušuje hru.

4:47

Ofsajd domácích.

3:12

Střelu Osmíka vyrazil Postava.

2:53

2:34

Střela Jakuba Svobody se otřela o boční síť.

1:12

Před branku se vytočil Březina. Michajlov byl pozorný.

0:53

Martin Osmík – 2 min., sekání.

0:31

První příležitost měl Ministr, jehož střelu z úhlu vychytal Michajlov.

00:01

Za jednou z branek je díra v ledu. Začátek utkání se o pár okamžiků protáhne.

HC Baník Sokolov: Michajlov (Schmid) – Jan Novák, Tomek, Pohl, Baláž, Weinhold, Krutil, Klejna – Vrhel, Kverka (A), Hrabík – Osmík, Rohan (C), Hauser – Berka, Jurčík (A), Tomi – Rulík, D. Novotný, Hajný.

HC ZUBR Přerov: Da. Krá (Postava) – R. Černý, Kudělka, Krisl (C), Chroboček, M. Novotný, Hrdinka, Ševčík – Svoboda, Ministr, Doležal (A) – Březina, Pechanec, Svoboda – Dobša, Macuh, Indrák – Goiš, F. Dvořák, Tarnoczy.

Rozhodčí: Kostourek, Svoboda – Maštalíř, Roischel.
Hosté z Přerova jsou na tom lépe než domácí. Z posledních 10 utkání vyhrál Přerov v základní hrací době 5x, jednou vyhrál po prodloužení. V tabulce mu patří 6. místo, když ve 23 utkáních vstřelil 55 branek a o dvě branky méně inkasoval. Celkem má na svém kontě 40 bodů. Ofenzivu táhnou Antonín Pechanec a Jakub Svoboda, kteří mají na svém kontě shodnou bilanci 6+10.
HC Baník Sokolov se nachází na 14. místě tabulky se ziskem 30 bodů. Sokolovu se moc nedaří, z posledních deseti zápasů dokázal naplno bodovat jen ve dvou případech, když v domácím prostředí Baník porazil Vsetín a Prostějov. Za 23 utkání se Sokolov trefil přesně 54x, obdržel 69 branek. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Jaromír Kverka, který za 21 utkání nasbíral bilanci 7+15. Kverka je zároveň i nejlepším střelcem mužstva.
Ve 26. kole Chance ligy se proti sobě postaví HC Baník Sokol a HC ZUBR Přerov. První vzájemné utkání sezony ovládl Přerov v domácím prostředí 3:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

2:1

Góly a asistencie: 18. Weinhold (Tomi, Rulík), rozh. náj. Kverka – 51. Svoboda (R. Černý, Kudělka)