koniec (1:0, 1:3, 0:1)

21.01.2023, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • 40. kolo • Michal Jelínek cz

Tipsport: 1.52 4.9 4.56

Z dnešního zápasu je to vše, přeji hezký večer. (20:15:30)
Pardubický tlak v závěru základní hrací doby vyrovnání nepřinesl. Přestože Dynamo hrálo ve třetí třetině tři přesilovky, ani jednu nevyužilo. Naopak Kofroň v poslední minutě skóroval do prázdné brány a určil konečný výsledek 2:4. Tři body tedy putují do Sokolova.

59:17

59:17 David KOFROŇ - 2:4

59:17

Baník právě vstřelil branku!
Chvíli poté, co Klouček zamířil na střídačku, dávají sokolovští hokejisté svůj čtvrtý gól. Svoji druhou branku v dnešním utkání vstřelil David Kofroň.

58:54

Sokolov vyhodil, zbývá minuta do konce.

58:20

Domácí musí začínat od své brány.

57:45

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov:
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Vojtěch Kysela.

56:45

Gólman Severočechů v posledních sekundách drží svůj tým.

56:11

Rezerva Dynama se žene za vyrovnávací brankou. Po Michajlovově zákroku se vhazuje v obranném pásmu Sokolova.

55:58

Kaplan vystřelil těsně nad horní tyčku.

55:17

Hanousek tvrdou střelou z pravé strany trefil beton brankáře Baníku.

54:32

Velký závar byl k vidění u brankoviště Michajlova, jenž nakonec puk schoval pod lapačku. Teď domácí promarnili velkou šanci na vyrovnání.

53:51

Martin Weinhold – 2 min., hákování.

53:10

Klouček přidává jednoduchý zákrok lapačkou.

52:58

Odpískán další icing Východočechů.

52:23

Domácí si vypracovali dobrý nápor v útočné třetině, bez přesné střelby se ale vyrovnávacího gólu nedočkají.

51:15

Pardubičtí hokejisté, hnáni hlasitou podporou svých příznivců, se snaží vypracovat si tlak. To jim teď ale znemožnila nepřesná přihrávka, která doputovala až na zakázané uvolnění.

2:4

Góly a asistencie: 15. T. Urban (Kaut, Rákos), 28. T. Urban – 27. Kverka (Kofroň, Vrhel), 32. Kofroň (Kverka, M. Rohan), 40. Hauser (Kofroň), 60. Kofroň (Kverka, M. Rohan)

HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Bukač, Zdráhal (A), Nedbal, Hanousek, Chabada, Drtina (A) – O. Rohlík, Rákos, P. Machač – Matýs, Hruška, T. Svoboda – Rouha, Kaut (C), T. Urban – Kaplan, M. Machač, Lichtag.
Tréner: Václav Baďouček

HC Baník Sokolov: Michajlov (Cichoň) – J. Novák (C), Klejna, Krutil, M. Rohan, Weinhold – Kofroň, Kverka (A), Vrhel – Osmík, Zadražil, Hauser – Berka, Kysela, Csamangó.
Tréner: Martin Štrba

Rozhodca: Petružálek, Jechoutek – Maštalíř, Roupec