Střely na bránu: 39 – 37 | Přesilová hra: 1/2 – 0/1 | Trestné minuty: 7 – 09

Ukko-Pekka Luukkonen (BUF) – 34 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,2 %, odchytal 60:00
John Gibson (ANA) – 33 zákroků, 6 OG, úspěšnost 84,6 %, odchytal 60:00

Do zápasu nezasáhl jediný český, nebo slovenský hokejista.

Tři hvězdy utkání
1. Victor Olofsson (BUF) 2+0
2. Peyton Krebs (BUF) 2+0
3. Ilja Ljubuškin (BUF) 0+3 (21:17:30)
Buffalo tak zvládlo utkání, před jehož začátkem uvedlo bývalého brankáře a stříbrného olympijského medailistu z Vancouveru 2010 Ryana Millera do buffalské síně slávy. Miller chytal za Šavle mezi lety 2002-2014. Poslední čtyři sezony strávil v Anaheimu. Před zápasem vyvěsilo Buffalo jeho dres s číslem třicet pod strop haly.
Hokejisté Buffala porazili ve velice interesantním duelu Anaheim poměrem 6:3. Zápas nabídl hned tři dvougólové střelce, a sice Zegrase, Krebse a Oloffsona. Poslední zmíněný se prosadil pouze v závěrečné třetiny a svými zásahy tohle utkání rozhodl. Domácí tak nemusí mrzet, že naprosto prospali úvodních deset minut druhého dějství a přišli o vedení 2:0. Na konci už se duel jen a pouze dohrával a Anaheim ani nesáhl k powerplay.

59:32

Thompson neprošel přes beka na pravé straně, ale Anaheim odehrál puk na zakázané uvolnění.

58:52

Oloffson si chtěl obhodit obránce na pravé straně, což se mu nepodařilo. Na hattrick během jedné třetiny už nemá moc času.

58:17

Peterka mířil zprava vedle zadní tyče, ale domácí už některé akce přehrávají.

57:51

Zegras nemohl do útočného pásma, protože by se jednalo o ofsajd.

57:20

Anaheim se vůbec nemůže dostat ke kotouči a vypadá to, že tohle utkání již Buffalo zvládne.

57:02

Skinner dostal nahrávku na pravé straně od Krebse, ale byl zablokovaný.

56:33

Jost s Mittelstadtem podrželi puk za hostující bránou, Buffalo se potom muselo vrátit do středního pásma, ale to mu asi úplně nevadí.

55:22

Vatrano nezpracoval křižnou nahrávku na levé straně a do útoku postupuje Buffalo.

55:29

Domácí udělali velkou chybu u své brány a Comtois si našel odražený puk od brusle, hned jej posílal zleva z bezprostřední blízkosti na Luukkonena.

55:09

Dahlinovu střelu z levé strany na přední tyč vyráží Gibson do ochranné sítě.

54:38

Buffalo pokračovalo v útočném pásmu, ale všechno se obešlo bez Gibsonova zákroku.

53:40

53:40 Peyton KREBS - 6:3

53:40

Buffalo právě vstřelilo branku!
PEYTON KREBS je třetím dvougólovým střelcem večera, na konci rychlé kombinace vyslal tvrdou střelu zápěstím z osy hřiště. Asistence: Alex Tuch, Ilja Ljubuškin.

53:06

Mittelstadt počkal až mu přijede na pravou stranu Dahlin, ten si přehodil puk na forhend a z nadějné pozice zakončoval vedle vzdálenější tyče.

6:3

Góly a asistencie: 10. Cozens (Dahlin, Ljubuškin), 18. J. Skinner (Tuch, Ta. Thompson), 31. Krebs (Dahlin, Okposo), 43. V. Olofsson (Ljubuškin), 49. V. Olofsson (Jost, Power), 54. Krebs (Tuch, Ljubuškin) – 25. Zegras (R. Strome, Comtois), 29. Zegras (Beaulieu), 36. Benoit (Zegras, Henrique)

Buffalo Sabres: Luukkonen (C. Anderson) – Dahlin (A), Samuelsson, Jokiharju, Power, Ljubuškin, Bryson – Tuch, Ta. Thompson, J. Skinner – Quinn, Cozens, Peterka – V. Olofsson, Jost, Mittelstadt – Okposo (C), Krebs, Girgensons (A).
Tréner: Dallas Eakins

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Kulikov, Fowler (A), Klingberg, Benoit, Shattenkirk, Beaulieu – Terry, McTavish, Henrique (A) – R. Strome, Zegras, Comtois – Silfverberg (A), Lundeström, Vatrano – Carrick, Jays. Megna, Max Jones.
Tréner: Don Granato

Rozhodca: MacDougall, O'Rourke – Shewchyk, Flemington

Diváci: 19 070