2:5

koniec (0:1, 1:2, 1:2)

27.01.2023, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 35. kolo • Natália Poláčková

Tipsport: 1.52 4.85 4.25

Brezno potvrdzuje svoju formu, keď dnešný zápas vyhrávajú 5:2. Najväčšiu zásluhu má na tom trojgólový Maroš Surový, ktorý strelil góly v 32., 37 a 59.minúte. Domácim sa podarilo síce ešte v 54.minúte zásluhou dvojgólového Michala Šáteka. Skalica pri terajších výsledkoch zostáva na 7. mieste, len o skóre za Považskou Bystricou. Brezno aj naďalej zostáva na poslednom mieste. Brezno v najbližšom zápase privíta na svojom ľade Topoľčany, Skalica zase pocestuje na ľad veľkého favorita Žiliny.

Ja Vám prajem ešte pekný zbytok večera. (19:14:10)

58:42

Tím Brezno práve strelil gól!
Máme tu hattrick MAROŠA SUROVÉHO. Nespala vyhodil puk z pásma o mantinel, v strednom pásme si ho našiel Surový a zakončil do prázdnej domácej brány.
Asistencie: Jakub Nespala

57:35

Zakázané uvoľnenie hostí.

57:12

Hílek mohol strieľať od modrej čiary, ale bol zblokovaný.

56:05

Mikéska si to hádzal medzi kruhy, ale jeho pokus bol nepresný.

55:30

Domáci to skúšajú už v šestici.

55:10

Skaličania majú necelých päť minút nato, aby aspoň vyrovnali.

53:44

Hostia si berú dvojgólové vedenie späť. Biro dostal nabité na modrú, odtiaľ vyslal prihrávku pred bránu, kde ju tečoval za chrbát Bernáta MATEJ GALBAVÝ. 2:4.
Asistencie: Marek Biro, Patrik Oško

51:30

Skalica dala gól!
Skalica znižuje na rozdiel jedného gólu. Martin Hujsa prihrával z rohu klziska pred bránu, kde bol MICHAL ŠÁTEK, ktorý túto prihrávku tečoval za chrbát Suráka.
Asistencie: Martin Hujsa, Ondrej Janík

51:19

49:47

Brezno išlo do prečíslenia 3 na 1. Nespala sa snažil prihrať na Ďuriša, ale Bernát vytiahol skvelý zákrok.

49:10

Prihrávka na modrú čiaru, kde bol Šátek skúsil strelu, ale Surák bol znova úspešný.

48:19

Spomedzi kruhov to skúšal Nemec, Surák puk vyráža.

46:20

Jombík sa poctivo vrátil do defenzívy a zabránil streleckému pokusu jedného z hostí.

45:43

Nemec sa snažil puk stiahnuť spod ležiaceho Kuboša, to sa mu nepodarilo a nedokázal zakončiť do prázdnej brány.

44:58

Kubova strela išla mimo bránu.

43:00

Surový strieľal, Bernát má puk vo výstroji.

41:53

Kotvan sa preštrikoval pred bránu, kde prihral na Kubua ten okamžite pálil, brankár hostí bol pozorný.

2:5

Góly a asistencie: 24. Šátek, 52. Šátek (Hujsa, Janík) – 20. Sojka, 32. Surový (Galbavý), 37. Surový (Sojka, Rákoš), 54. Galbavý (Biro, Oško), 59. Surový (Nespala)

HK Skalica: Bernát (Irsák) – Mikula, Hílek, Mikéska, Janík, Jombík, Soveľ, Saňa – Janáč, Nemec, Šišolák – Hujsa, Landrigan, Šátek – Kuba, Včelka, Kotvan – Trnka, Búlik, Yakovlev
Tréner: Michal Ružička

Brezno Knights: Surák (Pončák ) – Biro, Hajda, Hudák, Zubák, Kuboš, Kaščák, Korytko – Surový, Sojka, Zemko – Nespala, Adamčík, Ďuriš – Galbavý, Oško, Jamrich – Hojo, Fungáč, Rákos
Tréner: Dušan Kapusta

Rozhodca: Čahoj, Konc st. – Haringa, Staššák