3:1

koniec (1:1, 1:0, 1:0)

03.03.2023, 18:00 • ESMERO Arena, Skalica • 44. kolo • Natália Poláčková

Tipsport: 2.33 3.4 2.58

Záhoráci dokázali tento zápas otočiť vo svoj prospech. Posledný zápas základnej časti dokázali vyhrať výsledkom 3:1. Hostia otvorili skóre zápasu už v prvej minúte keď Lipovského prekonal Ožvald. V 7.minúte vyrovnával v presilovej hre Včelka. V druhej tretine strelil jediný gól Hujsa a skóre pečatil v 43.minúte z úniku Šátek. Brankár Adam Romančík zatiahol roletu a neinkasoval ani jeden gól. Po tomto zápase je jasné, že Modré Krídla definitívne končia na 6.mieste a postupujú priamo do štvrťfinále. Skalica sa posúva na 7.miesto a čaká ich boj v kvalifikácií o play-off. Kvalifikácia začína už v utorok 7.marca.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zbytok večera. (20:32:06)

59:49

Tvrdá strela od modrej v podaní hostí, ale Romančík si drží čisté konto.

59:40

Zakázané uvoľnenie domácich. Hílek len tesne netrafil prázdnu bránu hostí.

59:26

Domáci v plnom počte.

59:09

Žabkovu strelu Romančík videl, a pohotovo ju chytá do lapačky.

58:21

Fetkovičovu dorážku likviduje Romančík.

57:46

Klučiar nedokázal zakončiť a po nepresnej prihrávke sa hostia vyháňajú z útočného pásma..

57:26

Beke zostáva na striedačke. Presilovka hostí 6 proti 4.
Oddychový čas pro tím Modré Krídla Slovan.

57:26

Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
Hujsa – 2 min., držanie.

57:22

Hostia v plnom počte.

56:39

Landriganovu strelu vyráža bránkar hostí. Následne je hra prerušená pre hru zo zdvihnutou hokejkou. Vhadzovanie v strednom pásme.

56:12

Jasencova strela zblokovaná.

55:28

Janáčova strela končí v náručí Bekeho. Následne vznikla malá roztržka pred bránou.

55:22

Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan:
Fereta – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

54:05

Strela Jasenca preletela ponad bránku Romančíka.

53:13

Jeden z obrancov domácich tečoval odrazený puk na svojho brankára, ktorý ho radšej prikryl. V Skalici nasleduje reklamná pauza.

52:03

Hosťom nevyšla ani jedna z dvoch krátko po sebe idúcich presiloviek. Domáci sa výborne bránili.

3:1

Góly a asistencie: 7. Včelka (Janáč, Vidovič), 35. Hujsa (Landrigan, Šátek), 43. Šátek (Hujsa, Landrigan) – 1. Ožvald (Dej)

HK Skalica: Lipovský ( Romančík ) – Drápal, Janík, Vidovič, Hílek, Soveľ, Polák, Štumpf – Hujsa, Landrigan, Šátek – Janáč, Nemec, Murtazin – Kuba, Včelka, Kotvan – Šišolák, Búlik, Rajčák
Tréner: Michal Ružička

Modré Krídla Slovan: Beke ( Slávik ) – Fereta, Žabka, Bohunický, Marcinko, Demo, Myšiak, Březák – Ožvald, Dej, Fetkovič – Jasenec, Bezák, Jendek – Trubač, Petráš, Klučiar – Polák, Lopuchovský
Tréner: Ján Lipiansky

Rozhodca: Moller, Čahoj – Frimmel, Kollár