05.03.2023, 16:30 • ČEZ stadion, Kladno • 52. kolo • Anna Ardonová cz

Tipsport: 2.47 4.2 2.47

Přeji hezký zbytek večera. (18:55:52)
Nejlepší hráči utkání: Matyáš Filip (KLA) a Tomáš Havlín (KVA)
I přes zdramatizování hry na konci poslední třetiny, nedokázali hosté vyrovnat a poslat zápas do prodloužení. Hned v první minutě poslední dvacetiminutovky se prosadil Klepiš a další branku vsítilo také Kladno. I když po minutě a 12 sekundách snížil Kofroň a v 59. minutě Koblasa zdramatizoval skóre zápasu, Bow už žádný gól nedopustil a na Kladně všechny 3 body zůstávají.

60:00

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Landon Bow – 2 min., podrážení.

59:19

Vhazovat se bude u Bowa a Vary vyhrávají. Nicméně se Kladno osvobozuje.

58:37

Karlovarská branka je prázdná a Energie to zkouší se šesti bruslaři v poli.

58:37

Oddechový čas pro tým HC Energie Karlovy Vary.

58:37

58:37 Petr KOBLASA - 5:4

58:37

Karlovy Vary právě vstřelily branku! Energie dramatizuje hru a snižuje na 4:5. PETR KOBLASA dostal přihrávku zpoza branky od Černocha a nikým nebráněn snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Jiří Černoch, Ondřej Beránek.

57:44

Zikmund je na puku za brankou soupeře, ale jeho přihrávka nebyla dobře zpracovaná a útočí hosté.
Dnešní utkání sleduje 1814 diváků.

55:20

Plekanec z bezprostřední blízkosti tečoval puk jen vysoko nad branku.

53:55

Ani tahle přesilová hra pro Kladno neskončila gólem.

53:08

Jágr špatně zpracoval přihrávku od Plekance a Redlich situace hned využil a Vary osvobozuje od tlaku.

51:57

Ale Kladno dostává další šanci k prosazení se během přesilové hry.

51:55

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
Matěj Stříteský – 2 min., krosček.

51:38

Kladno zatím žádnou přesilovou hru nevyužilo.

5:4

Góly a asistencie: 15. Babka (Kubík, Plekanec), 27. Indrák (Klepiš, Brodecki), 35. Filip, 41. Klepiš (Brodecki, Indrák), 48. Plekanec (Kubík) – 24. Gríger (Hladonik, Rachůnek), 28. Koblasa (Havlín, Černoch), 49. Kofroň (Dlapa, Havlín), 59. Koblasa (Černoch, O. Beránek)

Rytíři Kladno: Bow (Brízgala) – Cibuļskis, Babka, Sotnieks, Kehar, Slováček, Veber – Kubík, Plekanec (C), Jágr – Brodecki, Klepiš, Indrák – M. Procházka, Filip, Zikmund (A) – Beran, Pytlík, Michnáč.

HC Energie Karlovy Vary: Lukeš (Habal) – Mikyska, Huttula, M. Kočí, Stříteský, Dlapa, Havlín, Rohan – Koblasa, Černoch (C), O. Beránek (A) – Rachůnek (A), Gríger, Hladonik – Redlich, Jiskra, Kohout – Kružík, Koffer, Kofroň.

Rozhodca: Hribik, Jaroš – Ondráček, Hnát