Generali play off Tipsport extraligy (CZ)

HC Kometa Brno – HC Vítkovice Ridera

1:4

koniec (1:2, 0:0, 0:2) Stav série: 1:2

21.03.2023, 17:00 • Winning Group Arena • Štvrťfinále • Jan Tajzler (@HonzaTajzler) cz

58:38

58:38 Marek KALUS - 1:4

58:38

Vítkovice právě vstřelily branku! Tak tohle byla rychlovka! Vítkovice okamžitě po vhazování dokázaly trefit odkrytou branku Brna, konkrétně přesně zamířil MAREK KALUS. Asistence: Jakub Kotala.

58:34

Navzdory vhazování ve středním pásmu už Kometa zkusí hru bez brankáře!

55:19

Horký z voleje nedokázal trefit branku ve výhodné pozici! Kometa promrhala příležitost ke kontaktní brance.

53:47

Dnešní utkání sleduje 7700 diváků (vyprodáno).

47:59

Hosté měli příležitost k další brance, Raskob našel před brankou postaveného Lindberga, ten z voleje minul Furchovu branku! Domácí dali teď Ostravanům až příliš prostoru.

44:25

44:25 Lukáš KRENŽELOK - 1:3

44:25

Vítkovice právě vstřelily branku! Ostravané odskakují do dvoubrankového trháku! Puk do útočného pásma vyvezl LUKÁŠ KRENŽELOK a ve snaze nahodit kotouč od mantinelu k překvapení celé haly překonal brankáře Furcha. Asistence: Patrik Koch, Aleš Stezka.

37:54

Po přihrávce Kollára byl blízko ke srovnání Zaťovič, ale z pozice slotu branku minul!

37:46

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
Patrik Koch – 2 min., vysoká hůl.

30:57

Do slibné příležitosti se teď dostával Holík, ale ani nadvakrát nedokázal Stezku prostřelit! Mezitím v brněnském závaru posunul vítkovický obránce branku.

24:51

Přesilová hra Brna je u konce, Tomáš Kundrátek nedovoleně atakoval hostujícího obránce Grmana a putuje na trestnou lavici za zásah do oblasti hlavy a krku.

24:08

Tobias Lindberg – 2 min., krosček.

23:23

Obrovská šance teď na straně Komety! Chybu vítkovické obrany se snažil potrestat Ďaloga, který ještě vylepšil pozici Okálovi, brněnský útočník však branku trestuhodně netrefil!

22:27

Peter Mueller měl nyní před sebou zcela odkrytou branku Brna! Z voleje však trefil brankáře Furcha, od nějž se puk odrazil mimo branku domácích! Teď měla Kometa obrovské štěstí!

19:39

Mário Grman – 2 min., držení.

19:36

Okál teď vystartoval vpřed, snažil se dostat až na hranici vítkovického brankoviště a byl faulovaný, Kometa bude moct vyrovnat v přesilové hře!

16:35

16:35 Petr FRIDRICH - 1:2

16:35

Vítkovice právě vstřelily branku! Ostravané otáčejí skóre zápasu! Vítkovicím se podařilo sevřít domácí tým v obranném pásmu. Lednický dokázal mezi kruhy přiklepnout puk na hůl PETROVI FRIDRICHOVI a ten dokázal propálit brankáře Furcha. Asistence: Vojtěch Lednický, Petr Gewiese.

14:33

Utkání už je znovu rozehráno!

Za obrovského pískotu nastupují na led už i hráči hostujícího týmu.

Brňané krouží po ledové ploše, čeká se na nástup vítkovického celku.

Budeme pokračovat! Domácí tým už nastupuje.

Vypadá to nadějně, rozhodčí se po poradě s kapitány rozjíždějí na ledě!

Nyní už máme oficiální stanovisko. Po další poradě kapitánů a rozhodčích se přestávka znovu prodlužuje, tentokrát o dalších 20 minut. Přihlásíme se vám znovu v 18:33.

Po krátké konzultaci odjíždějí kapitáni do kabin, čekáme na verdikt z úst hlasatele.

Hlásíme se znovu z Brna, na ledovou plochu vjeli rozhodčí a zatím pouze vítkovický kapitán Lakatoš a probíhá další porada u problematické části ledové plochy.

Na časomíře začala běžet další část přestávky, momentálně nastavená na 15 minut. Hlasatel místní areny nyní potvrzuje, že se tak stalo po poradě obou kapitánů a rozhodčích. S dalšími informacemi se přihlásíme v 18:08.

Do kabiny už míří také domácí tým!

Nevypadá to dobře, vítkovický tým míří do kabiny!

Oba celky jsou už po úpravě ledové plochy nastoupeny na ledové ploše, ale zatím stále probíhá porada mezi rozhodčími a kapitány obou celků!

14:33

Vzhledem k nezpůsobilosti hrací plochy je hra přerušena! První třetina tak předčasně končí, pokračovat by se mělo po úpravě ledové plochy rolbou. Doufejme, že bude vše v pořádku. Další informace vám poskytneme v 17:50.

13:23

Pospíšil našel parádní přihrávkou zcela osamoceného Kollára na hranici pravého kruhu, brněnský útočník měl dostatek času na to, aby zamířil, ale ve výhodné pozici minul branku Vítkovic!

09:26

09:26 Patrik KOCH - 1:1

09:26

Vítkovice právě vstřelily branku! Je vyrovnáno! Nápor hostujícího mužstva dokázal nakonec zužitkovat přesnou střelou z voleje JAKUB KOTALA, který si počkal na kotouč na vrcholku pravého kruhu. Asistence: Petr Gewiese, Tobias Lindberg.

00:20

Kometa právě vstřelila branku! Tak tohle je start z říše snů v podání domácího týmu! Brňané se prosazují po dvaceti vteřinách, když nejprve vypálil Kundrátek, jeho střelu Stezka pouze vyrazil a na bleskovou dorážku byl připraven ZDENĚK OKÁL. Asistence: Tomáš Kundrátek.

1:4

Góly a asistencie: 1. Okál (Kundrátek) – 10. Koch (Gewiese, Lindberg), 17. Fridrich (Lednický, Gewiese), 45. L. Krenželok (Koch, J. Stehlík), 59. Kalus (Kotala)

HC Kometa Brno: Furch (Čiliak) – Ďaloga, Kundrátek (A), Kučeřík, Holland, Hrbas, Ščotka, Gulaši (A) – Okál, Holík, Horký – Flek, Kollár, Pospíšil – Zbořil, Strömberg, Koblížek – Vincour, F. Dvořák, Zaťovič (C).
Tréner: Martinec

HC Vítkovice Ridera: Stezka (Klimeš) – Mikuš, Grman, Koch, Raskob, Gewiese, L. Kovář, J. Stehlík – Jarůšek, Krieger, Mueller (A) – L. Krenželok (A), Dej, Lakatoš (C) – Kotala, Lindberg, Kalus – Fridrich, Chlán, Lednický.
Tréner: Holaň

Rozhodca: Mrkva, Hradil – Šimánek, Hynek

Diváci: 7700 (vyprodáno)