4:3

po s.n. (2:0) (0:1, 2:1, 1:1 - 0:0) Stav série: 3:2

22.03.2023, 18:00 • ZŠ Humenné • Štvrťfinále • Klaudia Kadlecová

Tipsport: 1.4 4.84 5.69

Vyrovnaný duel medzi Humenným a Modrými Krídlami rozlúskli až samostatné nájazdy, ktoré lepšie zvládli práve domáci, ktorým sa podarilo prekonať Baroša dvakrát. Víťazný nájazd bol už ten prvý, ktorý premenil Legalin a stal sa hráčom zápasu. Humenné vyhralo 4:3 po samostatných nájazdoch a vedú v sérii 3:2. Ja sa s vami lúčim, ďakujem vám za čas strávený pri tomto prenose a prajem ešte pekný večer. (20:46:54)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC 19 Humenné. Autorom víťazného samostatného nájazdu je ANDREY LEGALIN, ktorý zaknihoval hattrick!

Samostatné nájazdy začínajú.
Napínavé predĺženie gól neprinieslo a o všetkom sa rozhodne v samostatných nájazdoch.

70:00

Predĺženie sa skončilo.

69:24

Legalin mohol byť hrdinom a mať hattrick na svojom konte, ale Baroš ho vychytal!

69:08

Prihrávka Fetkoviča pred bránu neprešla, keď dobre zasiahol hokejkou Durný.

67:50

Krajňák prešiel cez Petrisku, ale zlyhal v zakončení.

67:40

Koniec predĺženia sa pomaly blíži.

66:13

Durný puk chytil a rozohral, čo nečakali spoluhráči, našťastie to pre nich dobre dopadlo a mierili do protiútoku, ktorý zakončoval Krajňák.

65:30

Domáci zatlačili a hostia sa oslobodili len vyhodením puku na zakázané uvoľnenie.

64:20

Petriska z pravého krídla netrafil bránu.

63:34

Durný si nebol istý so svojím zákrokom.

61:59

Petriska skončil na ľade, čo chceli využiť domáci, ale hosťujúci hráč sa vrátil do obranného pásma pomôcť.

61:10

Legalin sa na drzovku dostal pred brankára a dokázal ohroziť Baroša.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Dnešné stretnutie sleduje 942 divákov.
Šesťdesiat minút zápasu medzi Humenným a Modrými Krídlami víťaza neprinieslo a tak bude nasledovať desaťminútové predĺženie vo formáte 3 na 3.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:50

Ďalšia šanca pre Markuša, ktorý opäť netrafil bránu!

59:15

Markušova rana míňa Barošovu bránu.

58:00

Posledné dve minúty tretej tretiny. Schyľuje sa k predĺženiu.

57:33

Humenné so zakázaným uvoľnením.

56:14

Slovanisti získavajú útočné pásmo po zákroku Durného.

55:27

Fereta dohral Zahradníka, ktorý odkorčuľoval na striedačku.

55:06

Zahradník sa dostával do šance, ale s ním korčuľovali aj dvaja hráči Modrých Krídel.

54:22

Bohunického pokus trafil len zadný mantinel.

53:47

Baroš radšej puk pokryl. Nasleduje reklamná prestávka.

51:41

Modré Krídla Slovan dávajú gól! Veľmi zlá prihrávka pri rozohrávke domácich, ktorá smerovala na hokejku ĽUBOMÍRA FETKOVIČA, ktorý to využil na sto percent a vracia späť do hry hostí.
Bez asistencie.

49:51

Ďalší podobný zákrok aj po strele Marcinka od modrej.

49:44

Gólman domácich drží puk vo svojej lapačke.

48:13

Zahradník bol čisto odstavený od puku, aj keď sa to domácim priaznivcom nepáčilo.

47:50

Durný schytal pukom do masky a vyžiadal si prerušenie hry.

47:19

Ožvald strieľal veľmi nepresne z pravého kruhu.

46:09

Hra plynie v rýchlom tempe, čo nevyhovuje hráčom hostí.

44:08

Kudin s rýchlou prihrávkou na Borova pred bránou, ktorý okamžite vystrelil, ale Baroš zahviezdil.

42:43

Barošove dva pohotové zákroky.

41:10

Humenné dáva gól! ANDREY LEGALIN si vymenil puk s Novotom a svojím projektilom z prvej využíva presilovú hru.
Asistencie: Novota, Vrábeľ.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:50.
V druhej tretine padli tri góly. Dva na domácej strane a jeden na hosťujúcej. Stav stretnutia je vyrovnaný 2:2. V tretej tretine budú mať domáci možnosť na strelenie gólu, keď majú k dispozícii ešte skoro celú presilovú hru.

40:00

39:38

Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
Borov – 2 min., hrubosť.

Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan:
Žabka – 2 min., hrubosť + 2 min., nešportové správanie.

39:38

Baroš už mal puk pod svojou kontrolou a v jeho blízkosti sa začala strhávať menšia šarvátka.

38:47

Bohunického výrazná chyba pri modrej! Bol pri ňom Legalin a stratil puk. Následne domáci útočník zoči-voči Barošovi neuspel!

38:45

Březák nemohol výraznejšie ohroziť svojou jemnou strelou Durného.

38:43

Puk skončil na ochrannej sieti.

38:16

Krajňák švihom z pravého kruhu neuspel, keď ho vychytal reflexívne Baroš.

37:27

Humenné dáva gól! Nahodený puk od modrej čiary tečoval pred bránou SAMUEL ZAHRADNÍK, ktorému sa podarilo vyrovnať.
Asistencia: Trandin.

36:12

Neviem, čo zamýšľal Vrábeľ, ale jeho prihrávka bola nepochopená spoluhráčmi.

34:43

Ľavý betón Baroša zastavil strelu Trandina.

34:29

Ďalší icing Slovanistov.

34:14

Zakázané uvoľnenie na strane hostí.

33:29

Po Lukošíkovom góle pri oslavách nešťastne spadol Matoušek, ktorý sa nevedel postaviť z ľadu a na striedačku mu pomáhali spoluhráči a členovia realizačného tímu.

33:29

Modré Krídla Slovan dávajú gól! ADAM LUKOŠÍK so svojou individuálnou akciou prešiel až do útočného pásma, vystrelil spoza domáceho hráča a triafa presne k pravému hornému rohu.
Asistencie: Bohunický.

33:21

Domáci v plnom počte.

33:08

Durný má puk vo svojom náručí po Demovej strele.

31:58

Stratu puku na modrej využil Horvát, ktorý mal na druhej strane spoluhráča, ale bol tiesnený hosťujúcim hráčom a tak po Horvátovej prihrávke domáci ani nevystrelili.

31:18

Borov – 2 min., sekanie.

30:18

Bezák otvorený priestor v bráne nevyužil.

29:37

Domáci gólman posunul bránu, čo okamžite avizoval.

28:59

Durný vynikol so svojou lapačkou, keď vyslal strelu zľava Klučiar.

28:05

Ožvald triafal puk vo vzduchu, čo bolo náročné a hostia tak prišli o pásmo.

27:41

Markuš – 2 min., hrubosť.

27:06

Strelu od Borova brankár Baroš kryje.

25:56

Zekucia sa dostal pred brankára, ale jeho bekhendové zakončenie netrafilo bránu.

25:42

25:13

Durný sa včas presunul na druhú stranu, keď z prvej strieľal Klučiar.

24:40

Domáci vyhodili puk zo svojho pásma.

24:07

Ožvald dostal tvrdý hit od Horváta. Útočník hostí kľačí na ľadovej ploche a pomaly sa spamätáva.

23:47

Durný vyrazil puk po Preisingerovej strele.

23:41

Markuš – 2 min., sekanie.

22:53

Humenné dáva gól! Do tretice všetko dobré a ANDREY LEGALIN vyrovnáva po strele z prvej medzi kruhmi.
Asistencie: Vrábeľ, Lenďák.

22:35

Opäť Legalin a tentokrát bránu ani netrafil.

20:01

Po prvých dvadsiatich minútach zápasu vedú Modré Krídla nad Humenným 1:0, keď v presilovej hre strelil gól Petráš. Druhá tretina začne približne o 18:50.

20:00

19:47

Nepresná prihrávka hostí v závere tretiny znamená icing.

19:13

Baroš drží puk v bezpečí a nasledovať bude vhadzovanie po jeho ľavici.

19:00

Jedna minúta do konca prvej tretiny.

18:45

Séria nepresností na jednej aj druhej strane.

17:31

17:02

Hostia stratili puk, ktorý sa nachádza pri Barošovi.

16:09

So strelou z osi ihriska mal Durný problém, keď puk ideálne nezachytil do lapačky.

15:49

Jasenec z prvej a Durný vyráža ľavým betónom.

15:31

Novický – 2 min., hákovanie.

14:54

Baroš mal ďalšie obrovské šťastie! Krajňák zadovkou presne prihral Horvátovi a ten nastrelil konštrukciu brány!

13:45

Prečíslenie Petrisku s Bezákom! Druhý menovaný mohol ešte prihrávať, ale túto akciu zakončil sám a Durný úspešne zakročil.

13:00

Chybu domácich skoro potrestal Fetkovič, keď sa mu podarilo vystreliť aj v páde a Durný nebol v bránkovisku.

12:02

Modré Krídla Slovan dávajú gól! Jasenec puk len nahodil na zadný mantinel odkiaľ sa šťastne odrazil priamo na hokejku RICHARDA PETRÁŠA, ktorý svojou strelou prekvapil aj Durného.
Asistencia: Jasenec.

11:36

Pulščák vyhodil puk a oslobodil Humenné aspoň na pár sekúnd.

10:31

Presingerovu strelu Durný vyrazil a puk skončil na hokejke Fetkoviča, ktorý mal možnosť otvoriť skóre, ale potreboval k tomu lepšie zakončenie.

10:18

Novota – 2 min., držanie.

08:55

Pri puku sú hostia. Pálil Preisinger, ale Durný s dobrým zákrokom.

07:17

Zakázané uvoľnenie Modrých Krídel.

07:00

Za Barošom zazvonila pravá žŕdka!

06:40

Zekuciovi na modrej odskočil puk od hokejky, ale domáci sa naďalej držia v útočnom pásme.
Hostia v plnom počte.

04:25

Slovanisti vyhodili puk k Durnému.

04:20

Legalin strieľa nepresne.

03:52

Trandinova snaha natlačiť sa s pukom až do brány.

03:03

Demo – 2 min., nedovolené bránenie.

01:49

Petráš sa hodil do strely a zabránil najhoršiemu.

00:34

Baroš po tvrdej strele puk vyrazil a pripísal si tak úvodný zákrok.

00:01

Humenné hrá s Modrými Krídlami Slovan vyrovnanú partiu. Oba tímy dokázali zvíťaziť aj na ľade súpera a tak je po štyroch zápasoch séria vyrovnaná 2:2.

Modré Krídla 4:3 Humenné
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

4:3

Góly a asistencie: 23. Legalin (Vrábeľ, Lenďák), 38. Zahradník (Trandin), 42. Legalin (Novota, Vrábeľ), rozh. náj. Legalin – 13. Petráš (Jasenec), 34. Lukošík (Bohunický), 52. Fetkovič