01.04.2023, 15:00 • Stadio Giovanni Zini, Cremona • 28. kolo • Michal Raška cz

90+3

90+3. Ademola LOOKMAN - 1:3

90+3

Atalanta právě vstřelila branku!
Je definitivně rozhodnuto! Domácí celek už hrál na obrovský risk a po chybě se k míči dostali v přečíslení hosté a po přihrávce Édersona uklízel balón do prázdné svatyně ADEMOLA LOOKMAN. Asistence: Éderson.

72

72. Jeremie BOGA - 1:2

72

Hosté si berou vedení zpět na svou stranu! Rasmus Höjlund předvedl na pravém křídle fantastickou práci, když se parádně dostal přes obránce a následně ve vápně našel nohu JEREMIEHO BOGY, jenž zakončil do prázdné svatyně. Asistence: Rasmus Höjlund.

56

56. Daniel CIOFANI - 1:1

56

Cremonese právě vstřelilo branku!
Je srovnáno na 1:1! K pokutovému kopu se postavil DANIEL CIOFANI, který zakončil do pravé části svatyně, zatímco brankář Mussa letěl na druhou stranu.

44

44. Marten de Roon - 0:1

44

Před poločasovou přestávkou jsme se nakonec přece jenom dočkali branky! Duván Zapata centroval z pravé strany vápna, ovšem jeho pokus nešťastně srazil domácí obránce ideálně proti noze MARTENA DE ROONA, který zakončil nechytatelně k levé tyči. Hosté tak z minima vytěžili maximum a tohle je pro Cremonese hodně hořký konec první půle.

1:3

Góly: 56. Ciofani (pen.) – 44. de Roon, 72. Boga (Höjlund), 90+3. Lookman (Éderson)

Karty:   21. Ločošvili (CRM), 61. Ciofani (CRM), 82. Bianchetti (CRM) – 39. Pašalić (ABC), 54. Tolói (ABC)

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:10.

US Cremonese: Carnesecchi – Aiwu, Bianchetti, Ločošvili (67. J. Vásquez) – Pickel, Benassi (75. Ricci), Castagnetti (80. Ghiglione), Meïté (80. Buonaiuto), Valeri – Tsadjout, Ciofani (C) (67. Galdames).
Náhradníci: Saro, Sarr – Afena-Gyan, Dessers, Quagliata, Sernicola.

Tréner: Davide Ballardini

Atalanta Bergamo: Musso – Tolói (C) (79. Demiral), Palomino, Scalvini – Zappacosta (66. Maehle), de Roon, Éderson, Ruggeri – Pašalić (46. Boga) – Zapata (59. Höjlund), Muriel (46. Lookman).
Náhradníci: Rossi, Sportiello – Okoli, Soppy.