01.04.2023, 15:00 • Stadio Giovanni Zini, Cremona • 28. kolo • Michal Raška cz

90+3

90+3. Ademola LOOKMAN - 1:3

90+3

Atalanta právě vstřelila branku!
Je definitivně rozhodnuto! Domácí celek už hrál na obrovský risk a po chybě se k míči dostali v přečíslení hosté a po přihrávce Édersona uklízel balón do prázdné svatyně ADEMOLA LOOKMAN. Asistence: Éderson.

89

89. Höjlund selhal v tutové situaci.

89

Rasmus Höjlund se ocitl v obrovské šance po skvělé přihrávce de Roona a stačilo pouze uklidit balón do prázdné klece, ale hostující hráči míč utekl z kopačky! Tutová šance Bergama tak není proměněná.

82

Matteo Bianchetti povalil Rasmuse Höjlunda a uviděl od sudího žlutou kartu.

80

Střídání v týmu US Cremonese:
ze hřiště odchází Michele Castagnetti, přichází Paolo Ghiglione,
ze hřiště odchází Soualiho Meïté, přichází Cristian Buonaiuto.

79

Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio:
ze hřiště odchází Rafael Tolói, přichází Merih Demiral.

75

ze hřiště odchází Marco Benassi, přichází Alberto Basso Ricci.

72

72. Jeremie BOGA - 1:2

72

Hosté si berou vedení zpět na svou stranu! Rasmus Höjlund předvedl na pravém křídle fantastickou práci, když se parádně dostal přes obránce a následně ve vápně našel nohu JEREMIEHO BOGY, jenž zakončil do prázdné svatyně. Asistence: Rasmus Höjlund.

67

ze hřiště odchází Luka Ločošvili, přichází Johan Vásquez,
ze hřiště odchází Daniel Ciofani, přichází Pablo Galdames.

66

ze hřiště odchází Davide Zappacosta, přichází Joakim Maehle.

61

Daniel Ciofani stáhl k zemi Édersona a od sudího viděl žluté varování.

59

ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Rasmus Höjlund.

56

56. Daniel CIOFANI - 1:1

56

Cremonese právě vstřelilo branku!
Je srovnáno na 1:1! K pokutovému kopu se postavil DANIEL CIOFANI, který zakončil do pravé části svatyně, zatímco brankář Mussa letěl na druhou stranu.

54

Rafael Tolói za svou ruku uvnitř vápna uviděl žlutou kartu.

54

54. Penaltová situace.

54

Byla nařízena penalta pro Cremonese! Daniel Ciofani se opřel do odraženého míče, který ale rukou srazil obránce Rafael Tolói.

52

52. Carnesecchi vyrazil střelu Lookmana!

52

Atalanta se dostala do rychlého precizního útoku, ale následné zakončení Ademoly Lookmana fantasticky vychytal Marco Carnesecchi!

46

ze hřiště odchází Luis Muriel, přichází Ademola Lookman,
ze hřiště odchází Mario Pašalić, přichází Jeremie Boga.

44

44. Marten de Roon - 0:1

44

Před poločasovou přestávkou jsme se nakonec přece jenom dočkali branky! Duván Zapata centroval z pravé strany vápna, ovšem jeho pokus nešťastně srazil domácí obránce ideálně proti noze MARTENA DE ROONA, který zakončil nechytatelně k levé tyči. Hosté tak z minima vytěžili maximum a tohle je pro Cremonese hodně hořký konec první půle.

39

Mario Pašalić se dopustil faulu, za který už uviděl žlutou kartu a Cremonese navíc získalo přímý kop z dobré pozice.

21

Luka Ločošvili to tentokrát už se svým důrazem přehnal a uviděl od sudího kartu žluté barvy.

1:3

Góly: 56. Ciofani (pen.) – 44. de Roon, 72. Boga (Höjlund), 90+3. Lookman (Éderson)

Karty:   21. Ločošvili (CRM), 61. Ciofani (CRM), 82. Bianchetti (CRM) – 39. Pašalić (ABC), 54. Tolói (ABC)

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:10.

US Cremonese: Carnesecchi – Aiwu, Bianchetti, Ločošvili (67. J. Vásquez) – Pickel, Benassi (75. Ricci), Castagnetti (80. Ghiglione), Meïté (80. Buonaiuto), Valeri – Tsadjout, Ciofani (C) (67. Galdames).
Náhradníci: Saro, Sarr – Afena-Gyan, Dessers, Quagliata, Sernicola.

Tréner: Davide Ballardini

Atalanta Bergamo: Musso – Tolói (C) (79. Demiral), Palomino, Scalvini – Zappacosta (66. Maehle), de Roon, Éderson, Ruggeri – Pašalić (46. Boga) – Zapata (59. Höjlund), Muriel (46. Lookman).
Náhradníci: Rossi, Sportiello – Okoli, Soppy.