Ligue 1 Uber Eats

Angers SCO – OGC Nice

1:1

koniec (1:1)

02.04.2023, 15:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • 29. kolo • Jan Prošek, Rostislav Králik cz

Tipsport: 5.88 3.93 1.65

Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:7. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:10. (17:01:48)
První poločas přinesl rychlé branky Moffiho a následné vyrovnání Nianeho.

Druhý poločas byl sice bohatší na šance, ale žádný gól již nepřinesl. Hned po začátku druhé půle kiks spoluhráče hasil brankář Schmeichel o tři minuty později ještě větší požár zlikvidoval v podobě nebezpečné střely bin Táliba opět dánský reprezentační brankář!

Tři minuty před uplynutím hodiny hry parádní hlavičku Labordeho vychytal brankář Bernardoni. Těsně před koncem ještě nebezpečnou střelu na Schmeichel vyslal střídající Šabanadžović.

OGC Nice ani tentokráte neprohrál, nicméně remíza je pro tento tým dalščí bodovou ztrátou a minimálně morálním ziskem pro beznadějně poslední Angrers.

90+4

90+3

Žlutá karta pro tým Angers SCO (Himad Abdelli) za faul.

90+3

Ani bin Tálibova střela nezmění vyrovnáné skóre, když proletěla pouze těsně kolem tyče.

90+2

Thuram se zcela netradičně ukázal ve své horší podobě prostřednictvím svého faulu.

90+1

Po akci bin Táliba teč protihráče znamená další roh pro Angers.

90

Rozhodčí nastaví čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.

89

Střelu Halida Šabanoviće vytáhl Schmeichel díky svému skvělému odrazu na rohový kop!

88

Pas Brahimiho tečoval taktéž střídající Bouanani pouze mimo tři tyče.

87

Todibo se ohnal rukou po pronikajícím Bahoya, ale sudí v tento moment faul nepískal.

86

Jako správný kapitán chtěl veterán Dante strhnout vedení na stranu svého týmu, jeho dalekonosné bombě k úspěchu chybělo pouzr pár decimetrů.

84

Jasné potáhnutí soupeře předvedl Abdoulaye Kader Bamba.

83

Finální pas na paty hrotového hráče Angers značí neúspěch celé akce hrané na jeden dotek.

82

Střídání v týmu OGC Nice:
ze hřiště odchází Melvin Bard, přichází Ross Barkley.

81

ze hřiště odchází Antoine Mendy, přichází Alexis Beka Beka.

80

Sima si byl dobře vědom určité nejistoty hráčů Nice při rozehrávce svým presinkem tentokráte úspěch neslavil.

79

Po hezké akci Thurama se přes Labordeho dostal míč až Pépému, jehož střelu na poslední chvíli zablokoval bránící hráč.