HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec

4:2

koniec (2:0, 1:1, 1:1) Stav série: 1:0

02.04.2023, 17:00 • Enteria arena, Pardubice • Semifinále • Lukáš Hrdina cz

Ode mne je to pro dnešek vše. S přáním krásného zbytku nedělního večera se budu těšit třeba zítra u druhého semifinálového zápasu mezi týmy HC Dynamo Pardubice a HC Oceláři Třinec. (19:51:51)
Zápas je u konce! Třinec se tlačil do branky Dynama, což zužitkoval po polovině třetiny kontaktním gólem. Na poslední minuty však zkusili Oceláři hru bez gólmana a necelé čtyři třetiny před koncem Dynamo už jen upravilo konečné skóre zápasu na 4:2. Pardubice tak vyhrávají úvodní semifinálový zápas.

Dynamo právě vstřelilo branku!
Dynamo tří vteřiny před koncem posílá do vedení 4:2 TOMÁŠ ZOHORNA, kterému se podařilo trefit prázdnou branku přes celé hřiště.

58:54

Válovi se podařilo zachytit odražený puk a vyhazuje.

58:27

Třinec zkouší střílet z každé pozice, avšak Will zatím drží.

57:58

Will vyráží koncem hole střelu Kaňáka.

57:23

Kacetl se již nevrací do třinecké branky.

57:23

Třinec si vyžádal oddechový čas.

57:08

Teč Nestrašila proletěla jen pár centimetrů nad břevnem branky Dynama!

56:25

Dobrý obranný zákrok Doudery zbavil Kousala puku.

55:04

Čerešňákova střela ihned po vhazování protáhla Kacetla, který poté musel čelit i dvoum pardubickým dorážkám.

54:45

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec:
Libor Hudáček – 2 min., podrážení.

53:44

Nečekaná střela Voženílka, který byl ve špatném úhlu nečekaně ohrozila pardubickou branku, jelikož Will vyrazil kotouč před sebe, kde se strhl souboj o puk, který nakonec skončil poté, co jeden z pardubických hráčů vyhodil kotouč.

53:36

Rychlá střela Jeřábka od modré končí v náručí Willa.

53:05

Souboj v rohu hřiště vyhrává Dynamo a zůstává tak v útočné třetině.

52:08

52:08 Tomáš MARCINKO - 3:2

52:08

Třinec právě vstřelil branku!
Vykombinovaná akce, kterou započal přihrávkou od modré Růžička, který našel křižnou přihrávkou na pravé straně Nestrašila, jenž z první poslal kotouč na druhou tyč, kde byl připravený TOMÁŠ MARCINKO a střelou do odkryté branky opět snižuje.
Asistence: Andrej Nestrašil a Martin Růžička.

4:2

Góly a asistencie: 11. L. Sedlák (Košťálek, Cienciala), 17. L. Sedlák (Košťálek), 36. Radil (R. Kousal), 60. Zohorna – 30. Nestrašil (Smith, Kurovský), 53. Marcinko (Nestrašil, M. Růžička)

HC Dynamo Pardubice: Will (Frodl) – T. Dvořák, Košťálek, D. Musil, Čerešňák, Vála, J. Kolář (A), Hrádek – Cienciala, L. Sedlák, Hyka – R. Kousal, Zohorna (A), Radil – Říčka, Poulíček (C), Paulovič – Mandát, A. Musil, Vondráček.
Tréner: Radim Rulík

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Mazanec) – Smith, Marinčin, J. Jeřábek, Kaňák, Doudera, Mar. Adámek, Čukste – Daňo, Voženílek, M. Růžička (A) – Nestrašil, Vrána (C), Kurovský – Hudáček, Marcinko, Dravecký (A) – Chmielewski, M. Roman, Hrňa.
Tréner: Zdeněk Moták

Rozhodca: Cabák, Jeřábek – Axman, Rampír

Diváci: 10194