President Cup

HC Energie Karlovy Vary – HC Vítkovice Ridera

10:6

koniec (3:1, 3:4, 4:1)

05.08.2023, 16:30 • Mini Werk Arena, Třinec • Rostislav Niedoba (@@RN_Hockey) cz

Děkujeme za vaši pozornost. (18:44:32)
Je konec, viděli jsme ŠESTNÁST branek! Zbývá vyhlásit nejlepší hráče na obou stranách.

Karlovy Vary – Marek Jílek
Energie KV – Michael Nazad

59:43

Lem jsme se ho dočkali, ale kličku karlovarského útočníka zastavil příložník brankáře Vítkovic.

59:05

Už běží poslední minuta. Uvidíme ještě jeden gól?

58:38

I přes početní výhodu Ridery teď zakončovali karlovarští hokejisté.

57:59

Vyloučen Šimon Kožík, 2 min, podražení.

55:57

55:57 ŠILHAN - 10:6

55:57

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Karlovarští čepují v Mini WERK Aréně desítku! Tentokrát se prosadil ŠIMON ŠILHAN.
Asistence: Kváš

55:42

Vítkovický brankář teď předvedl dva zákroky.

54:36

Hraje se ve čtyřech na obou stranách, ale moc toho týmy zatím nevyužívají.

To bylo hodně ošklivé. Šimon Kisza nechal v souboji koleno a sedne si na dvě minuty.

Přesilovka pro Vítkovice.
Vyloučen, 2 min, vysoká hůl

51:35

Vypadá, že se nám po další kanonádě situace uklidnila.

49:49

49:49 NAZDAR - 9:6

49:49

Vítkovice právě vstřelily branku!
MICHAEL NAZAD přidává v dnešní exhibici další branku.
Asistence: Douda

48:51

48:51 ZATLOUKAL - 9:5

48:51

PATRIK ZATLOUKAL předvedl výstavní stahovačku a přidává další gól!

47:48

47:48 KUBÍČEK - 8:5

47:48

Energie svému soupeři znovu odskakuje. Poizl vyzval KUBÍČKA a ten trefil přesně.

45:40

Šimon Fasner dostal krásnou přihrávku, ale z ideální pozice mezi kruhy se neprosadil.

45:15

Na druhé straně Varga krotí lehké nahození a přerušuje.

44:03

Oršulák musel být pozorný, aby mu nepropadá skákavý puk.

43:13

Varna přerušil hru, vhazování v útočném pásmu Energie.

40:49

Ani jednomu týmu se teď nedaří přechod do útoku. Jaká to změna, po tom uragánu ze závěru druhé části.

40:01

Mini WERK Arénou se prohnala gólová lavina. Nějaký čas bude trvat, než statistici vše srovnají. Trenéři nejspíš za posledních pět minut druhé třetiny hodně zestárli.

40:00

39:37

39:37 POSTL - 6:5

39:37

DANIEL POSTL dostal ideálně namazáno a překonává Vargu. Energie znovu vede!

34:59

MAXIMILIÁN MAN vypíchnul kotouč karlovarskému obránci, vydal se sám na Vargu a na dvakrát ho překonal.

33:08

Václav Dobřemysl vybojoval ztracený kotouč a ADAM DANĚK ho zametl do sítě.
Asistence: Dobřemysl.

32:45

Vítkovice se snaží odpovědět.

31:39

31:39 KŮRKA - 4:1

31:39

Energie navyšuje náskok. Možná střelu PAVLA KŮRKY někdo tečoval, možná ani nakonec ne. Kotouč se každopádně odrazil za záda Vargy od horní tyčky.
Asistence: Čermák

30:26

Utkání se nám přehouplo do druhé poloviny. Ve druhé třetině zatím čekáme na gól marně.

29:41

Karlovy Vary hrály v útočném pásmu, ale do protiútoku se vydal vítkovický Douda. Jeho pokus Oršulák zneškodnil pravým betonem.

28:54

Další přerušení, kotouč se dotkl ochranné sítě.

28:53

Zakázané uvolnění Vítkovic.

28:08

Hra má rychlý spád. Téměř se teď nepřerušuje.

27:25

Wardas z Karlových Varů střílel ze slotu. Minul.

26:18

Karlovarský Kubíček se snažil těsně před Vargou protečovat puk mezi jeho betony, ale vítkovický brankář situaci zvládnul.

25:20

Ostravané teď trochu vyrovnali hru.

24:22

V ojedinělé šanci Vítkovic se ocitl Marek Hofman. Střelou z ostrého úhlu ale Oršuláka nenachytal.

23:25

Vítkovicím se přechod do útoku vůbec nedaří. Na druhé straně kryje další kotouč Sebastián Varga.

22:36

Pavel Kůrka byl sám před Vargou, ale ten ho ve vyložené situaci vychytal!

21:10

Stále jsou to Karlovy Vary, které drží kotouč.

20:27

Energie se vrhla okamžitě do útoku.

20:01

Hráči se pomalu vracejí na led.
Druhá třetina začne přibližně v 17:12.
První třetina nám ukázala to, co sledujeme v průběhu celého turnaje. Energie drží vysokou produktivitu, prakticky každá větší šance končí gólem. Vítkovice sice vzdorují, ale vedení drží favorit.

20:00

19:55

Energie oslabení ustála.

18:28

Vítkovice se snaží v útočném pásmu něco vymyslet, avšak karlovarská obrana je velmi pohyblivá.

17:54

Vyloučen Pavel Kůrka (KVA), 2 min., nedovolené bránění

17:33

Vítkovice jsou teď po delší době aktivní i směrem dopředu.

17:13

Michael Nazad se dostal do zakončení, brankář Energie jeho pokus kryje.

15:30

15:30 ŠEDIVEC - 3:1

15:30

Energie je velmi produktivní. Situaci dva na jednoho zakončuje přesně MATYÁŠ ŠEDIVEC.
Asistence: Kožík

14:49

Nahození ze středního pásma krotí Oršulák v lapače a rychle rozehrává.

13:30

Energie pokračuje v aktivní hře s kotoučem na hokejkách.

12:50

12:50 JÍLEK - 2:1

12:50

Václav Dobřemysl přenechal kotouč svému kolegovi v obraně a MAREK JÍLEK táhlou střelou vrací Energii vedení.
Asistence: Dobřemysl

09:52

09:52 MAREŠ - 1:1

09:52

MAXMILIÁN MAREŠ dostal přihrávku do ideální střelecké pozice a poměrně rychle vyrovnává.
Asistence: Svozil

07:17

07:17 ČERMÁK - 1:0

07:17

Energie skóruje v oslabení! FILIP ČERMÁK nádhernou kličkou překonal vítkovického brankáře.
Asistence: Jílek

06:40

Vítkovický Jakub Kisza pálil od modré. Oršulák při zákroku ztratil helmu.

04:58

Vyloučení: Michal Kvaš, 2 min., hákování

04:37

První větší závar před vítkovickým brankářem. Šilhanova střela si cestu do branky nenašla.

04:02

Varští mají na hokejkách kotouč častěji, ale dopředu se moc nehrnou.

03:13

Ridera hraje v plném počtu. Ze strany Energie to byla hodně vlažná přesilovka.

02:45

Karlovy Vary opět v útočném pásmu, ale se zakončením si dávají na čas.

02:08

Vítkovice vyhazují.

01:38

Energie kombinuje v útočné třetině.

01:12

Vítkovice hrály v šesti. Trest odpykává Patrik Zatloukal.

00:49

Šilhan pálil z dobré pozice, ale neuspěl.

00:38

První pokusy o přechod do útočného pásma si obrany pohlídaly.

00:01

Ještě pokřiky a jdeme na to!
Mini WERK Arénou momentálně zní česká hymna.
Probíhá rozbruslení pře zápasem.
Sestavy podle zápisu o utkání:

Energie KV: Oršulák (Psohlavec) – Dyk, Magner, Postl, Čermák, Jílek, Kubizniak, Kůrka – Blažek, Dobřemysl, Kožík, Poizl, Šilhan, Wardas, Kváš, Slavík, Šedivec, Vaníček, Tomek

Vítkovice: Varna (Špírek) – Skoumal, Oprchalský, Fojtík, Vítek, Káňa, Kisza, Bystroň, Lyčka, Noga, Zatloukal, Szarowski, Zachariasz, Douda, Fasner, Hofman, Nazad, Sedlák, Daněk, Morillas, Drábek, Plško, Svozil, Michalík, Mareš, Man, Czerný, Š. Šebesta, M. Šebesta
V tomto utkání proti sobě nastoupí týmy HC Energie Karlovy Vary a HC Vítkovice Ridera. Energie už má postup do finále v kapse. Vítkovice ještě budou hrát o lepší umístění. Na utkání o bronz už ale dosáhnout nemohou.
Přejeme hezký sobotní den z Mini WERK Arény. V rámci letošního dorosteneckého President Cupu nás čeká jedno z dalších utkání základních skupin. Dnešní den rozhodne o tom, kdo se v nedělním programu utká o medaile a kdo si nakonec zahraje jen o konečné umístění.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

10:6

Góly a asistencie: 8. Čermák (Jílek), 13. Jílek (Dobřemysl), 16. Šedivec (Kožík), 32. Kůrka (Čermák), 38. Sedlák (Jílek), 40. Postl (Kožík), 48. Šedivec, 48. Kubíček (Poizl), 49. Zatloukal, 56. Šilhan (Kváš) – 10. Mareš (Svozil), 34. Daněk (Dobřemysl), 34. Dobřemysl, 35. Slavík, 39. Nazdar (Zachariasz), 50. Nazdar (Douda)

HC Energie Karlovy Vary: Oršulák (Psohlavec ) – Dyk, Magner, Postl, Čermák, Jílek, Kubizniak, Kůrka – Blažek, Dobřemysl, Kožík, Poizl, Šilhan, Wardas, Kváš, Slavík, Šedivec, Vaníček, Tomek

HC Vítkovice Ridera: Varga (Špírek) – Skoumal, Oprchalský, Fojtík, Vítek, Káňa, Kisza, Bystroň, Lyčka, Noga, Zatloukal, Szarowski, Zachariasz, Douda, Fasner, Hofman, Nazad, Sedlák, Daněk, Morillas, Drábek, Plško, Svozil, Michalík, Mareš, Man, Czerný, Š. Šebesta, M. Šebesta