koniec (1:1, 0:1, 0:0)

10.08.2023, 18:00 • VSH Slaný • Anna Ardonová cz

Tipsport: 3.17 4.4 1.86

To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. (20:11:04)
Třetí třetina byla od obou týmů rychlejší, svižnější a tvrdší. I když se skóre již neměnilo, v posledních minutách zápasu měli šance hlavně domácí. Ti si vyzkoušeli hru šesti hráčů proti čtyřem, ale Frodl svoji branku bránil celou dobu skvěle.

59:58

Hosté ještě zkoušeli dvakrát trefil prázdnou branku, ale zápas končí 1:2.

59:36

Vhazování před Frodlem vyhráli hosté.

59:21

Kusý dostal nabito na levý kruh, ale Frodl se stihl přesunout. A další šance Kusého. Kladno se snaží ze všech sil srovnat skóre.

58:45

Hosté trefují pouze tyčku kladenské branky!

58:30

Vhazování vyhráli domácí a Martenet pálil z kruhu.

58:24

Hra bude pokračovat v šesti proti čtyřem.

58:24

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
Pulpán – 2 min., podrážení.

58:04

Kladenská branka je prázdná, Kladno hraje v šesti.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a Karlovy Vary se dopustily zakázaného uvolnění.

57:00

A další šance pro Strnada. Byl ale tvrdě bráněn a ke střele se nedostal.

55:30

Jakub Strnad měl obří možnost srovnat. Frodl nestihl dojet puk k mantinelu a rychle se vracel do své branky. V tu chvíli dojel puk Strnad, který ale už trefil jen Frodlovu výstroj.

55:12

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Martenet – 2 min., vysoká hůl.

54:45

Dlapova dělovka letěla mimo klec.

53:00

Hra se po vzájemném vyloučení přelévá. Poslední větší šance byla od Marteneta, ale jeho střelu chytil Frodl do lapačky.

52:15

Veber – 2 min., hrubost.

Beránek – 2 min., držení.

51:22

Bláha si počkal na modré a sám vyjel na Frodla, jeho střela ale letěla jen mimo branku.

1:2

Góly a asistencie: 5. Strnad (Klikorka) – 16. Bartejs (Černoch), 34. Pulpán (Stříteský)

Rytíři Kladno: Brízgala (30. Bow) – Klikorka, Trojna, Veber, Hejda, Sýkora, Martenet – Sideroff, Filip, Kusý – Procházka M., Pytlík, Bláha O. – Strnad (C), Vimmer, Melka (A) – Beran, Babka (A), Kouba.

HC Energie Karlovy Vary: Frodl (Dybal) – Bartejs, Plutnar, Pulpán, Stříteský, Dlapa, Huttula, Benda – Zetterberg (A), Černoch, Beránek – Bernovský, Gríger, Kangasniemi (A) – Redlich, Jiskra (C), Hladonik.

42:56 KVA 2 Stříteský, sekanie
44:40 KVA 2 Frodl, zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku, odpyká Bernovský
52:15 KVA 2 Beránek, držanie