26.08.2023, 14:00 • Stora Hallen, Nyköping • Vendula Zdražilová cz

59:47

59:47 Lucas JENDEK - 3:2

59:47

Slovensko právě vstřelilo branku!
Slováci třináct vteřin před koncem třetí třetiny snižují na rozdíl jediné branky a ještě vykřesali jiskru naděje na vyrovnání – 3:2. LUCAS JENDEK prostřelil Vondraše mezi jeho betony zády k němu a ještě je tu pro soupeře šance. Asistence: Adam Cedzo a Peter Repčík.

49:07

49:07 Jakub DVOŘÁK - 3:1

49:07

Česko právě vstřelilo branku!
A je to 3:1. Češi odskakují Slovákům na dvoubrankový rozdíl a mají tak větší klid na hokejkách. JAKUB DVOŘÁK převzal puk od Dominika Rymona a z levého kruhu pak švihem překonal Rastislava Eliaše. Asistence: Dominik Rymon a Robin Sapoušek.

43:30

43:30 Matyáš MELOVSKÝ - 2:1

43:30

Hned po ubráněném oslabení udeřili Češi dnes podruhé a jdou znovu do vedení. František Formánek nabil MATYÁŠI MELOVSKÉMU, který si nabruslil do prostoru levého kruhu a švihem zakončil přesně – 2:1. Asistence: František Formánek.

31:56

31:56 Peter REPČÍK - 1:1

31:56

Slováci využívají přesilovou hru a je vyrovnáno. Alex Čiernik poslal kotouč na PETERA REPČÍKA, který si nabruslil k hraně pravého kruhu a poté svižnou ranou propálil Jakuba Vondraše – 1:1. Začíná se tak znovu od začátku. Asistence: Alex Čiernik a Viliam Jozef Kmec.

03:15

03:15 Marek ROČÁK - 1:0

03:15

Češi se ve čtvrté minutě hry ujímají vedení. Od modré čáry napřáhl ke střele MAREK ROČÁK a jeho dalekonosný projektil se zastavil až ve slovenské síti – 1:0. Asistence: Ondřej Becher a Eduard Šalé.

3:2

Góly a asistencie: 4. Ročák (Becher, Šalé), 44. Melovský (Formánek), 50. Dvořák (Rymon, Sapoušek) – 32. Repčík (Čiernik, Kmec), 60. Jendek (Cedzo, Repčík)

Česko: Vondraš (Hrabal) – Kočí, Cibulka, Dvořák, Ročák, Vochvest, Jiříček, Alscher, Slavíček – Šalé, Šapovaliv, Becher – Rymon, Sapoušek, Štancl – Frománek, Melovský, Hujer – Hradec, Židlický, Bareš
Tréner: Patrik Augusta

Slovensko: Eliaš (Jurčák) – Štrbák, Nátny, Kmec, Baran, Žabka, Pisoja, Eperješi, Chromiak – Čiernik, Repčík, Žlnka – Šotek, Suchý, Cedzo – Jendek, Dej, Kopecký – Gabriel, Massnica, Kukumberg
Tréner: Ivan Feneš

Rozhodca: J. Magnusson, R. Magnusson – Herrwaldsson, Sörholm