koniec (0:1, 0:0, 0:0)

07.09.2023, 19:00 • 3. kolo • Tomáš Kubečka cz

Tipsport: 1.11 10.6 20.7

Střely na branku: 30 – 20 (21:05:07)
Překvapení je na světě! Hostující Rouen vyloupil led švédské Skelleftey a vítězí těsně 1:0. Rozhodující moment přišel po deseti minutách dnešního souboje, kdy se trefil Perron. Ve druhé části měli domácí několik možností, jenže zvonily tyčky. V závěrečné periodě dnešního souboje už to od domácích byla spíše křeč. V závěru švédský celek zkusil odvolat brankáře, jenže šance si nevypracoval.

59:29

Hosté se z obrovského tlaku domácích vymanili jen za cenu vyhození kotouče přes celé kluziště. Zakázané uvolnění.

59:00

Domácí brankář je na střídačce a švédský celek zkouší vyrovnat v šesti!

58:55

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:15

Hosté ihned po vhazování vyhodili kotouč do středního pásma. Obránci v bílém zaslouží za obětavost jedničku.

56:55

Vyloučení v týmu Les Dragons de Rouen:
Rech – 2 min., podrážení.

56:11

Haščák se po návratu z trestné lavice probil do útočné třetiny, jenže bekhendem nedokázal překvapit brankáře.

56:01

55:36

Znovu hosté vybojovali puk v obranném pásmu, odkud jej posunuli do bezpečí. Unavené kvarteto v bílém střídá.

55:03

Hosté vybojovali v obranném pásmu, nicméně vyhozením puk nedostali moc daleko za modrou čáru.

54:23

Domácí sice kombinují v útočné třetině, jenže nikdo v černém si netroufl na střelu. Hosté brání s přehledem.

54:01

Haščák – 2 min., podrážení.

53:06

Pudas poslal kotouč před branku soupeře, jenže hostující gólman puk vypíchl do bezpečí.

52:06

Rech projel do útočného pásma, jenže v klíčovou chvíli nechal puk za sebou.

51:15

Domácí se snaží zrychlovat hru, jenže hosté brání neskutečně! Rouen je blízko k obrovskému úspěchu na ledě favorita.

50:36

Nilsson bekhendem rozjel Stenmana, který vlétl do útočné třetiny, jenže se sám vyhnal do rohu k mantinelu.