koniec (0:1, 0:0, 0:0)

07.09.2023, 19:00 • 3. kolo • Tomáš Kubečka cz

Tipsport: 1.11 10.6 20.7

Střely na branku: 30 – 20 (21:05:07)
Překvapení je na světě! Hostující Rouen vyloupil led švédské Skelleftey a vítězí těsně 1:0. Rozhodující moment přišel po deseti minutách dnešního souboje, kdy se trefil Perron. Ve druhé části měli domácí několik možností, jenže zvonily tyčky. V závěrečné periodě dnešního souboje už to od domácích byla spíše křeč. V závěru švédský celek zkusil odvolat brankáře, jenže šance si nevypracoval.

59:29

Hosté se z obrovského tlaku domácích vymanili jen za cenu vyhození kotouče přes celé kluziště. Zakázané uvolnění.

59:00

Domácí brankář je na střídačce a švédský celek zkouší vyrovnat v šesti!

58:55

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:15

Hosté ihned po vhazování vyhodili kotouč do středního pásma. Obránci v bílém zaslouží za obětavost jedničku.

56:55

Vyloučení v týmu Les Dragons de Rouen:
Rech – 2 min., podrážení.

56:11

Haščák se po návratu z trestné lavice probil do útočné třetiny, jenže bekhendem nedokázal překvapit brankáře.

56:01

55:36

Znovu hosté vybojovali puk v obranném pásmu, odkud jej posunuli do bezpečí. Unavené kvarteto v bílém střídá.

55:03

Hosté vybojovali v obranném pásmu, nicméně vyhozením puk nedostali moc daleko za modrou čáru.

54:23

Domácí sice kombinují v útočné třetině, jenže nikdo v černém si netroufl na střelu. Hosté brání s přehledem.

54:01

Haščák – 2 min., podrážení.

53:06

Pudas poslal kotouč před branku soupeře, jenže hostující gólman puk vypíchl do bezpečí.

52:06

Rech projel do útočného pásma, jenže v klíčovou chvíli nechal puk za sebou.

51:15

Domácí se snaží zrychlovat hru, jenže hosté brání neskutečně! Rouen je blízko k obrovskému úspěchu na ledě favorita.

50:36

Nilsson bekhendem rozjel Stenmana, který vlétl do útočné třetiny, jenže se sám vyhnal do rohu k mantinelu.

50:00

Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a hosté stále drží překvapivé vedení. Domácí nemají ani přesilovku.

49:39

Pudas bekhendem posunul kotouč do jízdy spoluhráči, nicméně nikdo v černém se nyní do zakončení nedostal.

49:10

Vuollet přišel o kotouč na útočné modré čáře. Hosté mohli jít vpřed, jenže si nepřihráli přesně na hokejku.

48:29

Hosté ve dvou spěchali vpřed středem ledové plochy, jenže defenziva švédského celku se vrátila.

48:06

Hostující brankář znovu předvedl výborný zákrok proti ráně z pravé strany kluziště. Tlak domácích postupně sílí.

47:44

Pintarič si pohlídal skákavý kotouč, který bez problémů přikryl lapačkou. Vhazuje se po jeho levici.

47:15

Hosté si znovu pomohli vyhozením kotouče do středního pásma. Unavení hráči Rouenu ihned vyrazili střídat.

45:37

Po vyhraném buly střílel od modré čáry Pudas, jehož pokus příklepem pozorný brankář vykopl betonem.

45:26

Hosté bez problémů brání výpady domácích. Skvělou práci odvádí zejména obránce Kristensen.

44:23

Pudas bekhenem vyhodil puk do jízdy Vuolletovi, který střílel zápěstím, jenže gólman soupeře byl připraven.

43:36

Dzierkals střílel z pravé strany útočného pásma, nicméně jeho pokus skončil vedle branky.

43:10

Hosté se z tlaku švédského celku osvobodili vyhozením kotouče přes celé kluziště. Hra se vrátila před branku Roeunu.

42:36

Forsfjall střílel z ostrého úhlu, jenže gólman hostů si mezírku u přední tyče pohlídal a zasáhl betonem.

42:12

Granberg bekhendem přihrál mezi kruhy, nicméně nikdo v černém se do zakončení nedostal.

41:36

Kristensen u hrazení zboural soupeře, nicméně jeho zákrok byl čistý. Sudí jsou v dnešním souboji hodně benevolentní.

41:12

Rech protečoval puk za branku soupeře, jenže nikdo ze spoluhráčů se ke kotouči nedostal.

40:36

Domácí brankář vyjel ven z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.

40:10

Hosté uspěli na úvodním buly třetí třetiny. Ihned při prvním přechodu vpřed se dopustili zakázaného uvolnění.

40:01

Střely na branku: 17 – 18
Druhá třetina končí! I po čtyřiceti minutách dnešního souboje drží hostující celek překvapivé vedení 1:0. Ve druhé části měl možnost Vuollet, jenže hostující brankář kouzlil. Domácí v polovině třetiny trefili tyč. Na opačné straně promarnil možnost Yeo a Haščák z brejku nechal vyniknout gólmana.

40:00

39:11

Po rychlém protiútoku byl v obrovské šanci Haščák, jenže jeho pokus bekhendem směřující pod horní tyč Rautio chytil!

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:15

Yeo střílel příklepem z vynikající pozice, nicméně jeho dělovka se otřela jen o vnější oblouk domácí klece!

37:36

Kristensen zboural soupeře za brankou domácích. Přiznivci švédského celku chtěli vyloučení, nicméně sudí zůstává klidný.

37:06

Lindholm střílel od modré čáry, jenže jeho pokus obětavý Haščák srazil mimo ledovou plochu. Vhazuje se ve středním pásmu.

36:32

Nilsson nespěchal s rozehrávkou. Domácí se poté dostali do dobré pozice, jenže Pintarič dnes chytá neskutečně.

36:03

Znovu se hostům povedlo jednoduše vyhodit puk obloučkem do středního pásma. Oba týmy střídají.

35:24

V rohu útočného pásma udržel kotouč hostující Bedin. Hned dva soupeři jej museli pořádně přitlačit k mantinelu.

35:00

Pět minut před koncem druhé části trvá trápení domácího celku v ofenzivě. Švédský celek sice střílí, jenže z nevýhodných pozic.

34:15

Haščák po vyhraném vhazování střílel z levé strany, jenže přišel blok obětavého obránce domácího celku.

33:35

Perron uzmul kotouč v rohu útočného pásmu, bekhendem přihrál mezi kruhy, odkud střílel Rech, jenže trefil beton gólmana.

33:06

Rech měl prostor na pravé straně útočného pásma, nicméně jeho projektil skončil vedle přední tyče domácí klece.

32:20

Kristensen napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu, jenže nikdo v bílém mu nepřijel pomoci. Domácí rozehráli s přehledem.

31:39

Granberg se zbavil obránce, sklepl kotouč pod sebe, jenže nikdo v černém už nedokázal vypálit mezi tři tyče.

31:12

Vuollet dojel své nahození k zadnímu mantinelu, jenže zadovkou následně neoslovil nikoho v černém dresu.

30:29

Granberg udržel obránce na zádech, jenže následně nedokázal oslovit rozjerého Vuolleta. Ofenzivní křeč domácích trvá.

30:00

V polovině základní hrací doby mohlo být vyrovnáno! Dělovku zpoza obránce zastavila branková konstrukce!

29:15

Dzierkals z levého křídla přihrál mezi kruhy, jenže opět trefil jen připravenou hůl obránce v bílém dresu.

28:26

Kristensen skvěle napadal rozehrávku soupeře, nicméně obránci v černém puk díky odrazu o hrazení poslali za modrou čáru.

28:03

Pudas projel s pukem za branku, jenže jeho nahození trefilo brusle obránce, od kterého se puk odrazil do bezpečí.

27:34

Granberg střílel po přihrávce z levé strany, jenže si neseřídil mířidla a jeho projektil skončil vedle levé tyčky.

27:00

Hosté se v posledních minutách dostávají do útočného pásma, nicméně defenziva domácích získává odražené puky.

26:15

Rautio si pohlídal střelu Perrona z levého kruhu. Domácí gólman kotouč s přehledem udržel mezi betony.

25:38

Po přečíslení střílel v obrovské příležitosti Vuollet, jenže jeho pokus Pintarič výborně zneškodnil!

25:12

Znovu hosté vyhodili kotouč při první možnosti obloučkem do středního pásma. Rouen praktikuje vysoce účinný hokej.

24:38

Nilsson bekhendem vyhodil puk do středního pásma. Nikdo v bílém však v postupu vpřed nepokračoval.

24:06

Hraje se prakticky bez přerušení. Domácí zkoušejí jeden útok za druhým, nicméně hosté skvěle brání od červené čáry.

23:29

Dzierkals projel do útočného pásma, jenže nedokázal vypálit kolem dobře clonícího obránce v bílém dresu Rouenu.

23:05

Pudas měl problémy s převzetím kotouče, nicméně nakonec jej udržel v útočném pásmu. Ke střele se však nedostal.

22:53

22:10

Domácí celek má obrovské problémy s přechodem do útočného pásma. Hostující Rouen pokračuje ve výborném pohybu.

21:36

Hosté se zmocnili kotouče v obranném pásmu, jenže vyhození po hrazení skončilo jen ve středním pásmu.

21:10

Domácí se usadili v útočném pásmu, jenže nikdo v černém se zatím nedostává do zakončení.

20:53

Bedin – 2 min., podrážení.

20:35

Lindberg projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže jeho pokus prosvištěl kolem přední tyče.

20:10

Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé části. Rouen se dostal vpřed, jenže nikdo v bílém nedokázal zakončit.

20:01

Střely na branku 6 – 7
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce platí překvapivý stav 0:1. Hosty poslal do vedení v 10. minutě duelu Francis Perron. Poté měli hosté obrovskou příležitost, jenže kotouč zastavila tyč. Domácí celek je naopak směrem vpřed bezzubý.

20:00

19:19

Domácí mají v závěru úvodní periody menší tlak, jenže se nedostávají do zakončení přes urputné obránce v bílém dresu Rouenu.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:12

Lindholm rozjel útok domácích z obranného pásma, jenže nikdo v černém jeho iniciativu nepodpořil.

17:34

Na druhé straně měl Pintarič čistý výhled proti ráně Olssoa z křídla a bez problémů udržel kotouč mezi betony.

17:12

Dzierkals protečoval kotouč ven z obranného pásma, jenže nikdo ze spoluhráčů se k puku nedostal před soupeřem.

16:52

Rautio si pohlídal nahození ze středního pásmu a raději přikryl kotouč lapačkou. Vhazuje se po jeho pravé ruce.

16:20

Haščák projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže neměl podporu spoluhráčů, kvůli čemuž přišel o kotouč.

15:45

Rech udělal chybu v obranném pásmu. K puku se probil Lindstrom, jenže jeho pokus skončil sražený nad břevnem.

15:06

Dzierkals se dostal k odraženému puku, jenže jej nedokázal doklepnout za záda brankáře.

14:40

Hosté se ubránili výpadu Lindholma z levého křídla. Obětavý zákrok předvedl Kristensen, který hraje skvěle.

13:12

Tomasino chyboval v rozehrávce, nicméně nikdo v černém dresu jeho minelu nedokázal potrestat.

12:42

Kristensen táhl útok hostů po pravém křídle, jenže prudký kotouč před branku bez problémů odehrál do bezpečí Lindholm.

12:12

Domácí se znovu drali vpřed nahozením po hrazení, nicméně defenziva soupeře byla důrazná.

11:26

Rozhodčí ještě u videa řešili, zda kotouč po střele Kristensena nebyl v brance, ale stav se nemění!

11:00

Po delší době musel zasahovat i hostující gólman. Střelu z ostrého úhlu bez problémů schoval do lapačky.

10:12

Domácí jsou po obdržení úvodního gólu hodně zaskočení. Do šance se hnal Kristensen, který v tutovce minul branku!

09:52

09:52 PERRON - 0:1

09:52

Rouen právě vstřelil branku! Hostující celek se překvapivě ujímá vedení! V prostoru mezi kruhy se zjevil FRANCIS PERRON, který krásnou střelou zápěstím rozvlnil síť! Asistence:

09:15

Granberg spěchal za kotoučem na levou stranu, jenže soupeř v bílém byl rychlejší a puk odehrál do bezpečí.

08:39

Sotnieks posunul puk do útočného pásma, jenže tam nebyl spoluhráč v bílém dresu. Domácí znovu otáčejí směr hry.

08:06

Pudas dojel vyhozený kotouč, rozjel se do středního pásma, jenže nahozením na zadní mantinel puk odevzdal.

07:32

Rech uspěl v souboji v rohu ledové plochy, odkud přihrál mezi kruhy, jenže nikdo v bílém dresu se ke střele neprobil.

07:03

Domácí hokejisté uklidnili rozehrávku v obranném pásmu a počkali na kompletní vystřídání. Poté střílel Granberg, jehož pokus chytil gólman.

06:23

Přechod hostů do útočného pásma pro změnu přerušilo postavení mimo hru. Příliš netrpělivý byl Kristensen.

06:03

V hale od úvodního vhazování panuje výborná atmosféra! Domácí příznivci ženou švédský celek za očekávaným vítězstvím.

05:20

05:09

Hosté sice dopravili kotouč do sítě, jenže sudí ihned rozpažil! Tento zásah platit nebude!

04:15

Znovu se hokejistům v černém povedlo vyhodit puk přes všechny čáry. Hosté mají problémy s přechodem do útočného pásma.

03:45

Domácí vybojovali kotouč, který ihned vyhodili přes celé kluziště po hrazení.

03:20

Vyloučení v týmu Skellefteå AIK:
Dzierkals – 2 min., podrážení.

02:42

Domácím se dosud nepovedlo usadit se v útočném pásmu. Hostující defenziva byla důrazná.

02:05

Hosté pro změnu vyhodili kotouč přes celé kluziště. Nikdo v bílém dresu vyhozený kotouč nedojel před soupeřem.

01:18

Hosté se osvobodili vyhozením do středního pásma. Domácí celek získal kotouč a míří vpřed.

00:48

Lindholm projel po levém křídle do útočné třetiny, odkud střílel zápěstím, jenže z ostrého úhlu minul branku.

00:10

Domácí uspěli na úvodním buly dnešního souboje. První pokus o střelu se vůbec nepovedl.

00:01

Skellefteå AIK: Rautio – Forsjall, Pudas, Nilsson, Salomonsson, Lundberg, Granberg, Olsso, Bergstrom – Lindholm, Lindberg, Dzierkals – Hugg, Johnson, Vuollet – Robertsson, Lindstrom, Sandberg – Stenman, Forsjall, Keilin

Les Dragons de Rouen: Pintarič (Caubet) – Chakiachvili, Sotnieks, Yeo, Kristensen, Goncalves, Tomasino – Mallet, Perron, Rech – Bedin, Honejsek, Haščák – Kytnár, Vigners – Addamo, Herve, Perret.
Skellefteå AIK

Domácí Skellefteå AIK je v lepší pozici. Po dvou duelech má švédský celek tři body s pozitivním skóre 7:4, díky čemuž drží desáté místo žebříčku Ligy mistrů. V prvním duelu švédský celek přehrál hladce 4:0 se Salzburgem. Ve druhém duelu hostil švédský celek Pardubice, s kterými Skelleftea prohrála 3:4. Nejproduktivnějším hráčem je Rickard Hugg se třemi body.
Les Dragons de Rouen

Hostující celek z Francie zatím nepodává dobré výkony. V úvodních dvou odehraných duelech Rouen nezískal ani bod, se skóre 6:13 se krčí na 22. pozice žebříčku Ligy mistrů. V úvodním duelu prohrál Rouen doma 3:5 s Ingolstadtem. V tomto duelu hosté rozhodli během poslední třetiny. Ve druhém utkání však prohrál 3:8 s Pelicans Lahti. Nejproduktivnějším hráčem je Francis Perron se čtyřmi body.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy mistrů mezi Skellefteå AIK a Les Dragons de Rouen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.