Liga majstrov

SC Rapperswil-Jona Lakers – Lukko Rauma

2:5

koniec (0:3, 0:1, 2:1)

07.09.2023, 19:45 • St. Galler Kantonalbank Arena • 3. kolo • Martin Augustin (@ogy_16) cz

Tipsport: 2.04 4.18 3.01

57:17

Sebastian Repo opravdu dostává pětiminutový trest! Domácí tak ještě mají šanci zkusit duel zdramatizovat.

51:20

Jeremy Wick dostal dvě minuty za sekání. Přesilovka pro Lukko.

47:12

Domácí si zahrají přesilovku. Tuukka Tieksola dostal dvě minuty za podrážení.

43:21

Je tu oboustranné vyloučení, které nic nezmění na počtu hráčů na ledě. Dvě minuty za hrubost dostali domácí Sandro Forrer a hostující Sebastian Repo.

28:46

Hostující Matthew Abt dostal dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Rapperswil.

19:35

Domácí Nico Dünner ještě dostává dvě minuty za podrážení.

15:06

Domácí brankář Robin Meyer poslal puk do hlediště a dostal trest za zdržování hry! Síly na ledě se tak vyrovnávají.

14:54

Vyloučení v týmu Lukko Rauma:
Kalle Ervasti – 2 min., podrážení.

2:5

Góly a asistencie: 57. Noreau (Wetter, Rask), 59. Rask (Aebischer, Schroeder) – 6. Repo (Reunanen), 14. Fontaine (Krannila), 16. Krannila (Almari), 25. Kainulainen (Stenqvist), 58. Reunanen

SC Rapperswil-Jona Lakers: Meyer (Nyffeler) – Aebischer, Grossniklaus, Noreau, Gerber, Vouardoux, Capaul, Baragano, Maier – Moy, Rask, Wetter – Zangger, Schroeder, Červenka (C) – Čajka, Albrecht, Lammer – Wick (A), Dünner (A), Forrer.
Tréner: Stefan Hedlund

Lukko Rauma: Lebedeff (Harvey) – Brook, Reunanen, Stenqvist, Piipponen (A), Ervasti, Almari, Abt – Repo (A), Mattila (C), Burke – Ponthus Westerholm, Pathrik Westerholm, Nyman – Tieksola, Krannila, Fontaine – Suni, Kainulainen, Ikonen – Nieminen.
Tréner: Tomi Lämsä

Rozhodca: Tscherrig, Hebeisen – Schlegel, Fuchs