5:2

koniec (1:0, 2:2, 2:0)

07.09.2023, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Anna Ardonová cz

Tipsport: 1.4 5.24 5.94

Poslední přípravné utkání skončilo vítězstvím pro Rytíře. V poslední třetině vsítil gól za Kladno ještě Jarůšek a Veber. Několik posledních minut utkání nepřineslo žádné zdramatizování, hra byla od obou týmů nepřesná. Zápas tak skončil 5:2. (20:08:31)

59:55

Veberova střela pět vteřin před koncem znamenala poslední střelu zápasu.

57:35

Hra je od obou týmů nepřesná.

54:17

Střela z první Tumovi absolutně nesedla a letěla asi metr vedle branky.

53:00

Stadion se konečně dostává k puku, ale ne na dlouho a ze svého pásma. Hráči Kladna si ovšem přihráli rukou a hra je přerušena.

52:44

Kusého střela letěla jen mimo.
Dnešní utkání sleduje 637 diváků.

51:45

Aubrecht zůstal ležet na ledové ploše a držel se v obličeji. Rozhodčí ale žádný nedovolený zákrok neviděli.

51:14

Po Jarůškově střele se kotouč objevil jen vedle hostující branky a nebyl tam nikdo, kdo by dorážel.

49:40

Mají však problém dostat se do pásma, až Jíchovi se Sihvonenem se to podařilo. Žádnou šanci si ale nevytvořili.

48:39

Plekanec sólovou akcí zavezl kotouč do pásma hostů, kde se ale dlouho neohřál a u puku jsou Litoměřičtí.

48:02

Kroupova střela od modré letěla jen nad branku.

47:20

Kotouč je až za brankou Kladna a hosté jsou v plném počtu. Navíc se Rytíři dopustili zakázaného uvolnění.

46:05

Aubrecht nevyhodil kotouč daleko a hostující hráči ani nestihli vystřídat.

45:25

Hned po vhazování je kotouč u Brízgaly, ale Kladno se zanedlouho opět staví do útočných pozic.

45:18

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice:
Korkiakoski – 2 min., podrážení.

44:08

Martenet odstavil Kuťáka v domácím pásmu od puku a Kladno ani tentokrát nějakou šanci Litoměřic nepovolilo.

5:2

Góly a asistencie: 20. Slováček, 21. Sideroff (Melka), 24. Beran (Klikorka, Babka), 42. Jarůšek (Klepiš, Plekanec), 43. Veber (Plekanec, Sideroff) – 30. Kroupa (Cikhart), 39. Jícha (Sihvonen)

Rytíři Kladno: Brízgala (Bow) – Dotchin, Hejda, Martenet, Ticháček, Slováček, Veber, Klikorka – Melka, Plekanec, Sideroff – Jarůšek, Klepiš, Kusý – Bláha, Pytlík, Strnad – Vimmer, Babka, Beran.
Tréner: Otakar Vejvoda

HC Stadion Litoměřice: Cichoň (30. Pařík) – Kroupa, Pavlák, Tůma, Aubrecht, Böhm, Husák – Sihvonen, Jícha, Hrabík – Guman, Kuťák, Ton – Vopat, Costa, Korkiakoski – Tomek, Vitouch, Cikhart.
Tréner: Miroslav Přerost

Rozhodca: Hribik, Pilný – Hnát, Thuma