koniec (1:1, 2:1, 0:0)

16.09.2023, 17:00 • ZS Přerov • 2. kolo • Daniel Doležal cz

Tipsport: 1.91 4.36 3.22

Já se vámi z přerovského zimního stadionu loučím a u dalšího přenosu se budu těšit zase příště. Na počtenou! (19:33:23)
Ve dnešním utkání jsme sledovali bitvu Přerova se Znojmem, přičemž první jmenovaný si došel pro první body do ligové tabulky. Hosté z jižní Moravy si budou muset na svůj první zisk ještě počkat. Ve třetí třetině ozdobil pětačtyřicátou minutu Krisl pořádnou bombou z levého kruhu přímo do masky Durného. Ten si ji ale bezdůvodně sundal, čímž věnoval Zubrům přesilovku, ve které dokázali zatlačit, nikoliv však skórovat. Přerov si poté komplikoval situaci vyloučeními a musel se bránit ve třech, Postava ho ale podržel nad vodou. Znojmo se ve třetím dějství nebálo útočit a dralo se za srovnáním, brankový účet se však ve třetí třetině vůbec neotevřel.

59:58

Poslední vhazování se koná ve středovém kruhu, Zubři dnes berou tři body.

59:50

Zubři vyhazují, kotouč ale na brankovou čáru nedojede a zakázané uvolnění se pískat nebude.

59:28

Ofsajd Orlů.

58:55

Rychle sehraná akce Znojma končí na Postavově tyči! Teď měli hosté velkou smůlu!

58:48

Oddechový čas pro tým HC LERAM Orli Znojmo.

58:48

Zakázané uvolnění Přerova, vhazovat se bude v pásmu Zubrů, přičemž Durný míří na střídačku.

58:11

Indrák prchal s Janem Svobodou do přečíslení, jeho zakončení ale zblokoval holí Tejnor. Puk skončil v ochranné síti a vhazovat se bude po levici Durného.

58:00

Rozeběhly se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:21

Buly před Durným.

57:05

Znojmo se v celém průběhu třetí třetiny nebojí útočit, nyní už se mu ale čas krátí.

55:27

Tomáš Svoboda měl dobrou pozici v mezikruží a vyslal neméně dobrou střelu, Postava se ale znovu skvěle roztáhl a jeho pokus o srovnání vytěsnil!

54:44

Hostující brankář raději přikryl kotouč, který nedokázal polapit po přerovském nahození napoprvé. Vhazovat se bude v pásmu Znojma.

54:20

Za brankou Durného proběhla přetlačovaná u mantinelu, ze které vyšli lépe domácí.

53:04

Druhý icing Zubrů v krátkém sledu.

3:2

Góly a asistencie: 14. J. Adámek (Pechanec, Březina), 24. Březina (Pechanec), 25. Hejcman (Goiš, Kudělka) – 5. L. Adámek (Špaček, Šťovíček), 39. Šťovíček (Hruška)

HC Zubr Přerov: Postava (Stuchlík) – Chroboček, Krisl, Černý, J. Adámek, Cubo, Kudělka, F. Němec – T. Doležal, Pechanec, Březina – Jak. Svoboda, Hejcman, Tomi – Jan Svoboda, Indrák, Goiš – Chludil, Ministr, Nemec.
Tréner: R. Svoboda

HC LERAM Orli Znojmo: Durný (Žajdlík) – Bartko, Mareš, Stránský, Tejnor, Zukal, J. Jenáček, Fajmon – T. Svoboda, Hruška, Sklenář – Špaček, Šťovíček, L. Adámek – Karlsson, Matuš, Beránek – Pigl, Kučera, J. Sedláček.
Tréner: R. Cakl

Rozhodca: Skopal, Šudoma – Mikšík, Bezděk

Priebeh zápasu
1. tretina
04:22 ZNO 0:1 L. Adámek (Špaček, Šťovíček)
13:34 PRE 1:1 J. Adámek (Pechanec, Březina)
3. tretina
44:20 ZNO 2 Durný, zdržiavanie hry / brankár - hranie puku mimo lichobežníka, odpyká L. Adámek
48:43 PRE 2 Hejcman, držanie
49:22 PRE 2 Krisl, krosček
58:48 PRE 2 T. Doležal, hrubosť