3:2

koniec (3:0, 0:1, 0:1)

16.09.2023, 17:00 • Buly Aréna Kravaře, Kravaře • 2. kolo • Matyáš Hampl cz

Tipsport: 1.77 4.54 3.64

Utkání je u konce. Domácí Poruba nakonec bere všechny tři body. O utkání rozhodla hlavně první třetina, ve které byla lepší Poruba a po zásluze ji vyhrála 3:0. Ve druhé třetině dokázal výrazněji aktivnější Kolín snížit na 1:3 zásluhou Vojtěcha Síly. Stejný hráč nakonec tři minuty před koncem základní hrací doby snížil na rozdíl jediné branky. Kozlové ale závěrečný tlak v gól přetavit nedokázali a z dnešního utkání odjíždí s prázdnou. Děkuji za pozornost. (19:26:25)

Kozlové právě vstřelili branku!
Sraženou střelu od modré poslal zpátky před branku Matěj Morong, který našel VOJTĚCHA SÍLU a ten svým druhým gólem v utkání snižuje na rozdíl jednoho gólu. Asistence: Matěj Morong a René Piegl.

55:58

Bude se vhazovat v obranném pásmu Kolína po střele jednoho z domácích.

55:00

Kryštof Ouřada se v trestném střílení rozjel proti Bláhovi, ale ten jeho pokus přečetl.

55:00

Lukáš Doudera – TS, hákování.

54:18

Soukup stále drží pouze dvoubrankové vedení.

51:42

Sám před Soukupem se objevil Ondrej Šedivý, kolínský brankář ale betonem nepustil kotouč za čáru.

51:20

Vachovec při své střele zlomil hůl.

51:00

Poruba má puk za svou vlastní brankou.

48:16

Střelu Aarona Berishy vychytal Jakub Soukup.

47:45

Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
Daniel Šedivý – 2 min., vysoká hůl.

45:57

Puk se už dostal do středního pásma. Ofsajd Poruby.

45:12

44:52

Střela Němce na teč minula bránu Bláhy.

3:2

Góly a asistencie: 8. O. Šedivý (Doudera, Razgals), 15. Razgals (O. Šedivý), 18. Mrázek (Šoustal, Pohl) – 31. Síla (Skořepa, Král), 57. Síla (Morong, Piegl)

HC RT TORAX Poruba 2011: O. Bláha (Dolejš) – Doudera, A. Sedlák, Klimíček, Gutwald, Pohl, Lemcke, Hlaváč – Mrázek, Šoustal, Tvrdoň – O. Šedivý, Berisha, Razgals – Gřeš, Vachovec, Klímek – Brodek, A. Adamec, Häring.
Tréner: Jiří Režnar

SC Marimex Kolín: Soukup (Tichý) – Hampl, Š. Němec, Piegl, Naar, Pinkas, T. Moravec – Vrhel, Koukal, Král – Dlouhý, Skořepa, Morong – Síla, P. Moravec, Ouřada – D. Šedivý.
Tréner: Jan Šťastný

Rozhodca: Koziol, Kubíček – Peluha, Veselý