3:2

koniec (1:2, 2:0, 0:0) Stav série: 1:0

16.09.2023, 18:30 • ČPP Aréna Ostrava • 1 • Štvrťfinále • Adam Náhončík cz

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (20:21:17)
Skvěle! Český zástupce FBC Ostrava vybojoval výhru nad Kloten-Dietlikon Jets 4:3 a ve Švýcarsku bude stačit Ostravě remíza k postupu do semifinále. Odveta je naplánovaná na 23.9. ve Sporthalle Ruebisbach!
Branky a nahrávky: 20. Hudáková (Kotzurová), 25. Zagórska (Vrlíková), 39. Kotzurová (Zagórska) – 7. Gämperliová (Metzgerová), 9. Bertiniová (Metzgerová). Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0. Zásahy brankářů: 16:13. Diváci: 428. Rozhodčí: Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.

59:40

Dlouhý výhoz Tomšové a už to nejspíše bude stačit!

59:15

Bačová skvěle drží balónek za brankou Klotenu. To samé dělá Bínová na své polovině!

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny, zároveň rána Edizové šla vysoko nad branku domácích.

58:24

Velký tlak Klotenu, ale Tomšová zatím nemusela vytáhnout žádný zákrok.

57:40

Vrlíková mohla vyslat střelu na prázdnou branku, ale míček jí sjel a Kloten má stále šanci!

57:10

Kloten hraje v šesti!

57:07

Oddechový čas pro tým Kloten Dietlikon Jets.

56:35

Lea Sutterová vystřelila na Tomšovou, která její střelu vyrazila a drží svůj tým!

56:18

Bínová skvěle u mantinelu a měla ponechanou výhodu. Kloten se teď nemůže dostat do tlaku.

55:48

Skvělý blok Vrlíkové a Ostrava může jít dopředu a pošetřit další vteřinky.

54:39

Zagórska dokázala vybojovat balónek, ale opět domácí rychle o míček přicházejí a Kloten se dostává do tlaku.

53:48

Další dobrá pasáž hostujícího celku, Tomšová musí být v pozoru!

53:18

Obrovský tlak Klotenu, Ostravanky nakonec dokázaly míček vyhodit.

52:57

trenér domácích nasazuje vše co má, protože je vidět na hráčkách, že už mají dost.

52:13

Pavlína Bačová se dostala do samostatného úniku, přehodila si míček na forhend a vystřelila, Nieminenová dokázala zasáhnout!

3:2

Góly a asistencie: 20. Hudáková (Kotzurová), 25. Zagórska (Vrlíková), 39. Kotzurová (Zagórska) – 7. Gämperliová (Metzgerová), 9. Bertiniová (Metzgerová)

Využitie: 1:0. Zásahy brankárov: 16:13.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Hrišková) – Rybičková, Sigmundová, Bínová, Včelná, Hudáková, Golombová – Vrlíková, Zagórska, Kotzurová, Hurníková, Chalupová, Gajdečková, Vojtěšková, Blažková, Pudišová, Bačová, Hudáková, Feiková.
Tréner: Jakub Robenek

Kloten Dietlikon Jets: Nieminenová (Werzová) – Bertiniová, Sundbergová, Jeyabalasingamová, Stettlerová, Rüeggerová, Geiserová – Gämperliová, Piispaová, Metzgerová, Edizová, Wielandová, Wicková, Schmuckiová, Suterová, Mikkolaová, Behluliová.
Tréner: Julia Suterová

Rozhodca: Tomáš Kostinek a Martin Reichelt