Tipsport extraliga (ČR)

HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha

2:3

po s.n. (1:3) (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0)

17.09.2023, 17:45 • Werk arena, Třinec • 2. kolo • Michal Samiec (@MichalSamiec) cz

Tipsport: 2.42 4.23 2.51

V nájezdovém rozstřelu se nakonec radují hráči hostujícího týmu, když ze čtyř pokusů proměnili tři, vítězný gól vstřelil Pavel Kousal. Já vám děkuji za pozornost u dnešního textového online přenosu. My se opět z třinecké WERK ARENY přihlásíme z utkání 3. kola Tipsport extraligy – ve čtvrtek 21. září 2023 od 17 hodin přineseme utkání HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec. (20:24:06)
Nejlepší hráči utkání: Martin Růžička (TRI) – Filip Chlapík (SPA)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Sparta Praha.
Vítězným gólem se prezentoval ve třetí sérii nájezdového rozstřelu PAVEL KOUSAL. Konečný stav utkání – 2:3 po samostatných nájezdech.

4. séria 1:3

Michal Řepík (SPA) k tyči skóruje a je rozhodnuto.

4. séria 1:2

Richard Pánik (TRI) se rovněž neprosadil.

3. séria 1:2

Pavel Kousal (SPA) je dalším střelcem Sparty a efektně poslal puk mezi betony třineckého brankáře.

3. séria 1:1

Andrej Nestrašil (TRI) začíná třetí sérii trefil Kovářovu vyrážečku.

2. séria 1:1

Filip Chlapík (SPA) uzavírá druhou sérii a neprostřelil třineckého brankáře.

Marko Daňo (TRI) proměnil k pravé tyči a srovnal.

1. séria 0:1

Aaron Irving (SPA) prostřelil třineckého brankáře.

1. séria 0:0

Začíná domácí Libor Hudáček (TRI). Minul Kovářovu branku.

Trestné minuty 12:6
Krásný zápas nerozhodlo ani neméně pohledné prodloužení. V něm zase měli blíže k definitivnímu rozhodnutí domácí. Zmiňme minimálně nájezdy Hudáčka a Voženílka a další situace v poměru dva na jednoho. Hosté nedali svou velkou šanci hned v prvních sekundách, když Řepík trefil jen Mazance. Zápas tak rozhodne penaltový rozstřel.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:55

V samotném závěru prodloužení ještě situace dva na jednoho Růžičky s Voženílkem. Růžička neměl jak zakončit, tak se tlačil sám do Kováře, ale nedal.

64:19

Daňo s Hudáčkem teď jeli dva na jednoho, prvně jmenovaný to zkusil sám, ale Kovář lapil. Následně Daňo nedovolil Kovářovi rozehrát a je z toho buly před sparťanskou brankou.

2:3

Góly a asistencie: 1. M. Růžička (Voženílek), 39. Voženílek (Daňo, M. Růžička) – 10. Sobotka (Řepík, Chlapík), 12. Chlapík (Řepík, Sobotka), rozh. náj. P. Kousal