7:2

koniec (3:0, 2:2, 2:0)

22.09.2023, 18:00 • 3. kolo • Lissko (@Lissko11)

Tipsport: 2.37 4.28 2.44

Domáci hráči vyhrávajú dnešný zápas jednoznačne 7:2. Novozámčania boli lepším, aktívnejším a efektívnejším mužstvom. Ich výhra je plne zaslúžená. (20:24:55)

59:00

Začala posledná minúta tretej tretiny a aj zápasu.

57:50

Vylúčenie v tíme HK DUKLA Trenčín:
D. Hudec – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku.

57:50

HC Nové Zámky dali gól! Domáci využívajú ďalšiu presilovú hru. Peknú kombináciu domácich zakončil dnes veľmi aktívny MIKE LEE presnou strelou. Asistencie: M. O. Roy, P. Števuliak

57:08

P. Pietroniro – 2 min., nedovolené bránenie.

56:56

Domáci sú v plnom počte.

56:21

Pietroniro pálil od modrej čiary. Dorážal Ahl, ale Kantor chytá aj dorážku.

55:46

Domáci hrajú oslabenie aktívne a Dukla sa nevie dostať do útočného pásma.

54:56

Vylúčenie v tíme HC MIKRON Nové Zámky:
M. Múčka – 2 min., hákovanie.

54:55

Pietroniro dobre pálil. Kantor s istým zákrokom.

53:43

Hostia sú už úplne odovzdaní. Domáci si robia na ľade čo chcú.

52:22

Múčka pálil z kruhov. Jeho pokus Lacouvée chytá.

51:11

Hostia sa opäť ubránili a sú v plnom počte.

50:03

Prokeš dobre vystrelil. Michnáč tečoval, ale Lacouvée jeho pokus chytá.

49:11

F. Ahl – 2 min., nedovolené bránenie.

48:29

Hostia sú už v plnom počte.

47:11

Tomáš Mikúš pálil z kruhov. Následne pálil Mamčics. Ani jeden pokus sa však neujal.

46:29

J. Baláž – 2 min., podrazenie.

45:22

Hosťom sa táto presilovka vôbec nedarí. Nevedia sa dostať do pásma.

44:06

Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

43:25

R. Mamčics – 2 min., krosček.

42:23

PIetroniro vypálil od modrej čiary. Jeho pokus Kantor vyráža.

41:51

HC Nové Zámky dali gól! Veľké chyby v defenzíve hostí. Andrej Hatala našiel prihrávkou voľného RICHARDA ONDRUŠEKA, ktorý utešenou strelou prekonáva brankára hostí. Asistencie: A. Hatala, A. Géci

40:01

Domáci vedú po druhe tretine 5:2. Dukla dokázala znížiť stav zápasu na 3:2, ale domáci opäť zabrali a dostali sa do trojogólového vedenia. Sám som zvedavý na tretiu tretinu.

40:00

39:00

Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:54

HC Nové Zámky dali gól! Domáci využívajú presilovku o dvoch hráčov. Veľký tlak dokázal zúžitkovať presnou strelou MIKE LEE. Asistencie: P. Števuliak, M. O, Roy

38:09

Domáci sa okamžite usadili v útočnom pásme.

37:57

T: Ekberg – 2 min., nešportové správanie.

37:57

P. Sojčík – 2 min., podrazenie.

37:32

Immo sa dostal do dobrej šance. Jeho strela tesne míňa domácu bránu.

36:32

Hostia len nahodoili puk do útočnej tretiny a šli striedať.

35:12

Tomáš Mikúš zakončoval z prvej. Jeho strela letí tesne nad bránu hostí.

34:26

Hatala hľadal prihrávkou na modrej čiare Géciho. Domáci útočník sa však pošmykol.

32:44

Ondrušek hľadal pred bránou Števuliaka. Výborne zakročil Hlaváč a akciu domácich zastavil.

32:01

Charbonneau zakončoval z kruhov. Kantor chytá lapačkou.

31:22

Domáci aj po presilovke zostávajú v tlaku. Hostia sa však dobre bránia.

30:10

Hostia sú v plnom počte.

29:53

Mamčics vypálil od modrej. Jeho pokus bol zblokovaný na ochrannú sieť.

29:08

Prokes tečoval strelu od modrej. Lacouvée výborne zakročil.

28:10

P. Pietroniro – 2 min., podrazenie.

27:00

HC Nové Zámky dali gól! Domáci odskakujú Trenčanom opäť o dva góly. Troy Loggins vybojoval puk. Prihral ho na voľného ROBERTSA MAMČICSA, ktorý presnou strelou dáva tretí gól v zápase! Asistencie: T. Loggins, M. Roman.

25:29

Trenčín dal gól! Hostia prehrávajú už len o jeden gól. Chybu v domácej rozohrávke, ktorú využil Drábek. Prihrávkou našiel ŠIMONA PETRÁŠA, ktorý strelou z prvej prekonáva Kantora v domácej bráne. Asistencie: M. Drábek.

25:08

Loggins sa dostával do zakočenia, ale výborne ho odstavil od puku Sojčík.

24:26

Hostia sú v druhej tretine aktívnejším tímom.

23:08

Hostia si vytvorili v presilovke veľký tlak, ale domáci sa bránia zubami nechtami.

22:09

Trenčín dal gól! Hostia využjívajú presilovku 5 na 3 a znižujú stav zápasu. Pietroniro prihral na TORA IMMA, ktorý presnou strelou prekonal Kantora v domácej bráne. Asistencie: P. Pietroniro.

21:44

Ondrušek sa v oslabení dostal do úniku, ale jeho pokus nebol presný.

21:19

T. Mikúš – 2 min., hákovanie.

20:58

Sojčík pálil z kruhov. Kantor reflexívne vyrazil. Hostia zostávajú v útočnom pásme.

20:38

V. Stupka – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

20:01

Prvú tretinu vyhrali domáci hráči jednoznačne 3:0. Dva góly strelil Roberts Mamčics a jeden pridal Roy. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:00

19:01

Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:09

Hlaváč sa natlačil pred Kantora. Domáceho brankára však neprekonal.

17:12

16:22

Ďaľšie vyhodenie puku cez všetky čiary.

15:56

Domáci sa výborne bránia. Vyhadzujú puk cez všetky čiary.

15:12

M. Lee – 2 min., nedovolené bránenie.

15:05

Bokroš spravil chybu a Števuliak sa takmer dostal do veľkej šance.

14:32

Ekberg vypálil od modrej čiary. Kantor jeho pokus bez problémov chytá.

13:16

Immo sa takmer dostal do zakončenie. Výborne však zakročil Lee a puk vypichol.

12:47

Hostia veľmi chybujú v rozohrávke. Domáci naopak hrajú výborne.

11:29

Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

11:11

Domáci hrajú presilovku veľmi aktívne. Dukla pod tlakom.

10:11

Troy Loggins pálil, ale jeho pokus dobre zablokoval Ekberg.

09:42

J. Charbonneau – 2 min., podrazenie.

09:29

HC Nové Zámky dali gól! Domáci dnes využívajú každú ponúknutú šancu. Tomáš Mikúš naservíroval puk ROBERTSOVI MAMČICSOVI, ktorý opäť vypálil a prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. Asistencie: T. MIkúš, R. Prokeš

09:09

Ahl sa dostal z ľavého krídla do šance. Kantor výborne zakročil betónom a podržal tak svoje mužstvo.

08:33

Petráš sa dostal k odrazenému puk. Okamžite vypálil, ale Kantora prekonať nedokázal.

07:16

Pietroniro nahadzoval puk na domácu bránu. Jeho pokus bol zblokovaný.

06:16

HC Nové Zámky dali gól! Domáci využívajú tesne pred koncom svoju presilovú hru. Trenčania nedokázali vyhodiť puk z tretiny. K puku sa dostal ROBERTS MAMČICS, ktorý prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. Asistencie: T. Mikúš, A. Michnáč

05:45

Starosta vyhadzuje puk cez všetky čiary.

05:10

Domáci hráči sú usadení v útočnom pásme a kombinujú.

04:41

P. Pietroniro – 2 min., sekanie.

03:24

HC Nové Zámky dali gól! Domáci idú do vedenia. Dostali sa do prečíslenia a vyriešili to najlepšie ako mohli. Kováč prihral na MARC-OLIVIERA ROYA, ktorý presnou strelou prekonáva hosťujúceho brankára. Asistencie: H. Kováč, M. Lee

02:11

Lichanec sa dostal do zakončenia. Kantor vyráža.

00:54

Loggins zakončoval z kruhov. Jeho pokus tesne míňa bránu Dukly.

00:01

Úvodné buly získali domáci hokejisti.

00:01

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor (Ovečka) – Laurenčík, Lee, Stupka, Roy, Loggins – Mamčics, Roman, Michnáč, Prokeš, T. Mikúš – Kozák, Hatala, Géci, Ondrušek, Števuliak – Kováč, J. Mikúš, Múčka
Tréner: Erik Čaládi

HK DUKLA Trenčín: Lacouvée (Borák) – Pietroniro, Starosta, Charbonneau, Baláž, Immo – Ekberg, Hlaváč, Ahl, Sojčík, Petráš – Nemčík, Bokroš, Hudec, Lichanec, Krajčovič – Drábek, Vaňo, Sloboda
Tréner: Róbert Döme

Rozhodca: Výleta, Fridrich – Stanzel, Ordzovenský.
HC MIKRON Nové Zámky

Domáci hokejisti majú na svojom konte po dvoch kolách tri body. V prvom zápase prehrali na domácom ľade so Spišskou Novou Vsou 1:2. V druhom kole zvíťazili na ľade Nitry vysoko 6:2. Dnes si zmerajú sily s Duklou Trenčín.

HK DUKLA Trenčín

Hostia z Trenčína majú na svojom konte zatiaľ plný počet bodov. V prvom zápase vyhrali na ľade Banskej Bystrice 6:5. V druhom zápase zdolali doma Poprad pohodlne 4:0. Dnes sa očakáva vyrovnaný zápas.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

7:2

Góly a asistencie: 4. Roy (Kováč, Lee), 7. Mamčics (MIkúš, Michnáč), 10. Mamčics (Mikúš, Prokeš), 27. Mamčics (Loggins, Roman), 39. Lee (Števuliak, Roy), 42. Ondrušek (Hatala, Géci), 58. Lee (Roy, Števuliak) – 23. Immo (Pietroniro), 26. Petráš (Drábek)

Rozhodca: Výleta, Fridrich – Stanzel, Ordzovenský