koniec (4:1, 1:1, 0:0)

25.09.2023, 02:00 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.47 4.32 2.23

Statistiky
Střely na bránu: 21 – 34 | Přesilová hra: 1/4 – 0/3 | Trestné minuty: 6 – 8 (04:39:53)
Domácí hokejisté díky velmi dobré první třetině vyhrávají tento přípravný zápas 5:2. Hráči Las Vegas měli hodně pomalý vstup do zápasu, což se projevilo na skóre. Postupně byl zápas vyrovnanější.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.

58:24

Shea Theodore pálil od modré čáry, s jeho pokusem si snadno poradil brankář.

58:07

Cracknell to vzal na sebe, jeho rána končí vedle branky. Následně Sharks vyhodili na icing.

57:43

Ještě jedna komerční přestávka.

57:30

Domácí vyhodili tak, aby z toho nebyl icing.

57:00

Hosté se usadili v útočném pásmu, sledujeme přesilovku Vegas.

56:18

Vegas hraje bez brankáře.

56:17

Pavel Dorofejev se dostal k puku, s jeho ránou neměl brankář mnoho starostí.

55:39

Poslední komerční přestávka.

55:39

Vyloučení v týmu San Jose Sharks:
Givani Smith – 2 min., nedovolené bránění.

54:43

Jeden z domácích hráčů se dostal do střelecké pozice, ale brankář zasahovat nemusel.

53:28

Po špatné rozehrávce San Jose se bude vhazovat před brankou domácích.

52:59

Kyle Burroughs minul branku Vegas z dobré střelecké pozice.

52:12

Komerční přestávka.

52:04

V poklidném tempu se utkání dohrává, k výhře míří San Jose, které na střely prohrává 20:31.

51:15

Theodore ani Sedoff nedokázali své střelecké pozice přetavit ve výraznější šance.

5:2

Góly a asistencie: 1. Thrun (Hertl), 10. Hertl (Thrun, Hoffman), 10. Todd (Burroughs, Cassels), 20. Thrun (Hertl, Gushchin), 28. Burroughs (Barabanov) – 17. Barbašev (Dorofejev), 36. Howden (Chayka, Cotter)

San Jose Sharks: Kahkonen (Chrome) – Thrun, Burroughs, Benning, Cagnoni, Furlong, Okhotiuk, Rutta – Duclair, Bordeleau, Zadina, Todd, Hertl, Robins, Smith, Raška, Cassels, Hoffman, Gushchin, Wiesblatt, Barabanov

Vegas Golden Knights: Patera (40.Vikman) – McNabb, Chayka, Hague. Sedoff, Theodore, Bischoff, Mayo – Geertsen, Demek, Dorofeyev, Brisson, Howden, Amadio, Cracknell, Carrier, Cotter, Barbashev, Froese, Bensen, Quenney, Comtois