Tipsport extraliga (ČR)

HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec

5:2

koniec (1:0, 1:2, 3:0)

29.09.2023, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 6. kolo • Vlastimil Mourek (@04Vlastam) cz

Tipsport: 2.21 4.25 2.77

Hráči utkání:

HC Energie Karlovy Vary: Filip Koffer
Bílí Tygři Liberec: Oscar Flynn (19:56:40)
Je tu konec! Třetí třetina jasně patřila domácím, zejména pak Filipu Kofferovi, který se trefil hned dvakrát a po něm na 5:2 upravil David Kofroň a domácí si berou tři body.

59:41

Galvasův pokus vyrazil Frodl svým betonem.

59:02

Tomáš Rachůnek z první rozvlnil boční síť Hrenákovy svatyně.

58:37

Energetici postavili na modré neprostupnou zeď a kontrolují vývoj hry.

57:46

Nedaří se jim však ani dostat z vlastní třetiny.

57:05

Bílí Tygři se v útočném pásmu snaží něco vymyslet.

56:19

Nepřesnou střelou Tomáše Rachůnka končí karlovarská přesilovka.

55:55

Gríger hledal Rachůnka, ten na přihrávku ale nebyl připravený.

54:59

Lukas Zetterberg dostal nabito a nyní trefil břevno!

54:35

Hostům se podařilo vyhodit touš do bezpečí.

Dnešní utkání sleduje 4016 diváků.

54:19

Ian McCoshen dal úplně zbytečný krosček Jiřímu Černochovi a za hrubost je vyloučen na dvě minuty.

53:35

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Gól uznán! DAVID KOFROŇ se tedy po přihrávce Tomáše Redlicha může radovat z úpravy skóre na 5:2. Asistence: Tomáš Redlich.

53:35

Tomáš Redlich nabil Davidu Kofroňovi, od něhož se puk odrazil do liberecké sítě, sudí zkoumají zásah nohou.

53:19

Stříteského nabídku tečoval Gríger, nejistý Hrenák puk vyrazil mimo.

52:39

Miroslav Mucha vystartoval do slotu a vypálil, Frodl zneškodnil i následné dorážky.

52:21

Po zákroku Hrenáka se mezi hráči spustila šarvátka, sudí nikoho nevylučují.

5:2

Góly a asistencie: 9. Rachůnek (Gríger, Kangasniemi), 33. Gríger (Rachůnek, Jiskra), 43. Koffer (O. Procházka), 45. Koffer (Plutnar), 54. Kofroň (Redlich) – 26. Melancon (Flynn, Filippi), 37. Budík (Pérez, Galvas)

HC Energie Karlovy Vary: Frodl (Habal) – Plutnar, Huttula, Havlín, Dlapa, Pulpán (A), Stříteský, Mikyska – Hladonik, Černoch (C), O. Beránek – Rachůnek, Gríger, Kangasniemi – Redlich, Jiskra, Zetterberg – Koffer, Kofroň, O. Procházka.
Tréner: David Bruk

Bílí Tygři Liberec: Hrenák (D. Král) – McCoshen, Budík, Ivan, Melancon, Derner, J. Dvořák, Galvas – Flynn, Filippi, Faško-Rudáš – Birner, Bulíř, Pérez – Vlach, A. Najman, Rychlovský – Mucha, Šír, Gajda.
Tréner: Filip Pešán

Rozhodca: Sýkora, Pilný – Gerát, Brejcha