3:1

koniec (1:0, 0:1, 2:0)

29.09.2023, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • Jan Prošek cz

Tipsport: 1.87 4.33 3.17

Seattle Kraken vyhrává tento zápas 3:1, na domácí půdě dokázal porazit Vancouver Canucks. Domácí byli jednoznačně střelecky aktivnější, vyhráli na střely na branku 28:17. Tolvanen se na výhře podílel dvěma góly. (06:28:14)

59:30

Daccord vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale udržel ho před brankovou čárou.

59:00

Poslední minuta hry, domácí se brání bez problémů.

58:45

Hra je přerušená za brankou Krakenů. Hosté sice hrají aktivně, ale chybí jim střelba.

58:30

Garland minul branku z dobré pozice, následně jeho pokus byl zblokovaný.

57:28

Zakázané uvolnění vrací hru před domácí branku. Hosté se pokouší s výsledkem něco udělat.

57:00

Hostující brankář je na střídačce.

55:54

55:54 Eeli TOLVANEN - 3:1

55:54

Seattle právě vstřelil branku!
Domácí celek navyšuje své vedení, na konci krásné akce byl a střelou do prázdné branky se prosazuje EELI TOLVANEN. Asistence: Oliver Bjorkstrand a Yanni Gourde.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, Daccord kryje kotouč po střele od modré čáry. Komerční přestávka.

54:27

Domácí hokejsté mají jednobrankový náskok, nyní se ale musí bránit tlaku soupeře.

54:03

Dobrá rána Canucks, ale Beauvillier z bezprostřední blízkosti trefil jen brankáře soupeře.

53:07

Demko si počkal na poslední chvíli, a pak zastavil velkou šanci domácích. Následně se Seattle dostal do ofsajdu.

51:29

25:10, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, převahu mají domácí hokejisté.

51:08

Wennberg zakončoval rychlou kombinaci svého celku, pokus o střelu byl zblokovaný.

50:09

Buly v útočném pásmu domácích, to jsme se už dostali do druhé poloviny třetí třetiny.

49:26

Beauvillier to zkoušel individuálně, ale k zakončení se přes obranu nedostal.

3:1

Góly a asistencie: 10. Melanson (Wright, Shore), 44. Tolvanen, 56. Tolvanen (Bjorkstrand, Gourde) – 29. Garland (Suter)

Seattle Kraken: Grubauer (40. Daccord) – Oleksiak, Evans, Megna, Schultz, Olofsson Fleury – Burakovsky, Wennberg, Yamamoto – Bjorkstrand, Gourde, Tolvanen – Kartye, Bellemare, Tanev – Shore, Wright, Melanson
Tréner: Dave Hakstol

Vancouver Canucks: Demko (Silovs) – Hronek, Hirose, Juulsen, Irwin, Brosebois, Cole, Wolanin – Boeser, Garland, Miller, Dries, Suter, Sasson, Di Giuseppe, Beauvillier, Bains, Joshua, Podkolzin, Karlsson
Tréner: Rick Tocchet

Rozhodca: Kozari, Hamilton – Hunt, Gawryletz