1:3

koniec (1:0, 0:1, 0:2)

06.10.2023, 01:30 • Madison Square Garden, New York • Tadeáš Rulf cz

Tipsport: 2.74 4.31 2.06

Předsezónní střetnutí New York Rangers a Bostonu Bruins po vyrovnaném průběhu vítězství Bostonu 1:3, vítěznou branku dal ve 42. minutě Matthew Poitras.

Do zápasu zasáhli na straně vítěze David Pastrňák (odehrál 15:46) a Pavel Zacha (17:14), oba si připsali jednu asistenci u gólu Coyla na 1:1.

To už je za mě pro dnešek vše, přeji top den všem fanouškům elitního severoamerického hokeje. (07:27:21)

59:38

59:38 A.J. GRIER - 1:3

59:38

Boston právě vstřelil branku!
Autorem gólu do prázdné branky je A.J. GRIER. Asistence: Morgan Geekie.

59:12

S dalšími střeleckými pokusy dua Panarin-Zibanejad si Swayman dokázal poradit.

58:56

58:48

Panarin zablokoval pokus Brandona Carla.

58:37

Kreiderova tečovaná rána míjí branku.

58:27

Pálil naopak Forbort, kterého zablokoval Adam Fox.

57:30

Domácímu týmu se vůbec nedaří, v jedinečné příležitosti na vyrovnání nedokázal ještě vystřelit na branku.

54:54

Další rána Zibanejada jde poměrně výrazně mimo.

54:25

Přesilová hra Rangers začíná nadějně, hned po čtyřech vteřinách dokázal vystřelit jeden z jejich nejlepších hráčů Mika Zibanejad.

54:21

Coyle – 2 min., krosček.

52:10

Po Pastrňákově nepřesném pokusu se kotouč odrazil k Zachovi, ten alespoň dokázal prověřit Šesťorkina.

51:58

Ryan Lindgren pálil prudce, ale nepřesně.

51:06

Swayman si po prudké ráně Veseye připisuje další obtížný zákrok.

49:03

Ztrátu Pavla Zachy nedokázal naštěstí potrestat Trouba.

48:32

Charles Coyle blokuje pokus Jacoba Trouby.

47:41

Hosté se svým nahozením neuspěli, píská se zakázané uvolnění.

47:33

47:09

Rangers se nicméně stále tlačí za vyrovnáním, i v oslabení se do nadějné střelecké pozice dokázal dostat Zibanejad.

46:15

Charles McAvoy pořádně prověřil Šesťorkina.

45:33

Vyloučení v týmu New York Rangers:
Lindgren – 2 min., hákování.

45:04

Tečovaná rána finského útočníka tentokráte jde mimo tři tyče.

43:25

Kakko pálil zápěstím, Swayman chytá.

42:55

Mika Zibenejad vsadil především na razanci, zasáhnout branku se mu nepodařilo.

42:08

Swayman dokázal zakročit proti dělovce Lindgrena.

41:41

David Pastrňák míjí branku.

41:13

41:13 Matthew POITRAS - 1:2

41:13

Autorem branky je MATTHEW POITRAS, který dostal parádní přihrávku do prostoru mezikruží a dokázal pohotově vypálit. Asistence: Trent Frederic a Morgan Geekie.

40:01

Také ve druhé třetině jsme viděli jedinou branku, v její 12. minutě vyrovnal po úspěšné české spolupráci Zachy a Pastrňáka Coyle.

40:00

39:49

Brandon Carlo tečoval ránu před Šesťorkinem, ten si přesto dokázal poradit.

38:54

Zibanejad svou ranou z nápřahu branku sice trefil, Swayman byl však rovněž úspěšný.

38:29

Trocheck svou tečí vychyluje puk neúmyslně mimo branku.

38:06

Na druhé straně ujel Marchand, jeho bekhend lapil Šesťorkin.

38:02

Matthew Poitras blokuje Millerův pokus.

37:49

Ani s touto svou tečí bránu nezasáhne.

37:17

Lafréniere minul o drahný kus branku soupeře.

36:04

Čtyřminutové oslabení paradoxně začíná testem pro obranu Rangers, po Brownově střele musel blokovat Zibanejad.

35:38

Současné vyloučení:
Vesey – 2 min., hrubost.

Coyle – 2+2, hrubost + 2 min., krosček.

35:10

Bonino svou ranou z nápřahu míjí branku soupeře.

34:52

Icing Bruins.

34:42

Brandon Carlo uspěl se svým hitem na Panarina.

33:55

Matt Grzelcyk svou ranou zápěstím branku nezasáhl.

33:19

Brown v drsném osobním souboji dvakrát předčil Millera.

32:02

Erik Gustafsson s agresivní ranou úspěch neslaví.

31:13

31:13 COYLE - 1:1

31:13

Autorem branky je CHARLIE COYLE, který měl lehkou práci poté, co ho David Pastrňák našel geniálním pasem v brankovišti před odkrytou klecí. Asistence: David Pastrňák a Pavel Zacha.

30:44

Trouba – 2 min., podrážení.

30:30

Také Jacob Troupa nedokázal kotouč dostat mezi tři tyče.

28:56

Vesey svým bekhendem míjí branku.

28:39

Ani český lev Pastrňák Šesťorkina bohužel nepropálil.

28:01

Jonesova dělovka výraznější vzrušení vyprodukovat nedokázala.

26:44

Brandon Carlo velmi nepříjemně prověřil Šesťorkina.

26:20

Lindgren se dostal k odraženému puku po nepřesném pokusu Zibanejada a prověřil Swaymana.

25:52

25:33

Hosté ovládli buly právě zásluhou Frederica a okamžitě vyhazují kotouč.

25:29

Trent Frederic zblokoval pokus Gustafssona, vůbec první v této bídné přesilové hře.

23:52

Lindgren – 2 min., držení.

22:47

Otthmanovu dělovku vyráží Swayman.

22:36

Patrick Brown dal své ráně řádnou razanci, přesnost však kdesi zapomněl.

21:59

Rangers nepůsobí příliš přesvědčivě, dvakrát za sebou získali a okamžitě ztratili kotouč a nedaří se jim rozvinout konzistentní útočnou aktivitu.

20:33

Šesťorkin chytá Boqvistovu dělovku.

20:22

McAvoy nedovolil Kakkovi vsítit druhý gól.

20:01

První třetina přinesla jedinou branku, rozdílovým střelcem je dvojka draftu z roku 2019 Kaapo Kakko.

20:00

18:34

McAvoyova tečovaná rána končí mimo branku.

18:05

17:45

Lafréniere minul branku.

17:26

Cuylle ujel až ke Swaymanovi, který zastavil bez větších potíží zastavil jeho ránu.

17:21

Tři zblokované rány v řadě, obrana Medvědů odvádí výtečnou práci.

16:53

Horké chvíle pro Swaymana! Po Panarinově ráně puk zmizel kdesi pod gólmanem, naštěstí pro Bruins však brankovou čáru nepřekročil.

16:05

Greer – 2 min., nedovolené bránění.

15:04

Kreiderovu střelu lapil Swayman.

14:25

Defenzivní talent prokázal Pastrňák, když zblokoval ránu Zaca Jonese.

13:49

Pavel Zacha nebyl při své střele zápěstím dostatečně přesný.

13:21

Lafreniére ťukl puk směrem k Swaymanovi, ten se nenechal zakročit a zákeřnou střelu z těsné blízkosti zlikvidoval.

12:54

Forbortova rána je zblokována Troubou.

12:01

Nejen střílením branek je Kakko živ, nyní prokázal také svou fyzickou sílu.

11:48

Mason Lohrei zblokoval pokus Zibanejada.

11:26

Icing Rangers.

10:45

Pokus Davida Pastrňáka zablokoval Nick Bonino.

10:15

10:15 KAKKO - 1:0

10:15

Rangers právě vstřelili branku!
KAAPO KAKKO potvrdil své střelecké dovednosti, když parádní ranou z kraje útočného pásma našel víko Swaymanovi brány a otevírá skóre dnešního mače! Asistence: Chris Kreider a Adam Fox.

09:34

Cuylle pálil zápěstím, Swayman se jeho pokusem nenechal rozhodit.

08:35

Další střela Coyla, Šesťorkin je opět bez práce.

07:59

Charlie Coyle těsně minul Šesťorkinovu klec.

06:37

Lindgrenův pokus zablokoval Mika Zibanejad.

05:59

Lohrei napřáhl na modré čáře a vypálil, Šesťorkin byl připraven a zasáhl betonem.

04:47

Marchand z velkého úhlu cpal kotouč na brankoviště, kde se k němu ale Coyle neprocpal.

03:39

Rangers během krátké chvíle nahodili kotouč dvakrát do útočného pásma, ani jednou se ale ke kotouči nedostali.

02:43

Z pravého kruhu se ke střele dostal Brown, brankář Rangers dokázal tento pokus vyrazit.

01:50

Oba týmy se teprve dostávají do tempa, ve hře je hodně nepřesností.

00:55

O první střelu zápasu se postaral Panarin. I kdyby skóroval, tak by gól neplatil, protože sudí odpískali přihrávku rukou.

00:38

Bostonu první útočné snažení v zápase nevyšlo, domácí se dokázali rychle dostat ke kotouči.

00:01

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – Jones, Trouba, Fox, Lindgren, Gustafsson, Miller – Panarin, Bonino, Lafreniére, Trocheck, Wheeler, Kreider, Goodrow, Kakko, Vesey, Cuylle, Othmann, Zibanejad
Trenér: Peter Laviolette

Boston Bruins: Swayman (Bussi) – Lohrei, Mitchell, Carlo, Forbort, Grzelcyk, McAvoy – Greer, Frederic, Coyle, Zacha, Beecher, Brown, Geekie, Poitras, Marchand, Boqvist, DeBrusk, Pastrňák
Trenér: Jim Montgomery

Rozhodčí: Kea, Pochmara – Shewchyk, Murray.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

1:3

Góly a asistencie: 11. Kakko (Kreider, Fox) – 32. Coyle (Pastrňák, Zacha), 42. Poitras (Frederic, Geekie), 60. Grier (Geekie)

Tréner: Peter Laviolette

Tréner: Jim Montgomery

Rozhodca: Kea, Pochmara – Shewchyk, Murray