Tipsport extraliga (ČR)

HC Kometa Brno – HC Olomouc

3:2

koniec po predl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)

08.10.2023, 17:00 • Winning Group Arena • 9. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler) cz

Tipsport: 1.77 4.52 3.81

61:29

Kometa bude mít další možnost dnešní utkání ukončit. Dvě minuty za podrážení nafasoval Jiří Ondrušek.

52:28

Komplikace pro Olomouc! Jakub Sirota vyhodil puk mimo ledovou plochu a bude potrestán za zdržování hry. Kometa bude hrát jednu minutu a jednadvacet vteřin v pěti proti třem!

51:49

Brnu se naskýtá příležitost k vyrovnání. Menší trest za sekání obdržel Rok Macuch.

30:42

Kometa bude mít další možnost přesilové hry, vyloučen je Aron Chmielewski za hákování.

28:19

Vyloučení v týmu HC Olomouc:
Jan Švrček – 2 min., sekání.

20:52

Hosté z aktivity těží možnost druhé přesilové hry v utkání, dvě minuty fasuje Kristián Pospíšil za zásah do oblasti hlavy a krku.

11:16

Chyba Rhetta Hollanda však teď Kometu bude stát dvě minuty v oslabení, právě Holland si musel pomoci faulem a odsedí dvě minuty za sekání.

3:2

Góly a asistencie: 37. Zbořil (Ďaloga, Kohout), 54. Gazda (Holík, Moses), 64. Ščotka (Flek) – 39. Kucsera (Anděl, Sirota), 49. Kunc (Anděl, Kucsera)

HC Kometa Brno: Furch (Lukeš) – Lintuniemi, Ščotka, Kučeřík (A), Holland, Ďaloga, Gazda, Zahradníček – Pospíšil, Cingel, Moses – Kohout, Marcinko (A), Zbořil – Zaťovič (C), Holík, Flek – Okál, Zembol, Jenyš.
Tréner: Modrý

HC Olomouc: Konrád (Frgál) – Ondrušek (C), Řezníček, Sirota, Rutar, Švrček, Škůrek, Černý – Navrátil, Knotek (A), Bambula – Chmielewski, Macuh, Klimek – Kusko, P. Musil (A), Orsava – Kunc, Anděl, Kucsera.
Tréner: Tomajko

Rozhodca: Jeřábek, Obadal – Axman, Blažek