2:4

koniec (0:1, 1:1, 1:2)

17.10.2023, 19:30 • TIWAG Arena, Innsbruck • 6. kolo • Aleš Pur (@PurAles) cz

Tipsport: 7.26 5.46 1.33

Je dobojováno a hosté si odváží všechny body. Ve třetí třetině se švédský celek prosadil jako první a ve 42. minutě se střelou z mezikruží trefil Axel Sandin-Pellika a vše vypadalo jasně. Jenže v 50. minutě se do jednoho z mála útoků dostal i Innsbruck a Kele Steffler vrátil svůj celek do hry. Došlo pak i na závěrečnou power-play, tu ale v úplném konci potrestal Pär Lindholm a uzavřel skóre na 2:4.

Innsbruck je po této prohře na průběžném 14. místě s devíti body, Skellefteå je šestá s 12 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:45:03)

Skellefteå právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto. Hosté dostali puk ze svého pásma, dostihl jej v bruslařském souboji PÄR LINDHOLM a doklepl jej do prázdné branky – 2:4. Bez asistence.

59:08

Je tu ještě oddechový čas pro Innsbruck, domácí vymýšlí možná poslední útok.

59:08

Nahození od levého mantinelu, Lindvall musel po delší době vytáhnout pohotový zákrok.

58:30

Teď je už ale gólman na střídačce, domácí tým hraje power-play.

58:20

Gratzer se už chystal na střídačku, byl ale ještě zastaven, situace nebyla ideální.

57:44

Z. Forsfjäll se snažil protlačit puk zpoza branky na brankoviště, obrana Innsbrucku jej ale zvládla zablokovat.

56:59

Innsbruck přečkal oslabení a zase hraje v plném počtu.

56:40

Závar před brankou domácích, Gratzer polapil i střelu z mezikruží.

55:52

Gratzer drží šance svého celku na případné srovnání skóre, nyní si věděl rady i v oslabení.

54:59

Přesilovka pro hosty, dvě minuty za vysokou hůl obdržel Daniel Jakubitzka.

53:47

Lindström a po něm i Pudas zakončovali z pravého křídla, gólman Innsbrucku má další dva úspěšné zákroky.

53:15

Puk letěl přes všechny čáry, hosté mají možnost rozehrát další postupnou akci.

52:34

Oscar Lindberg si najížděl z levé strany, vyslal rychlou střelu, tohle ale Gratzer dokázal vytěsnit.

51:29

Skellefteå pokračuje se své snaze o další úder, nyní se ale z holí hráčů vytratil klid na zakončení.

2:4

Góly a asistencie: 22. Peeters (Winkler, Roy), 50. Steffler (Albano) – 20. Vesterlund (Sikura), 36. Lindström (Sandberg), 42. Sandin-Pellika (Sandberg, Nilsson), 60. P. Lindholm

HC TWK Innsbruck: Gratzer (Buitenhuis) – Lattner (C), Halbert, Steffler, Albano, Jakubitzka, Krogsgaard, Ulmer, Kerber – Green, Mackin, Shaw – Peeters, Rockwood, Roy (A) – Winkler, Ludin, Bär – Schintler, Mader (A), Ploner.
Tréner: Mitch Okeefe

Skellefteå AIK: Lindvall (Rautio) – Pudas (C), M. Forsfjäll, Salomonsson, Lundberg, Sandin-Pellika, Nilsson, Granberg, Vesterlund – Vuollet, P. Lindholm (A), Sikura – Heikkinen, Lindberg, Hugg (A) – Sandberg, Lindström, M. Lindholm – Dzierkals, Z. Forsfjäll, Keilin.
Tréner: Robert Ohlsson

Rozhodca: Nikolić (AUT), Piragić (CRO) – Seewald (AUT), Sparer (AUT)

Diváci: 2 000