Tipsport extraliga (ČR)

HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň

4:1

koniec (0:0, 3:0, 1:1)

27.10.2023, 17:00 • Werk arena, Třinec • 14. kolo • Michal Samiec (@MichalSamiec) cz

Tipsport: 1.67 4.63 4.3

37:36

Už se zdálo, že domácí uhájí vlastní pevnost po dlouhém tlaku Škodovky před svou brankou bez ztrát – tzn. bez inkasované branky i bez faulu, to druhé ale nakonec neplatí. Za držení je vyloučen Martin Marinčin (TRI) a také svěřenci trenéra Kořínka budou hrát dvě početní výhody ve druhé části hry.

32:50

Přesilovku si zahrají též hosté. Prvním vyloučeným hráčem Třince je Miloš Roman (TRI). Dostal menší trest za sekání.

27:17

Hostující trenéři zřejmě své svěřence nepochválí, protože podruhé během osmi minut druhé třetiny je vyloučen hráč Škody za faul v útočném pásmu. Tentokrát za faul vysokou holí na Daňovi Jan Piskáček (PLZ). Oceláři budou mít druhou přesilovku poté, co skončí komerční pauza.

22:34

Hosté pokračovali v aktivní hře v útočném pásmu, točili Oceláře před Mazancem, ale po zásahu vysokou holí soupeře je prvním vyloučeným hráčem utkání Miroslav Indrák (PLZ).

4:1

Góly a asistencie: 25. Voženílek (J. Jeřábek, M. Růžička), 29. M. Růžička (J. Jeřábek, Nestrašil), 36. Pánik (Adámek, M. Roman), 57. Hrehorčák (M. Roman) – 42. Lev (Piskáček, Schleiss)

HC Oceláři Třinec: Mazanec (Kacetl) – Marinčin, Smith, Kundrátek, Polášek, Adámek, J. Jeřábek, Nedomlel – M. Růžička (A), Voženílek, Pánik – Daňo, Hudáček, Nestrašil – Hrehorčák, M. Roman, Vrána (C) – Kurovský, Čacho, Dravecký (A).
Tréner: Zdeněk Moták

HC Škoda Plzeň: Hlavaj (Pavlát) – Zámorský, Kvasnička, Jiříček, Piskáček (A), Dujsík, Malák, Houdek – Söderlund, Mertl, Holešinský – Matýs, Lev (A), Schleiss (C) – Rekonen, Indrák, Pour – Hrabík, Jansa, Straka.
Tréner: Petr Kořínek

Rozhodca: Kika, Vrba – Hlavatý, Lederer

Diváci: 4 882