2:3

koniec (0:1, 2:2, 0:0)

31.10.2023, 18:00 • TITAN Aréna • 15. kolo • Samuel Brecko

Tipsport: 2.06 4.33 2.87

Trenčania predviedli zodpovedný výkon a ako vôbec prvý tím v tejto sezóne nedovolili Liptákom na domácom ľade bodovať, domov si odnášajú výhru 3:2. V záverečnej tretine si už hostia svoj náskok ustrážili, ustáli aj domácu hru bez brankára a nadviazali na triumf nad Novými Zámkami. Liptovský Mikuláš sa dvakrát dotiahol na rozdiel jedného gólu, no v ofenzíve nebol taký produktívny ako v predošlých kolách.
Toľko z mojej strany, ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (20:18:17)

60:00

59:50

Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš:
Quince – 2 min., hákovanie.

59:36

Berry spoza bránky naservíroval puk pred bránku, no Quince zblízka vo vyloženej šanci neprekonal Lacouveého.

59:20

Berry prenikol stredom, no bránku prestrelil.

58:53

Conway vyhodil puk od zadného mantinelu,arbitri to posúdili ako zakázané uvoľnenie, hoci Petráš už trielil za dorážkou do prázdnej bránky, no rozhodcovia ho svojím verdiktom zastavili.

58:16

Domáci v šestici, Juraj Faith sa rozhodol pre powerplay!

58:16

Oddychový čas tímu HK 32 Liptovský Mikuláš, nasledovať bude vhadzovanie v obrannom pásme hostí.

57:45

S nahodeniami Jendroľa aj Tkáča si Lacouveé poradil.

56:51

Domáci sa snažili o nápor, no Eglemu pri snahe o otočku v útočnom pásme zobrali puk Trenčania.

55:09

Baláž nahadzoval puk z ľavej strany, Krasikov ho schoval do svojej moci.

54:23

Domáci v plnom počte.

54:13

Pietroniro švihom tesne prestrelil bránku Krasikova, nebezpečná strela hostí z medzikružia.

53:50

Pietroniro pálil z ľavej strany, Krasikov štvrtý gól súpera nepripustil.

52:42

Starostovu strelu spoza pravého kruhu pokryl Krasikov, k dorážkam sa už hostia nedostali.

52:23

Réway – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

51:06

Pietroniro pálil z pravého kruhu, krížnou strelou bránku minul.

50:25

Immo v rýchlom brejku mohol zvýšiť náskok Trenčanov, no osamotený Krasikova neprekonal, pochváliť treba výbornú prihrávku Charbonneaua.

49:10

Tkáčova dorážka v bránke hostí neskončila, Mikulášania ale v posledných minútach výrazne vystupňovali tempo.

2:3

Góly a asistencie: 33. Berry (Egle, Réway), 40. Réway (Egle) – 18. Giľák, 26. Pietroniro (Starosta, Baláž), 34. Giľák (Baláž, Hudec)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Krasikov (Pajpach) – Nátny, Wardley, Mezovský, Miller, D. Jendroľ, Fekiač, Lalík, Nespala – Sukeľ (C), Uhrík, Vojtech – Avcin, Quince, Réway – Valigura, Egle, Berry – Tkáč, Klíma, Žilka
Tréner: Juraj Faith

HK DUKLA Trenčín: Lacouveé (Borák) – Starosta (C), Pietroniro, Bokroš, Kupec, Nemčík, M. Hudec, Hlaváč – D. Hudec, Baláž, Giľák – Immo, Conway, Charbonneau – Krajčovič, Mikúš, Feranec – Sloboda, Vaňo, Petráš
Tréner: Milan Bartovič

Rozhodca: Hronský, J. Konc – Tichý, D. Konc