1:4

koniec (1:1)

04.11.2023, 15:00 • 13. kolo • Daniela Mesíková

Tipsport: 4.08 4.09 1.75

B. Bystrica síce strelila úvodný gól tohto stretnutia, keď sa v 10. minúte presadil Uhrinčať, no to bolo, čo sa gólov týka, z jej strany všetko. Slovan postupne skóroval štyrikrát, z toho tri góly strelil v druhom polčase a upevnil si líderskú pozíciu. (16:50:19)

90+1

90

Marcelliho malú domov na Trnovského vystihol Rymarenko, Dukla ale nedokázala skórovať.

89

Slebodník fauloval Agba. Lopta pre Slovan.

87

Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica:
z ihriska odchádza Róbert Polievka, prichádza Šimon Mičuda,
z ihriska odchádza Branislav Ľupták, prichádza Joao Victor Guimarães.

86

Slovan dal gól!
Savvidis prehodil loptu z rohu šestnástky na bližšiu žrď, kde ju hlavou predĺžil Abubakari, našiel si ju NINO MARCELLI a prudko ju napálil k pravej žrdi. Slovan vyhráva 4:1.

85

Marcelli zakončil spoza šestnástky, trafil Godála do chrbta, nasleduje rohový kop.

85

Slovanisti držia loptu a kombinujú v strede poľa. Blížia sa k šestnástke.

84

Arevalo sa dostával s loptou do dobrej pozície v šestnástke, následná prihrávka mu ale nevyšla.

82

Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Malik Abubakari).

81

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Tigran Barseghjan, prichádza Zuberu Sharani.

80

Barseghjan prihrával z ľavého krídla pred bránu, pred nabiehajúcim Abubakarim odvrátil v sklze Godál.

79

Barseghjan posielal prudkú prihrávku do pokutového územia, poradil si s ňou Hruška.

77

z ihriska odchádza Aleksandar Čavrić, prichádza Malik Abubakari.

75

Banskobystričania sa dostávajú iba po šestnástku, Slovan potom štartuje svoje protiútoky.

74

Barseghjanovej strele chýbala presnosť.

73

Belasí v protiútoku v prečíslení, Kašia centroval, domáci odvrátili k Lichému, ktorého volej trafil brániaceho hráča.

72

z ihriska odchádza Dávid Strelec, prichádza Kyriakos Savvidis.

71

Barseghjan si vo vápne zasekol Slebodníka, prihral Strelcovi, no ten trafil brániaceho hráča.

1:4

Góly: 10. Uhrinčať (Polievka) – 30. Čavrić (Strelec), 48. Marcelli (Strelec), 55. Strelec, 86. Marcelli

Karty:   23. Rymarenko (BBY), 40. Uhrinčať (BBY), 46. Godál (BBY), 70. Polievka (BBY) – 82. Abubakari (SBA)

MFK Dukla Banská Bystrica: Hruška – Pišoja (69. Hanes), Uhrinčať, Godál, Willwéber, Záhumenský (69. Slebodník) – Ľupták (87. Guimarães), Hlinka, Richtárech (60. Acosta) – Rymarenko, Polievka (C) (87. Mičuda).
Náhradníci: Mi. Trnovský – Depetris, Klimpl, Migaľa.

ŠK Slovan Bratislava: Ma. Trnovský – Zmrhal, Bajrić, Kašia, Lovat (46. Blackman) – Agbo, Lichý – Weiss (C) (46. Marcelli) – Barseghjan (81. Sharani), Čavrić (77. Abubakari), Strelec (72. Savvidis).
Náhradníci: Hrdina, Mikoláš – Vojtko, Wimmer.

Rozhodca: Glova – Bednár, Halíček