7:0

koniec (1:0, 3:0, 3:0)

05.11.2023, 03:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.64 4.12 2.37

Hokejisté Vegas v tomto zápase dokázali jednoznačně porazit svého soupeře. Colorado si odvezlo z města neonů sedm inkasovaných branek. Adin Hill pochytal všech 41 střel soupeře. (05:54:06)

58:21

Samuel Girard rozehrává od své branky, jeho tým se rychle dostal do útočného pásma, kde kombinuje.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase a hosté se pokouší překazit brankáři Vegas čisté konto.

57:00

Jack Johnson pálil jako obránce od modré čáry, jeho rána však končí mimo branku.

55:34

Bowen Byram pálil, s jeho pokusem si poradil brankář Vegas. Adin Hill drží čisté konto.

54:43

54:43 William KARLSSON - 7:0

54:43

Vegas právě vstřelilo branku!
Demolice Colorada nekončí. Po tlaku v útočném pásmu našel Doroferejev spoluhráče, kterým byl WILLIAM KARLSSON. Jeho rána zapadla přesně do horní části branky. Asistence: Pavel Dorofejev.
Dnešní utkání sleduje 18 512 diváků.

54:02

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině a nyní se v podstatě hraje jen o to, zda domácí brankář udrží čisté konto.

53:33

Ross Colton pálil, jeho pokus dokázal zastavit brankář Vegas. Bude se vhazovat.

53:15

Jonathan Marchessault hlídkoval před brankou, ale spoluhráčovu přihrávka nedokázal přesněji tečovat.

51:53

Pavel Dorofejev se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale defenzivní hra Lavin nyní zapracovala dobře.

51:30

William Karlsson to zkoušel individuálně, ale obránce byl u kotouče první a dokázal si poraidt.

51:23

Hostující celek se dostal do šance, ale puk končí nad brankou. Komerční přestávka.

50:01

Jonathan Marchessault to zkoušel individuálně, ale obránce soupeře nepřekonal. Byl to Makar, kdo se dobře vrátil.

49:13

49:13 William KARLSSON - 6:0

49:13

Domácí hokejisté navyšují své vedení, střelou přes obránce se prosazuje po šikovné přihrávce spoluhráče WILLIAM KARLSSON. Asistence: Pavel Dorofejev.

48:57

Hostující celek pokračuje v aktivní hře, tlačí se do zakončení. Nyní se musí zapojit obrana Vegas.

48:05

Brayden Pachal pálil nad. Komerční přestávka.

47:23

Do výraznější šance se domácí celek během přesilovky nedokázal dostat.

47:15

46:39

Hostující celek znovu vyhazuje přes všechny čáry.

46:19

Mark Stone útočil na hattrick, ale s jeho střelou z otočky si brankář Alexandar Georgijev poradil.

45:34

Colorado získalo kotouč a následně od své branky vyhazuje přes všechny čáry.

45:25

Přesilovku si nyní zahrají domácí hokejisté, kteří mají duel velmi dobře rozehraný.

45:15

Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
Logan O'Connor – 2 min., podrážení.

44:41

Špatná rozehrávka Colorada znamená zakázané uvolnění.

44:15

Adin Hill dobře viděl na střelu soupeře, a tak kryje kotouč poté, co pálil Josh Manson.

43:22

43:22 Mark STONE - 5:0

43:22

Druhou branku při vlastním oslabení dávají domácí a znovu se prosazuje kapitán MARK STONE. Obral soupeře o puk, přebruslil obránce, a pak šikovně prostřelil brankáře.

42:54

Bowen Byram pálil bez přípravy, s jeho pokusem si dokázal poradit brankář Vegas, který byl u tyče ve správný moment.

42:31

Znovu se stejný hráč dostal do šance, ale obrana Colorada zapracovala dobře.

42:05

Přesilovku hraje Colorado, ale do šance se dostali domácí. Jack Eichel minul branku.

41:41

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Ben Hutton – 2 min., vysoká hůl.

41:08

Josh Manson pálil, jeho rána byla před brankou zblokovaná. Následně puk kryje brankář Vegas.

40:28

Utkání pokračuje dál třetí třetinou. Colorado se dostalo do útočného pásma, kde kombinuje.

40:01

40:00

39:40

39:11

Chandler Stephenson měl dobrou střeleckou pozici, ale bekhendem branku trefit nedokázal.

38:40

Alex Pietrangelo pálil z dobré pozice, Alexandar Georgijev ho vychytal.

38:19

Hostující celek je střelecky aktivnější, snadněji se dostává do zakončení, ale na gól v tomto zápase čeká.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině. Sledujeme hru pět na pět.

37:13

Brayden Pachal – 2 min., hrubost,
Ben Hutton – 2 min., hrubost.

Miles Wood – 2 min., hrubost,
Logan O'Connor – 2 min., hrubost.

37:10

Adin Hill má na svém kontě další velmi dobrý zákrok.

36:49

Vegas hraje takticky velmi dobře, drží soupeře daleko od vlastní branky.

36:19

Alexandar Georgijev ramenem vytáhl střelu, kterou vyslal Chandler Stephenson.

35:57

Adin Hill nyní podržel spolehlivými zákroky své spoluhráče. Vychytal dvě dobré šance soupeře.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Colorado rozehrálo tak, aby z toho nebyl icing.

34:17

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Colorado se dostalo do útočného pásma.

34:04

Komerční přestávka.

33:49

33:49 Jack EICHEL - 4:0

33:49

Znovu ukázal Mark Stone, jaký přehled o hře má. Místo zakončení přihrával na druhou stranu, kde byl zcela volný JACK EICHEL. Jeho tvrdá rána zapadla do horní části branky. Asistence: Mark Stone a Shea Theodore.

33:22

Hostující celek vyhodil kotouč přes všechny čáry, domácí tak rozehrávají od své branky.

33:17

Ross Colton – 2 min., nedovolené bránění.

32:57

32:57 William CARRIER - 3:0

32:57

Vegas zvládlo hru v oslabení a nyní přidává další branku, po rychlé akci a šikovné přihrávce se prosazuje WILLIAM CARRIER. Asistence: Mark Stone a Chandler Stephenson.

32:36

Brayden Pachal ujel z trestné lavice, dostal se do šance, ale Alexandar Georgijev ho vychytal.

31:36

Mikko Rantanen pálil z dobré pozice, Adin Hill kryje jeho pokus. Hra je přerušená.

31:12

Stone dobře vyhodnotil situaci a vyhodil kotouč přes všechny čáry. Colorado musí o útočné pásmo bojovat.

30:51

Hostující celek hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu, ale trefil tyčku.

30:32

30:32

Brayden Pachal – 2 min., krosček.

29:35

29:35 Jack EICHEL - 2:0

29:35

V době, kdy bylo Colorado aktivnější, se prosazuje domácí celek a navyšuje své vedení. Alex Pietrangelo našel dlouhou přihrávkou spoluhráče, který poslal do šance JACKA EICHELA. Ten uspěl střelou do horní části branky. Asistence: Jonathan Marchessault a Alex Pietrangelo.

29:16

Ben Hutton pálil od modré čáry, s jeho pokusem neměl brankář Alexandar Georgijev prakticky žádné problémy.

28:42

Alex Pietrangelo pálil z dobré pozice, a tak musel brankář Colorada zasahovat. Hra je přerušená.

28:14

Chandler Stephenson se pokoušel přihrát přesněji spoluhráči, ale obrana Colorada si dokázala poměrně snadno poradit.

27:49

Adin Hill kryje kotouč na druhé straně hrací plochy. Komerční přestávka.

27:45

První střela Vegas na branku v této třetině, byl to Mark Stone.

27:07

Další zakázané uvolnění Vegas vrací hru před jeho branku. S proběhem druhé třetiny domácí nemohou být spokojení.

26:39

Brayden Pachal hledal spoluhráče před brankou, ale finální přihrávka postrádala přesnost.

26:20

Mnoho šancí k vidění není, optickou i střeleckou převahu mají hokejisté Colorada.

25:20

Další špatná rozehrávka Vegas znamená zakázané uvolnění a William Karlsson je hodně otřesený po souboji se soupeřem.

24:41

Jack Johnson to zkoušel individuálně, ale do výraznější střelecké pozice se hostující hráč nedostal.

24:19

Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončen, jeho rána končí vedle branky.

23:44

Po zakázaném uvolnění se vrací hra před branku Vegas. Colorado pokračuje v dobré aktivně hře. Má více střel na branku.

22:06

Velmi aktivně vstoupil hostující celek do druhé třetiny tohoto zápasu. Vegas se musí převážně bránit.

21:42

Adin Hill neviděl kotouč, ale i tak jej dokázal nataženým betonem odrazit do bezpečí.

21:23

Bowen Byram se dostal do útočného pásma, ale jeho pokus nebyl příliš povedený.

20:48

Domácí se dostali do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

20:10

Utkání pokračuje druhou třetinou, Vegas se dostalo do útočného pásma, ale rána se nepovedla.

20:01

Vegas vede po první třetině na svém ledě nad Coloradem 1:0, při vlastním oslabení se dokázal prosadit Mark Stone. Adin Hill zatím drží čisté konto.

20:00

19:36

Jonathan Marchessault pálil bez přípravy, s jeho pokusem si poradil brankář. Bude se vhazovat.

19:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině, hraje se převážně ve středním pásmu.

18:34

Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině. Colorado se následně dostalo do ofsajdu.

17:54

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vegas.

17:41

16:50

16:50 Mark STONE - 1:0

16:50

Hokejisté Las Vegas nedávají branku při vlastním oslabení. Před bránou zůstal volný MARK STONE. Zpracoval odražený kotouč a rychle zakončoval. Asistence: Brayden McNabb a Chandler Stephenson.

16:39

Chandler Stephenson se dostal do šance při vlastním oslabení, ale minul branku.

16:27

Cale Makar pálil od modré čáry, domácí brankář našel kotouč v rukavici, hra je tak přerušená.

16:03

Mikko Rantanen měl další velkou šanci, ale jeho přízemní střelu vykopl brankář betonem.

15:54

Adin Hill si dokázal poradit se střelou soupeře. Pukem dostal do masky, následně mu spadla z hlavy, a tak sudí rychle přerušili hru.

15:40

Brett Howden – 2 min., hákování.

15:07

Nathan MacKinnon po rychlé individuální akci oklamal brankáře, a pak zakončoval. S jeho pokusem si poradil brankář.

14:51

Shea Theodore pálil od modré čáry, jeho rána končí nad brankou.

14:18

Chandler Stephenson – 2 min., hrubost.

Ross Colton – 2 min., krosček.

14:08

Kotouč vypadl z hrací plochy. Hra je přerušená a následuje komerční přestávka.

13:22

Artturi Lehkonen se po chybě soupeře dostal do útočného pásma i do střelecké pozice. Brankář Adin Hill si dokázal poradit.

12:54

Jonathan Drouin se pokoušel dostat do útočného pásma, ale píská se zakázané uvolnění. Hra se vrací před branku Colorada.

11:46

Tomáš Tatar se propracoval do zakončení, ale na první branku v dresu Colorada čeká. Adin Hill ho vychytal.

11:20

Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje. Vegas vede střelecky 9:3.

10:48

Brankář Vegas přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.

10:17

Bowen Byram pálil z dobré pozice, ale jeho pokus jen o malý kousek minul branku.

09:18

Domácí hokejisté mají převahu, hrají aktivně a tlačí se do zakončení.

08:38

Výraznější šanci si domácí celek v přesilovce nevypracoval.

08:14

Mark Stone se dostal do výborné střelecké pozice, ale brankář vytáhl proti jeho střele beton.

07:04

Jack Eichel pálil, s jeho pokusem si dokázal poradit brankář Alexandar Georgijev. Bude se vhazovat.

06:30

Domácí hokejisté mají možnost přesilové hry, ale nemohou se dostat do útočného pásma.

06:25

Mikko Rantanen – 2 min., podrážení.

06:11

Komerční přestávka, a pak se bude vhazovat před brankou Vegas.

05:46

Domácí přišli o puk v útočném pásmu, a tak mohli hosté rychle otočit hru. Následoval ofsajd Colorada.

05:10

6:1, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, domácí celek je i díky přesilovce aktivnější.

04:41

Nathan MacKinnon se dostal do zakončení, gólman Adin Hill si dokázal poradit.

04:12

Colorado znovu vyhazuje a přesilovka končí.

03:52

Špatná přihrávka Vegas na modrou čáru znamená, že puk vyjel až za branku domácích.

02:55

Shea Theodore pálil od modré čáry. S jeho pokusem si dokázal poradit brankář Colorada.

02:19

Colorado vyhazuje přes všechny čáry, a tak se musí domácí znovu snažit dostat se do útočného pásma.

02:14

Ryan Johansen – 2 min., hákování.

01:42

Alex Pietrangelo a Mark Stone měli dobrou střeleckou pozici, ale nedokázali kotouč dostat do odkryté části branky. Následně hru přerušil brankář Colorada.

00:58

Sledujeme klidný úvod zápasu, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.

00:01

Zápas začal, úvodní buly pro hostující celek.

00:01

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hutton, Pachal – Cotter, Stephenson, Stone – Barbašev, Eichel, Marchessault – Dorofejev, W. Karlsson, Amadio – W. Carrier, Howden, Kolesar.

Colorado Avalanche: Georgijev (Prosvetov) – Toews, Makar, Girard, Byram, J. Johnson, Manson – Lehkonen, MacKinnon, Rantanen – Drouin, R. Johansen, Ničuškin – Wood, Colton, L. O'Connor – Cogliano, F. Olofsson, Tatar.
Hokejisté z Las Vegas bodovali ve všech jedenácti dosavadních zápasech sezony, poslední tři zápasy vyhráli. Na Západě jsou první s 21 body. Colorado hraje také dobře, získalo za 9 zápasů 14 bodů a v tabulce je čtvrté na Západě. Má však o dva zápasy méně než jeho dnešní soupeř.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Colorado Avalanche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

7:0

Góly a asistencie: 17. Stone (McNabb, Stephenson), 30. Eichel (Marchessault, Pietrangelo), 33. W. Carrier (Stone, Stephenson), 34. Eichel (Stone, Theodore), 44. Stone, 50. W. Karlsson (Dorofejev), 55. W. Karlsson (Dorofejev, Amadio)

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, B. Hutton, Pachal – Cotter, Stephenson, Stone – Barbašev, Eichel, Marchessault – Dorofejev, W. Karlsson, Amadio – W. Carrier, Howden, Kolesar.
Tréner: Bruce Cassidy

Tréner: Jared Bednar

Rozhodca: Hebert, Schrader – MacPherson, Brisebois

Diváci: 18 512