Tipsport extraliga (ČR)

Bílí Tygři Liberec – Banes Motor České Budějovice

2:5

koniec (0:1, 1:3, 1:1)

24.11.2023, 18:00 • Home Credit Arena, Liberec • 21. kolo • Jan Kordík (@kordaaah) cz

Tipsport: 1.8 4.44 3.75

59:51

Jan Šír a Matěj Toman ještě nechali v závěru zápasu popuštěné uzdy svých nervů a poprali se v rohu českobudějovické třetiny, oba tak v utkání dohráli.

57:40

Kelly Klíma jde na trestnou lavici za hrubost, a tak se síly na ledě srovnají na čtyři hráče na každé straně.

55:50

Adam Kubík putuje na trestnou lavici za zdržování hry, dokáží se Liberečtí zmoct na gólovou reakci?

49:36

Možný zlomový bod pro domácí? Na trestnou lavici míří Jan Štencel za podrážení Kellyho Klímy! Tygři si tak zahrají další početní výhodu.

45:13

A početní výhodu si zahrají také domácí, Lukáš Vopelka nedovoleně držel protihráče.

40:31

Začátek třetí třetiny a první vyloučení utkání. Tomáš Filippi jde pykat na dvě minuty za hákování.

2:5

Góly a asistencie: 35. Rychlovský (Filippi, McCoshen), 47. Rychlovský (A. Najman) – 16. Vopelka (F. Přikryl, M. Beránek), 27. Doudera (Harris, D. Simon), 34. M. Beránek (D. Simon, Hovorka), 36. Ordoš (Gulaš, Pýcha), 56. Ordoš (Gulaš)

Bílí Tygři Liberec: D. Král (34. Pařík) – McCoshen, Knot, Ivan, Melancon, Budík, J. Dvořák, Derner, Galvas – Rychlovský, Filippi (A), Faško-Rudáš – Birner (C), A. Najman, Klíma – Vlach (A), Šír, Pérez – Flynn, Hawryluk.
Tréner: Filip Pešán

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Štencel, Pýcha, Doudera (A), Kachyňa, Gulaši, Hovorka, Vráblík – Ordoš, Kondelík, Gulaš (C) – Kubík (A), Harris, D. Simon – F. Přikryl, Vopelka, M. Beránek – Chlubna, Toman, Valský.
Tréner: Ladislav Čihák

Rozhodca: Pražák, Cabák – Špůr, Thuma