Střely na bránu: 32 – 18 | Přesilová hra: 1/3 – 1/3 | Trestné minuty: 6 – 6

Casey DeSmith (VAN) – 14 zákroků, 4 OG, úspěšnost 77,8 %, odchytal 60:41
Joel Hofer (STL) – 29 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,6 %, odchytal 61:54

Filip Hronek (VAN) – 0+0, +1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 24:24

Tři hvězdy utkání
1. Pius Suter (VAN) 3+0
2. Jake Neighbours (STL) 1+1
3. Robert Thomas (STL) 0+2 (06:44:38)
St. Louis sice přišlo ve třetí třetině o vedení po zkompletování hattricku od Piuse Sutera, ale v prodloužení se nakonec Blues přeci jen povedlo strhnout vítězství na svou stranu. Hosté si připsali velmi cenný skalp lídra tabulky celé NHL.

61:54

61:54 Brayden SCHENN - 3:4

61:54

St. Louis právě vstřelilo branku!
Pettersson byl při návratu do obranného pásma krosčekován, nicméně rozhodčí nechali hru pokračovat. A BRAYDEN SCHENN dokázal z levého kruhu prostřelit DeSmitha, čímž rozhoduje o vítězství St. Louis. Asistence: Nick Leddy.

61:05

Založil tím protiútok svého týmu a Hronek se dostal za obranu! Z mezikruží ale trefil jen lapačku Hofera, který puk vyklepal a rychle rozehrává.

60:57

Paraykovu střelu z levé strany DeSmith vykopl betonem.

60:01

Až po závěrečné siréně se diváci dozvěděli, že gól vstřelil Pius Suter, takže se zpožděním zasypávají led čepicemi. Utkání díky Suterovi dospělo do prodloužení.

60:00

59:08

59:08 Pius SUTER - 3:3

59:08

Vancouver právě vstřelil branku!
PIUS SUTER zkompletoval hattrick a vyrovnává na 3:3! Hughes nastřelil z levého kruhu tyč a odražený puk dorazil Suter za záda Hofera. Asistence: JT Miller, Quinn Hughes.

58:59

Oddechový čas pro tým Vancouver Canucks.

58:59

Parayko důležitým obranným zákrokem odráží prudkou střelu od modré čáry do hlediště. Pettersson se nedokázal prosadit.

58:35

DeSmith vyrazil na střídačku, Vancouver hraje vabank.

58:09

58:00

Až Hughes dokázal z levého kruhu přímo ohrozit Hofera. Ten ovšem puk vyráží a Blues vyhazují.

57:46

Skrumáž před brankovištěm hostů rovněž nepřinesla střelu na bránu.

57:15

Domácí ještě nevystřelili na branku. Naopak Blues dvakrát dostali puk do středního pásma.

3:4

Góly a asistencie: 41. P. Suter (Boeser, Q. Hughes), 46. P. Suter (Boeser), 60. P. Suter (J. Miller, Q. Hughes) – 14. Neighbours (Thomas), 15. Bučnevič (Neighbours, Thomas), 42. Toropčenko (Hayes, N. Walker), 62. B. Schenn (Leddy)

Vancouver Canucks: DeSmith (Demko) – Q. Hughes (C), Hronek, Zadorov, T. Myers, Cole, Juulsen – Michejev, E. Pettersson (A), Kuzmenko – P. Suter, J. Miller (A), Boeser – Joshua, Blueger, Garland – Höglander, Aman, Lafferty.
Tréner: Rick Tocchet

St. Louis Blues: Hofer (Binnington) – Leddy, Parayko (A), Krug, Kessel, Scandella, Perunovich – Bučnevič, Thomas (A), Kyrou – Saad, B. Schenn (C), Neighbours – Toropčenko, Hayes, N. Walker – Alexandrov, Sundqvist, Blais.
Tréner: Drew Bannister

Rozhodca: Charron, Kozari – Nansen, Toomey

Diváci: 19003