5:3

koniec (0:2, 3:1, 2:0)

26.01.2024, 17:30 • Budvar aréna, České Budějovice • 40. kolo • Pavel Mádl cz

Tipsport: 3.18 4.02 2.08

Je konec! Motor v parádním utkání vítězí nad Spartou 5:3. Domácí ve druhé třetině vstřelili tři branky a i to přispělo k tomuto vítězství. Hattrick zaznamenal Jan Ordoš. Toto je ode mě pro dnešek vše a u dalšího online přenosu se na vás budu opět těšit. Hezký víkend. (19:57:51)

59:39

České Budějovice právě vstřelily branku! A je rozhodnuto! A zároveň hattrick! JAN ORDOŠ poslal kotouč do opuštěné klece. Asistence: Adam Kubík a Jáchym Kondelík.

59:27

Konečný nevyzrál na Hrachovinu, který chytá do lapačky.

59:22

Kubík vyhodil puk, zakázané uvolnění se píská.

56:58

Sparta byla opět ve stejné situaci. Nyní svůj tým osvobodil Koláček.

55:24

Sparta přes minutu držela soupeře v jeho pásmu. Nakonec Mikliš byl tím, který o puk a pásmo přišel.

54:22

Motor peláší střídat, Sparta peláší za vyrovnáním.

53:25

Chlapík projevil snahu o vyrovnání zakončením z levé strany. Hrachovinova lapačka ukázala svoji mrštnost.

52:44

Moravčík pálil od modré čáry, když jeho střelecký pokus prošel mezi nohama Přikryla.

51:39

Douderova střela skončila v lapačce Kořenáře.

51:19

Gulaš po objetí brány zkoušel zakončovat, ale na poslední chvíli mu kotouč sjel z čepele.

50:33

Kachyňa chtěl vyhodit kotouč z pásma tak, aby to nebylo zakázané uvolnění. Nakonec se jeho pokus otřel o jednoho ze sparťanů a skončil na střídačce domácích.

50:08

Sparta ve snaze jít za vyrovnáním nyní nezvládla přechod přes útočnou modrou. Píská se ofsajd.

Dnešní utkání utkání sleduje vyprodaná Budvar aréna s 6 421 diváky!

48:14

České Budějovice právě vstřelily branku! Budějovice jdou do vedení! Akce do Zlaté helmy! MILAN GULAŠ projel celé hřiště a svůj um opět zúročil. Před Kořenářem se nemýlil. To byla akce! Asistence: Ondřej Kachyňa a Dominik Hrachovina.

5:3

Góly a asistencie: 21. Ordoš (Kubík, Gulaš), 23. Harris (Kachyňa, M. Beránek), 32. Ordoš (Kondelík, Gulaš), 49. Gulaš (Kachyňa, Hrachovina), 60. Ordoš (Kubík, Kondelík) – 1. Buchtele (Chlapík, Horák), 13. Němeček (Chlapík, Buchtele), 27. Chlapík (Kempný)

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Štencel, Pýcha, Doudera (A), Kachyňa, Gulaši, Hovorka, Vráblík – Ordoš, Kondelík, Gulaš (C) – M. Beránek, Harris, Kubík (A) – F. Přikryl, Vopelka, Valský – Toman, Hanzl, Koláček.
Tréner: Ladislav Čihák

HC Sparta Praha: Kořenář (J. Kovář) – Krejčík, Mikliš, Kempný, Moravčík, Němeček, Irving, Mozík – Buchtele, Horák, Chlapík – Forman, Sobotka (A), Řepík (C) – Konečný, O. Najman, P. Kousal (A) – Ton, Mužík, Hauser.
Tréner: Pavel Gross

Rozhodca: Šír, Obadal – Zíka, Axman

Diváci: 6 421 (vyprodáno)