Talianska Seria A

Hellas Verona – Inter Miláno

2:2

koniec (2:2)

26.05.2024, 20:45 • Stadio Marcantonio Bentegodi, Verona • 38. kolo • Karel Jedlička cz

Tipsport: 7.18 5.35 1.41

Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 8:10. Střely mimo: 2:1. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 17:8. (23:05:01)
Druhý poločas již na skóre nic nezměnil, po vlažnějším začátku se urodily šance na obou stranách, stejně jako před přestávkou ty větší na straně Interu, ale body se nakonec dělí. Ve vedení se vystřídala obě mužstva, za domácí si připsal gól a asistenci Suslov, za hosty skóroval dvakrát Arnautović.
Spokojeni jsou po závěrečném hvizdu oba, domácí se zachránili již kolo před koncem, modročerní po dvouleté přestávce opět získávají slavné italské scudetto.

90+3

90+2

90+2. Neuznaný gól Sáncheze pro ofsajd

90+2

Alexis Sánchez přeloboval po Cuadradově kolmici Perilliho z velkého vápna, ale radost Interu z obratu po chvilce uzemnil VAR, který odhalil ofsajd. Ze záznamu byl úplně jasný a je dost překvapivé, že pomeznímu unikl.

90+1

Sánchez přihrál z rychlého brejku ideálně do běhu na pravé křídlo Cuadradovi, jeho nepříliš prudkou křížnou střelu po zemi však bezpečně chytá Perilli.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Nepodařený centr však míří do zámezí a kope se od brány Interu.

89

Cissé odcentroval po křížném přenesení hry na pravé křídlo skvěle z voleje, hostující Francesco Acerbi vstoupil do dráhy letu míče nataženou nohou a přesměroval ji na další roh.

88

Dnešní utkání sleduje 23 967 diváků.

87

Po rohovém kopu nakrátko centroval Noslin a Coppolovu hlavičku zblízka by jistě zastavila síť, kdyby nemířila přímo do náruče Raffaeleho Di Gennara.

87

Tavşanovu ránu zpoza velkého vápna tečoval hostující Asllani na roh.

84

Nesmírně kuriózním způsobem zabránil Interu v obratu Giangiacomo Magnani! Po Thuramově centru přeloboval Davide Frattesi vybíhajícího brankáře Perilliho a domácí obránce odkopl míč z brankové čáry přes hlavu odrazem o břevno vlastní brány!

83

Střídání v týmu Hellas Verona:
ze hřiště odchází Tomáš Suslov, přichází Alphadjo Cissé.

81

Na trávníku leží Magnani, kterého fauloval Thuram.

80

Krátce byl ošetřován Suslov, ale není to nic vážného.

79

Domácí se prokombinovali do šestnáctky, jenže Noslin z levé strany mířil placírkou přímo doprostřed brány. Di Gennaro si při debutu v Serii A nenudí.

77

Po vlažné třetí čtvrtině zápasu se oba celky snaží strhnout vítězství na svou stranu. Domácí hned po odkopu od brány zachytili míč a Elayis Tavşan z podobného místa střílel po zemi k levé tyči, ovšem Di Gennaro byl na místě včas.

2:2

Góly: 17. Noslin (Suslov), 37. Suslov (Noslin) – 10. Arnautović (Bisseck), 45+1. Arnautović (Frattesi)

Karty:   30. Cabal (VRN) – 61. Barella (INM)

Střely na branku: 8:10. Střely mimo: 2:1. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 17:8.

Hellas Verona: Perilli – Tchatchoua, Coppola, Cabal (67. Magnani), Vinagre – Belahyane (74. D. Silva), Serdar – Lazović (C) (67. Charlys), Suslov (83. A. Cissé), Mitrović (74. Tavşan) – Noslin.
Náhradníci: M. Chiesa – Dawidowicz, Centonze, Corradi, Patanè, Bonazzoli, Ajayi.

Tréner: Baroni

Inter Miláno: Audero (68. Di Gennaro) – Bisseck, Acerbi, Augusto – Dumfries (56. Cuadrado), Frattesi, Çalhanoğlu, Barella (C) (68. Asllani), Dimarco (56. Buchanan) – Arnautović (56. Sánchez), Thuram.
Náhradníci: Sommer – A. Bastoni, de Vrij, Pavard, Darmian, Mchitarjan, Klaassen, Sensi, La. Martínez.

Tréner: Inzaghi