Liga majstrov

Pjunik Jerevan – Dinamo Minsk

0:1

koniec (0:0)

16.07.2024, 18:00 • Republikový stadión Vazgena Sargsyana, Jerevan (ARM) • Predkolo • Info o zmenách stavu (Jakub Holínka) cz

Tipsport: 2.53 2.91 3.03

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 1:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:18. (23:19:31)
Je dobojováno. Dinamo Minsk poslal do dalšího předkola Aleksei Gavrilovich gólem z penalty v 90. minutě a na to už Pjunik nenašel odpověď. Dinamo mělo ve 2. půli více ze hry a slaví tak zasloužený postup. Ve 2. předkole čeká na běloruský tým lepší z dvojice Ludogorec – Dinamo Batumi.