3:1

koniec (1:0, 0:0, 2:1)

11.04.2015, 18:35 • Tipsport arena, Praha • David Soumar cz

To je z Tipsport areny pro dnešek vše. Loučím se s vámi a při hezký zbytek dne. (20:39:24)
Třinec zvládl závěr utkání a poráží Spartu 3:1. Pražany tak čeká „pouze“ souboj o třetí pozici, Třinec si zítra zahraje finále celého turnaje.

60:00

59:10

Třinec právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! PATRIK HREHORČÁK po sparťanské chybě v rozehrávce trefuje prázdnou branku. Asistence: Lukáš Kaukič.

59:06

Sparťané jsou v útoku, po zásahu domácích borců skončil kotouč mimo hrací plochu.

58:56

Oddechový čas pro hosty.

58:56

Kotouč směřoval na druhou stranu kluziště. Odkrytou branku minul, je z toho jen icing.

58:24

Škorpík je na střídačce. Sparta hraje se šesti muži v poli!

58:00

Zbývá odehrát poslední dvě minuty. Přesně tolik času také zbývá Pražanům na vyrovnání.

57:42

Ofsajd i na druhé straně. Dočkáme se ještě závěrečného náporu ze strany Sparty?

57:04

Odpískáno postavení mimo hru domácího celku.

56:40

Pražané jsou v útoku, zatím však jen v rohu pásma. Třinci se bránit těsné vedení zatím daří.

55:32

Spartě se nedaří udržet se v útoku na delší dobu. Chybí přesnější či nebezpečnější zakončení.

54:48

Kropáček se přeci jen dostal do útoku. Ze strany ale neuspěl.

53:37

Třinečtí hokejisté drží kotouč na hokejkách. Snaží se především šetřit síly a neumožnit soupeři útočit.

52:20

Kličku do bekhendu nedotáhl a Loubal se stihl přesunout. Třinec zůstává ve vedení.

52:20

Mach se dostal do dobré šance, kterou nemohl dotáhnout, jelikož byl podražen. Úprk si zopakuje v trestném střílení.

51:41

Gólman Loubal si připisuje lehký zákrok. Poté, co přikryl puk lapačkou, se bude vhazovat po jeho pravici.

50:28

Hrehorčák zachytil nepřesnou rozehrávku Sparty v její třetině a zavezl kotouč do dobré pozice. Tu ale chtěl ještě vylepšit pasem, který sparťani zblokovali.

50:14

Sparta v ofsajdu.

3:1

Góly a asistencie: 10. Molin (Najsar), 48. Kalus, 60. Hrehorčák (Kaukič) – 46. Horský (Komárek)

HC Oceláři Třinec: Loubal (Ovčaří) – Hrachovský, Imrich, Valíček, Radzienciak, Adámek, Rufer, Krzak, Marguš – Bárci, Kaukič, Plitko, Mach, Hrehorčák, Kalus, Hladoník, Kvasica, Papaj, Przybyly, Najsar, Molin.

HC Sparta Praha: Škorpík (Škorpík) – Sedliský, Jeřábek, Vízner, Hanuš, Procházka, Vandas, Eliáš, Horský – Dubský, Michnáč, Maršoun, Komárek, Nacházel, Švarc, Šrámek, Kadlec, Chlouba, Zídek, Schwamberger, Kropáček, Kafka, Šišolák