Play-off CCM extraligy (CZE)

HBC Pardubice – HBC Kladno

0:2

koniec (0:2, 0:0, 0:0) Stav série: 0:3

16.05.2015, 11:00 • Autosklo H.A.K Arena Pardubice • Semifinále • Antonín Polák cz

Právě nám skončilo třetí semifinálové utkání play-off. Vcelku zaslouženě vítězí a postupují do finále Kladenští. Když za tři utkání obdrželi pouze 2 branky. Proměňování šancí byla největší slabina Pardubických. (12:40:02)

45:00

44:20

Další zakázané uvolnění.

44:13

Domácím se rozehrávka nepovedla a míček končí na zakázaném uvolnění.

44:02

43:31

Kladenští kombinovali ve středním pásmu, následná přihrávka do útočného pásma byla tečována mimo hřiště.

42:30

Hosté mají přesilovku, kterou hraji v poklidu. O osudu utkání je nejspíše jasno.

42:02

Domácí Urban dostává 2+2+10 za napadení na druhé straně hostující Šrámek dostává 2+10 za napadení.

42:02

Na hřišti se strhla potyčka, bude se vylučovat !

41:50

Hosté jsou v útočném pásmu a nikam se však neženou.

40:56

Pardubičtí se zmocnili míčku a ihned vyhazují na zakázané uvolnění, aby mohli vystřídat.

40:38

Střela Schnaubelta byla tečována mimo branku.

40:01

Posledních 5 minut utkání a domácí se stále musí jen bránit.

39:40

Šrámek přízemní střelou branku domácích neohrozil. Pro postavení hráče v brankovišti rozhodčí vykazuje hosty do středního pásma.

39:14

Mokřížovi se rozehrávka nepovedla, míček vyhazuje přímo na domácí střídačku.

39:03

Tlak Kladna přerušuje rozhodčí pro přihrávku rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

38:30

Čas rychle utíká a domácím ještě rychleji, zatím si potřebný tlak nevytvořili.

37:59

37:30

Hostům se rychlá rozehrávka nepovedla a míček končí na zakázaném uvolnění. Následuje výměna stran.

36:30

Pardubičtí dostávají míček do středního pásma.

36:11

Bílý obětavě zablokoval středlu Dědiče.

35:59

Za vysokou hůl je vyloučen Pecina (PCE) na dvě minuty.

34:10

Kladenští zatím třetí třetinu zvládají skvěle, míček domácím nepůjčují.

33:55

Hosté se již radovali z branky, pro vysokou hůl ji však rozhodčí neuznávají.

32:25

Domácí útočná formace dorostenců teď zatápěla Kladenské obraně, snížení však nepřišlo.

31:14

Domácí se musí bránit i po přesilovce, zatím se nedostali za polovinu.

30:16

30:01

Druhá třetina skončila bez branek a tak hosté nadále vedou o dvě branky. Domácí mají poslední třetinu na odvrácení konce sezony.

28:00

Ihned z trestné lavice Kudela samostatný únik neproměnil.

27:52

27:25

Další tři střely Bílého končí pouze na Jirotkovi.

27:00

Hosté se osvobozují.

26:40

Další střela Bílého končí pouze na Jirotkovi.

26:11

Nahození Bílého se snažil neúspěšně dorazit Česák.

25:52

Za podražení je vyloučen Kudela (KLA).

24:01

Domácí se musí bránit náporu hostů, zatím však drží pouze ztrátu o dvě branky.

23:12

Domácí střelu Mašíka zastavila tyč!

22:40

Rychlý protiútok dva na jednoho zakončuje těsně vedle Štěpánik.

22:13

Zakázané uvolnění hostů.

22:05

Krejčí se však již zvedá a je vše v pořádku.

22:05

Hra je přerušena, u mantinelu leží jeden z domácích.

21:30

Rozmíšku Mašíka s Pražákem rychle ukončuje rozhodčí..

20:40

Schnaubelt se řítil sám na branku, v poslední chvíli mu však Mašík míček vypíchnul.

19:50

Příhoda po vhazování tvrdě vystřelil těsně nad.

19:35

Na druhé straně Merta dostatečně míček nezvedl a míček lapil Jirotka.

19:11

Nosek od modré napřáhl ke střele, která mířila pouze do míst, kde stál Smékal.

18:36

Mokříž pouze nahodil na Jirotku, ten raději přerušuje hru.

18:01

Smékal stihl míček ukrýt před dotírajícím Dědičem.

16:55

Hosté pozorně brání, Pardubice se budou jen těžko prosazovat, zakázané uvolnění.

16:10

Soukup se protlačil před domácí branku, kde o míček přišel.

15:01

První třetina je za námi, hosté mají dvoubrankový náskok. Pokud chtějí domácí odvrátit konec sezony budou muset zejména proměňovat šance, ke kterým se propracují.

15:00

14:10

Přihrávka na Pecinu před Jirotku neprošla.

13:20

První útočná formace domácích si vytvořila mírný tlak, klička Bílému se však nepovedla a hosté vyhazují do středního pásma.

12:49

Pospíšil od mantinelu lehkou střelou prověřuje Stárka.

12:19

Mašík střílí od modré těsně vedle.

11:32

Kladno právě vstřelilo branku!

Hosté navyšují vedení. po krátké přihrávce se na hranici kruhu přesně o tyč trefuje DANIEL NOSEK. Asistence David Šrámek

10:19

10:12

Domácí nepřesně rozehráli a míč končí na zakázaném uvolnění.

10:01

09:36

Střela z mezikruží v podání Bílého je velmi nepřesná a končí v ochranné síti.

09:01

Obrovský závar před Jirotkou. Po několika odrazech míč končí na tyči!

08:19

Za napadení je vyloučen Šícha (KLA).

07:55

Hosté dobře brání střední pásmo, Pardubice se nemohou dostat ani ze svého obranného pásma.

07:27

Po ztrátě míčku vystřelil Kohout velmi nepřesně.

07:11

06:48

06:20

Nahození Filipa míří těsně vedle.

05:53

Po nahození Fiipa se snažili dorážet Česák s Bílým, ani jednomu se nepodařilo vstřelit branku.

05:11

Za podražení je vyloučen Špaček (KLA).

03:56

Hosté zakombinovali v útočném pásmu a prosazují se. Z mezikruží v pádu přesně zakončil PETR OGURČÁK. Asistence Martin Kohout, Ondřej Pražák.

03:16

Domácí se musí bránit náporu hostů, který ukončuje až Stárek po střele Noska.

02:50

Daniel Hnízdil z otočky netrefil Stárkovu branku,

01:35

Po vhazování se ke střele nedostal Hák.

01:30

Utkání začalo velmi zostra a je vidět velká řada střetů u hrazení, které jsou však zatím bez zákeřností.

0035ak

První šanci si vytvořili domácí, na dlouhou křižnou přihrávku si naběhl Bílý, jeho zakončení však bylo nepřesné.

00:01

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Stárek (Smekal) – Hák, Ryba, Filip, Mokříž, Kamaryt, Pecina, Gabriel, Bílý, Urbanec, Česák, Kasal, Ingršt, Skřivánek, Urban, Merta, Forstl, Kunc, Petric

HBC ALPIQ Kladno: Jirotka (Hájek) – Kudela, Příhoda, Soukup, Dědič, Šícha, D. Hnízdil, Štěpánik, Špaček, Šrámek, Nosek, Pražák, Ogurčák, Kohout, Schnaubelt, Šťastný, Pospíšil.
Dobrý den vítám vás u textového přenosu z hokejbalové Play-off CCM EXTRALIGY. Dnes je na pořadu 3 utkání semifinálové série mezi Pardubicemi a Kladnem.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice vstoupili semifinále play-off neúspěšně, kdy i přes vedení v obou zápasech padli shodně 1:3. Dnešní utkání pro ně bude velice obtížné, i s ohledem na různé okolnosti bude domácím chybět několik opor.

HBC ALPIQ Kladno Dnes přijíždějí do Pardubic s jednoznačným cílem, a to ukončit sérii pokud možno v co nejkratším čase a připravit se na finále.

Zápas jistě bude velmi zajímavý a přiostřený, i díky situaci s poslední minuty 2 zápasu, kde se strhla hromadná potyčka, do které se zapojil i mimo jiné brankář Kladna Jirotka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.