2 Zákroky brankárov 6
15 Fauly 12
0 Červené karty 1
2 Žlté karty 2
Liverpool si v dnešnom zápase nedokázal pripísať plný bodový zisk, aj keď už od 36. minúty hra presilovku o 1 hráča. Liverpool počas celých 90 minút v zápase dominoval, ale ani to nestačilo na výhru. V 15. minúte otvoril skóre Devič a v 37. minúte vyrovnal Can a to bolo zo strany Liverpoolu všetko. Remíza je veľmi nespravodlivý výsledok pre Liverpool, ktorý počas celého zápasu na ihrisku dominoval.

90+4

90+4

Lucas Leiva (Liverpool) vyslal strelu z veľkej vzdialenosti, ktorá skončila tesne vedľa ľavej tyče brány súpera.

90+3

Igor Portnyagin (Kazaň) sa dopustil faulu, výhodu volného kopu bude mať Liverpool.

90+2

Martin Skrtel (Liverpool) sa predral k hlavičkovému zakončeniu po rohovom kope, jeho pokus nebol pre brankára hostí problémom.

90+1

Roberto Firmino (Liverpool) sa dostal do zakončenia, jeho pokus bol zablkovaný obráncom na rohový kop.

90

Rozhodca pridá zápasu ešte 3 minúty.

90

Roberto Firmino (Liverpool) sa dopustil faulu, hosťom sa darí kontrolovať záver zápasu.

88

Christian Benteke (Liverpool) sa síce presadil proti obrane súpera po centri do pokutového územia, jeho pokus hlavou ale nebol pre brankára súpera problémom.

87

Igor Portnyagin (Kazaň) si výborne nabehol na center z rohového kopu, jeho hlavičkový pokus bol ale veľmi nepresný.

86

Emre Can (Liverpool) sa dopustil faulu v strede pola, k lopte sa dostane súper.

85

Roberto Firmino (Liverpool) vyslal center z rohového kopu, ktorý obránca súpera úspešne odvrátil.

84

Roberto Firmino (Liverpool) skúsil šťastie z hĺbky pokutového územia, jeho pokus zablokovala obrana na ďalší roh.

84

Alberto Moreno (Liverpool) vyslal center z rohu, ktorý odvracia brankár hostí.

83

Emre Can (Liverpool) skúsil zakončiť ofenzívnu akciu Liverpoolu, jeho pokus bol zablokovaný na roh.

82

Adam Lallana (Liverpool) sa dostal k odrazenej lopte a následne vyslal strelu k ľavej tyčke, ktorú brankár súpera dokázal zneškodniť.

81

Striedanie v tíme FC Rubin Kazaň: z ihriska odchádza Gökdeniz Karadeniz, prichádza Vladimir Ďaďun.

80

Perfektne zahraný rýchly protiútok, ktorý nakoniec zakončoval Christian Benteke (Liverpool), jeho pokus však triafa len pravú tyč bránky hostí !

1:1

Góly: 37. Can – 15. Děvič

Karty:   35. Škrtel (LIV), 41. Allen (LIV) – 19. Kuzmin (RKZ)   36. Kuzmin (RKZ)

Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 13:1. Rohy: 15:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:12.

Liverpool FC: Mignolet – Clyne, Škrtel, M. Sakho, A. Moreno – Can, Allen (46. Lucas Leiva) – Milner (C), Coutinho (63. Benteke), Lallana – Origi (74. Firmino).
Náhradníci: Bogdán – K. Touré, Benteke, Firmino, Lucas Leiva, Ibe, Randall.

FC Rubin Kazaň: Ryžikov – Kuzmin (C), S. Kvěrkvelija, Kambolov, Nabiullin – Ozdojev, G. Karadeniz (81. Ďaďun), Georgiev, Eduardo (64. Portňagin) – Kanunnikov, Děvič (46. Cotugno).
Náhradníci: A. Haghighi – Portňagin, Lemos, Biljaletdinov, Cotugno, Achmetov, Ďaďun.

Rozhodca: Robert Schorgenhofer