Európska liga

Lokomotiv Moskva – Beşiktaş Istanbul

1:1

koniec (0:0)

22.10.2015, 19:00 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • 3 • Skupina H • Filip Koleňák

Fortuna: 2.55 3.1 3.05

Prajem príjemný zvyšok večera. (20:58:21)
4 Žlté karty 3
V dnešnom zápase sme videli priemerný duel, v ktorom mal miernu prevahu v prvom polčase hosťujúci Besiktas. V druhom polčase zaznamenali výborný vstup domáci hráči, keď sa v 54. minúte presadil Maicon. Súper na tento gól odpovedal v 64. minúte po góle Goméza. V 69. minúte obdržal červenú kartu Čorluka, ktorá ale nakoniec nepomohla hosťom lebo už gól streliť nedokázali a tak je konečný stav stretnutia 1:1.

90+5

90+3

Oguzhan Ozyakup (Besiktas) vyslal center z rohového kopu, ktorý úspešne odvrátila obrana súpera.

90+2

Mario Gomez (Besiktas) sa nedokázal presadiť proti obrane súpera, ale vybojoval aspoň rohový kop.

90

Rozhodca pridá zápasu ešte 4 minúty.

89

Domáca obrana výborne vzdoruje Besiktasu, tomu sa vôbec nedarí Lokomotiv dostať pod tlak.

87

Striedanie v tíme Lokomotiv Moskva: z ihriska odchádza Baye Oumar Niasse, prichádza Maxim Grigorjev.

87

Striedanie v tíme Besiktas Istanbul: z ihriska odchádza Ricardo Quaresma, prichádza Kerim Frei.

86

Besiktas v tomto zápase síce dominuje v držaní lopty ale súper je aktívnejší v strelbe, hlavne v druhom polčase.

84

Besiktas sa snaží postupnou rozohrávkou dostať až pred bránu súpera a streliť rozhodujúci gól v zápase.

81

Žltú kartu dostáva Mario Gómez (Besiktas Istanbul).

80

Striedanie v tíme Lokomotiv Moskva: z ihriska odchádza Marques Maicón, prichádza Alan Kasajev.

78

Na ihrisku sa v týchto minutách nič nedeje, oba tímy zvádzajú boj o loptu v strede pola.

76

Ricardo Quaresma (Besiktas) sa dostal do zakončenia, jeho strelecký pokus z hranice pokutového územia bol pri slabý a smeroval len do stredu brány domácich.

75

Po vylúčení je jasné, že tréner Lokomotivu sa zameria hlavne na obranu a aj preto prišiel na ihrisko Slovák Ján Ďurica.

73

Striedanie v tíme Lokomotiv Moskva: z ihriska odchádza Manuel Fernandes, prichádza Ján Ďurica.