Európska liga

ACF Fiorentina – KKS Lech Poznań

1:2

koniec (0:0)

22.10.2015, 19:00 • Stadio Artemio Franchi (Florencia) • 3 • Skupina I • Patrik Saloky

Fortuna: 1.34 5.0 9.4

Zápas vo Florencii sa skončil. Domáci nečakane prehrali s Lechom Poznań 1-2, a po dnešnom zápase určite nemôžu byť spokojní. Hostia otvorili skóre v 65. minúte keď sa presadil Kownacki, a v 82.minúte zvýšil na 2-0 Gajos. Domáci znížili v 90. minúte keď sa presadil Rossi, ale na druhý gól už nedosiahli. (20:53:55)

90+5

90+5

V piatej minúte nadstaveného času zahrávajú hostia rohový kop.

90+4

90+4. Khouma Babacar (FIO)

90+4

Babacar v obrovskej príležitosti. Po skvelom centri pred bránu hostí z niekoľkých metrov poslal hlavou loptu nad bránu.

90+3

V tretej minúte predĺženia majú loptu hostia, a zahrávajú priamy kop na vlastnej polovici.

90+2

Tralka vidí žltú kartu za protesty.

90+2

90+2. Červená karta po druhej žltej

90+2

Rebić vidí červenú kartu po faule na Formellu.

90+1

Kuriózna situácia, po ktorej mohlo byť vyrovnané. Burić nezvládol odkop od brány a odrazená lopta od Rossiho len tesne minula ľavú žrď.

90+1

V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90

90. Giuseppe ROSSI - 1:2

90

Fiorentina dala gól! Domáci sa predsa len dočkali. Po dobrej prihrávke pred bránu hostí sa presadil GIUSEPPE ROSSI.

89

Blíži sa záver dnešného zápasu. Fiorentina je znova na útočnej polovici, ale tak ako počas celého zápasu, pôsobí úplne bezradne.

88

Rossi padá v 16ke hostí, ale penalta z toho nebude. Hostia idú do rýchleho protiútoku.

87

66%-34% to je držanie lopty v dnešnom zápase. Fiorentina bola opticky ešte lepšia, ale hostia dnes predviedli lekciu z efektivity.

86

Fiorentina smeruje do ďalšej akcie, ale hostia sú pripravení pred vlastnou 16kou, a čakajú čo domáci vymyslia.

84

Domáci sú po druhom inkasovam góle v útlme, a na útočnej polovici kazia ešte viac prihrávok ako zvyčajne.

83

Lech Poznań dnes predvádza vo Florencii neuveriteľné veci. Takmer neustále je pod tlakom, ale potom prídu dve akcie a z nich dva góly.