Sunderland AFC – Aston Villa FC

3:1

koniec (1:0)

02.01.2016, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • 20. kolo • Patrik Saloky

Zápas v Sunderlande sa skončil. Druhý polčas priniesol tri góly, z toho dva v sieti Aston Villy. V 63. minúte vyrovnal na 1-1 Gil, ale o 9 minút vrátil vedenie Sunderlandu Defoe. Ten istý hráč upravil v 92. minúte na 3-1 a domáci sa môžu radovať z víťazstva. (17:57:38)

90+5

90+5

V sieti Aston Villy končí ďalšia lopta, ale Defoe bol tentokrát v ofsajde a tak jeho gól nemôže platiť.

90+4

Prebieha záverečná minúta nadstaveného času. Lopta je v strede ihriska a zápas sa už iba dohráva.

90+2

90+2. Jermain Defoe (SUN)

90+2

Sunderland AFC dal gól! Je definitívne rozhodnuté. JERMAIN DEFOE dostal prihrávku od Toivonena, a z niekoľkých metrov prekonal brankára Guzana.

90+2

Cattermole zamieril s loptou k rohovej zástavke a šikovne zbiera cenné sekundy.

90+1

Hostia sú stále pri lopte, ale všetko sa odohráva ďaleko od brány Sunderlandu.

90+1

V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90

Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú hráči Aston Villy, ktorí sa snažia niečo vymyslieť pred 16kou Sunderlandu.

89

Striedanie hostí. Z ihriska odchádza zranený Traoré, a nahradí ho Sinclair.

88

Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Johnson, a nahradí ho Coates.

88

Priamy kop Sunderlandu nepriniesol žiadnu príležitosť, ale domáci ostávajú na útočnej polovici.

87

Gil vidí žltú kartu za protesty.

87

Lescott fauloval Defoa a domáci získavajú priamy kop pri postrannej čiare.

86

Rohový kop ani ďalšie pokusy Sunderlandu nepriniesli úspech. Do útoku už zamierili hráči Aston Villy.

85

Graham sa dostával do šance, ale jeho strela z vnútra 16ky bola zblokovaná na rohový kop.