Rakúska Bundesliga

SC Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling

1:2

koniec (1:0)

27.02.2016, 18:30 • CASHPOINT Arena, Altach (kapacita: 8.500 diváků) • 24. kolo • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny) cz

84

Naposledy střídají také domácí. Velmi aktivního Ismaela Tajouriho nahrazuje Emanuel Schreiner.

80

Hned ke dvojité změně se v 80. minutě odhodlali i domácí. Místo Aignera a Galvãa vbíhá na trávník dvojice Topcagić – Seeger.

80

Poslední střídání na straně hostujícího týmu. Z lavičky se zvedl Peter Zulj, který odehraje poslední minuty zápasu, odpracováno má naopak Knasmüllner.

60

Hosté sáhl ke druhému střídání. Místo Lukase Grozurka se na hřiště podívá Dominik Starkl.

19

Po dalším ubráněném útoku domácích dochází ke střídání hostujícího celku. Za zraněného Daniela Totha vbíhá na hřiště Markus Blutsch.