Európska liga

Fenerbahce SK – Sporting Braga

1:0

koniec (0:0)

10.03.2016, 19:00 • Şükrü Saracoğlu Stadyumu (Istanbul) • Osemfinále • Andrej Marienka

Držanie lopty: 53 % : 47 %.
Strely na bránu: 4:4. Strely mimo: 7:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 21:16. (21:03:57)
Je dobojované, hrdinom dnešného zápasu sa tak stáva Topal, ktorý ako jediný dokázal streliť gól, čím zabezpečil svojmu tímu dobrú pozíciu pred budúcotýždňovou odvetou. Inak sme videli pomerne vyrovnaný zápas, no treba povedať, že Fenerbahce bolo o ten jeden gól lepšie.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám pekný zvyšok dňa.

90+3

90+3

Hrá sa na polovici Bragy, domácim hráčom sa darí zbierať cenné sekundy, teraz dokonca získali aj rohový kop.

90+2

V nich sledujeme podobný obraz hry ako z predchádzajúcich minút, Fenerbahce kontroluje hru, svojho súpera do ničoho nepúšťa.

90+1

Štvrtý rozhodca nám signalizuje, že nad rámec riadneho hracieho času sa budú nadstavovať extra 3 minúty.

90

Demirel rozohrával od svojej brány, pochopiteľne si dal poriadne načas. Nazbieral tak potrebné sekundy, ktoré teraz jeho tm potrebuje.

89

Raul Meireles to skúšal sám po pravej strane, obrana Bragy to zvládla, ani on nedokázal ohroziť bránu súpera.

88

Minúty rýchlo plynú, hrá a síce na polovici Fenerbahce, no je to ďaleko od brány, Demirel môže byť v kľude, spoluhráči mu výrazne pomáhajú.

87

Nedarí sa im to, domáci hráči majú zápas pod kontrolou, nenechali sa streleným gólom uniesť, darí sa im držať súpera ďaleko od brány.

86

Domáce tribúny už predčasne oslavujú víťazstvo, hráči Bragy to ale ešte nevzdávajú, zúfalo sa snažia dostať sa na dostrel brány.

85

Posledné striedanie v dnešnom zápase znamená, že zápas končí predčasne pre Silvu, svojmu tímu prichádza pomôcť Pedro Santos.

84

Domáci tím na svojho súpera tlačí aj naďalej s cieľom ešte si vylepšiť pozíciu pred budúcotýždňovou odvetou.

82

82. Mehmet Topal (FEN) - 1:0

82

Fenerbahce dalo gól! Tak sme sa dočkali, domáci tím vyštartoval do rýchleho útoku, od polovice ihriska si to priamo na bránu potiahol MEHMET TOPAL, na ktorého akosi obrana pozabudla a nedokázala mu zabrániť v prudkej strele, na ktorú Matheus nemal nárok.

81

O loptu sa bojuje pri rohovej zástavke Fenerbahce. Celý súboj napokon ukončil rozhodca, ktorý odpískal útočný faul hráča v červenom.

80

V 80. minúte prichádza posledné striedanie na strane Fenerbahce, ihrisko opúšťa Potuk, opačným smerom vybieha Fernandão.

79

Domáci tím začína stupňovať tlak, no Matheus môže zostať kľudný, v posledných minútach zasahovať nemusel.

77

Hostia teda mali k dispozícii roh, no nevyužili ho. Podobne ako pred pár sekundami do protiútoku išiel brániaci sa tím, no ten rýchlo skončil. Topal sa v útoku previnil faulom, za ktorý vid aj kartu žltej farby.