Talianska Seria A

Chievo Verona – US Palermo

3:1

koniec (1:1)

03.04.2016, 15:00 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • 31. kolo • Lucie Rapantová (@rapalu22) cz

Tipsport: 2.16 3.3 3.67

Palermo nezvládlo další utkání a v tabulce spadlo na sestupovou 18. pozici. Chievo, po výhře 3:1, zůstává na 9. příčce. Dnešní utkání zrovna atraktivní nebylo, ale k vidění byly 4 góly, což zas tak špatné není. Po prvních 45 minutách byl stav skóre nerozhodný 1:1, trefil se Cacciatore a Gilardino. Chievo začalo druhý poločas aktivně a v 53. minutě šlo znovu do vedení, které pak v 74. minuět Birsa zvýšil na konečných 3:1. Děkuju za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne. (17:05:51)

90+3

90+1

Palermo dostalo výhodu rohového kopu, ale ze standardní situace nic nevytěžilo. Na centrovaný míč si vyskočil Bizzarri a uklidil ho do své náruče. Nikdo z hostů se tak do zakončení nedostal.

90

Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90

V samotném závěru fauloval Pinzi a rozhodčí mu okamžitě ukázal žlutou kartu. Pinzi ve středu hřiště fauloval naprosto zbytečně.

88

Jajalo zahrával volný přímý kop a míč odcentroval ke vzdálenější tyči, kam si naběhl Balogh, který pálil z bezprostřední blízkosti, ale branku netrefil. Sám Balogh nechápe, jak tuto šanci nemohl proměnit.

88

Žlutou kartu vyfasoval Vázquez.

82

Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Riccardo Meggiorini, přichází Paul-José Mpoku.

81

Lazaar zahrával volný přímý kop a prezentoval se celkem povedeným centrem, kterého se zmocnil jeden z jeho spoluhráčů, avšak pokus hlavou nebyl přesný.

80

Maresca se dostal do zakončení, ale jeho střela byla spíše pozdravná a Bizzarri neměl žádné větší potíže.

77

Na hrací plochu nastoupil Pinzi, kterému místo uvolnil Rigoni.

76

Poslední změna v sestavě Palerma: ze hry odešel Trajkovski a místo něj přišel Balogh.

75

75. Vázquezova rána golem neskončila.

75

Zpoza vápna mířil do pravého spodního rohu Vázquez, ale Bizzarri byl pozorný a nebezpečnou střelu zneškodnil.

74

74. Valter BIRSA - 3:1

74

Chievo právě vstřelilo branku!
K míči se postavil VALTER BIRSA a vsadil na přímou střelu, kterou parádně uklidil přesně k tyči, kam se gólman Sorrentino natahoval marně. BIRSA to trefil opravdu nádherně a zaslouženě navýšil vedení Chieva.

73

Volný přímý kop se bude zahrávat i na druhé straně, a tak si Palermo musí dávat pozor, aby ze standardní situace neinkasovalo. Kopat se bude zhruba z 27 metrů.

3:1

Góly: 6. Cacciatore (Meggiorini), 53. N. Rigoni (Cacciatore), 74. Birsa – 28. Gilardino (Brugman)

Karty:   42. Floro Flores (CHV), 90. Pinzi (CHV) – 32. Struna (PLM), 42. Anđelković (PLM), 88. F. Vázquez (PLM)

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 0:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:19.

Chievo Verona: Bizzarri – Cacciatore, Spolli, Cesar (C), Gobbi – L. Castro, Radovanović, N. Rigoni (77. Pinzi) – Birsa – Meggiorini (82. Mpoku), Floro Flores (59. Inglese).
Náhradníci: Bressan, Seculin – Pinzi, Gamberini, Ninković, Izco, Sardo, Frey, Pellissier, Costa, Mpoku, Inglese.

US Palermo: Sorrentino (C) – Struna, Cionek, Anđelković, Lazaar – Hiljemark (39. Maresca), Jajalo, Brugman (65. Quaison) – F. Vázquez, Gilardino, Trajkovski (76. Balogh).
Náhradníci: Posavec – Vitiello, Rispoli, G. González, Čočev, Quaison, Balogh, Cristante, Maresca, Morganella, Đurđević.

Rozhodca: Mariani – Stallone, Di Vuolo