Play-off NHL

San Jose Sharks – St. Louis Blues

3:0

koniec (1:0, 1:0, 1:0) Stav série: 2:1

20.05.2016, 03:15 • SAP Center, San Jose • Finále Z. konferencie • Martin Schwarz (@MartinSmuci) cz

59:16

Puk je mimo obranné pásmo San Jose. A co víc, Alex Pietrangelo (STL) musí na trestnou lavici, protože fauloval soupeře loktem. Rozhodčí si toho moc dobře všiml a posílá hokejistu Blues na dvě minuty za katr. Tohle už hosté nestihnou.

35:08

Bude se vylučovat, podruhé v dnešním utkání si zahraje jeden z týmů přesilovku. Přesněji to budou Blues, na koho čeká úvodní početní výhoda v zápase. Logan Couture (SJS) dostává dvě minuty za vysokou hokejku.

19:52

Ještě o jedno vyhození se postaral Schwartz, ale bude se zároveň poprvé v tomto utkání vylučovat, rozhodčí celou situaci u mantinelu viděl moc dobře. Dvě minuty za napadení dostává hostující hokejista Alex Pietrangelo (STL), který už míří do boxu.

3:0

Góly a asistencie: 16. Hertl (Pavelski, Thornton), 32. Donskoi (Couture), 47. Hertl (Thornton, Pavelski)

San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Vlasic, Braun, Martin, Burns, Dillon, Polák – Hertl, Thornton, Pavelski – Marleau, Couture, Donskoi – Karlsson, Tierney, Ward – Zubrus, Spaling, Wingels

St. Louis Blues: Elliott (47. Allen) – Bouwmeester, Pietrangelo, Bortuzzo, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko – Schwartz, Lehterä, Tarasenko – Fabbri, Stastny, Brouwer – Berglund, Steen, Backes – Jaškin, Brodziak, Pääjärvi

Rozhodca: McCauley, Charron – Devorski, Murray

Diváci: 17 562